Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

@mr clutch Moguce i to. On je imao period sezone u kome je igrao cesce (onda kad je Klop isprobavao 451 formaciju), ali nakon toga je bas retko igrao. Samo mi malo smrdi jer je sinoc imao x kracih dodavanja, to ne bi trebalo da ima veze sa manjom minutazom.

Link to comment
Share on other sites

Ne isključujem tvoje opcije. Što se kvaliteta tiče mnogo bliži sam tome da ga ima. 

 

Sek nije igrao xy tekmu, ako izuzmemo završnicu protiv Hadersfilda, i onda te Klop gurne u postavu protiv tima jačine Barce. Prijalo bi mu da je ko Keita prvo igrao protiv slabijih timova, a tek posle protiv najjačih. Sacirijev najveći kvalitet je pas igra, i dobar pregled. Nije lako prilagoditi se intenzitetu tekme kao što je poslednja posle dugog neigranja. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, The Seventh Seal said:

Jane lepo predvideo rezultat. Mislim da je i pisao da je najveća šansa za kiks Sitija gostovanje Brajtonu. :innocent: #justsaying

 

Hahaha... zamisli samo to 😂

Ja ga jos ispravljao bar tri puta da je u pitanju Barnli a ne Brajton ali dzabe, on ne odustaje... Brajton pa Brajton 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ahmet Sabo said:

Sinoc sam bio optimista, vec za kiks Sitija protiv Brajtona dajem minimalne sanse.

 

Ma da, to bi bilo vece cudo nego ono sinoc... bas sam gledao rezultate Sitija pre neki dan, ukupno su primili 3 gola od onog poraza od Njuke 🙆🏻‍♂️ a sto je jos fascinantnije 2 gola su primili kad su vec resili mec tako da ispadne da su poslednji gol koji je znacio nesto primili u mecu sa Arsenalom pocetkom februara 🙆🏻‍♂️😂 strasno

 

Nego da se mi okrenemo bitnijim stvarima, za koga navijati veceras?

Stvarno smatram da smo u dva meca favoriti protiv bilo koje ekipe ali finale je to, tako da su sranja moguca... dovoljno je samo videti proslu godinu.

IMO, Ajax bi nam bolje legao ali imam neki osecaj da Spursi prolaze veceras lagano.

Link to comment
Share on other sites

Ajax! Pa da u finalu gledamo pravi napadacki i brz fudbal, to ce biti prava stvar 😀 Mladunci se nece zadovoljiti samo ucescem u finalu, a znajuci kako igraju na strani(ovog puta neutralni teren), nece biti nimalo naivan protivnik😀 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Za Ajax. Gotovo uvek navijam za underdawg timove sa malim budzetom. Plus velikani su. Mada oni možda nisu aucajderi u ovom dvomecu sa Spursima. 

 

Mislim da Liverpoolu više odgovara Ajax, jer neguju napadački, direktni fudbal, a to znači da će biti prostora za kontre. Isto verujem da odbrana Liverpoola može da ukroti ofanzivce Ajaxa. 

Edited by mr clutch
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svejedno mi je ko prolazi veceras, mislim da osvajamo svakako. U svakom slucaju, mislim da Poketino nece da napravi gresku u formaciji kao u prvom mecu (doduse, formacija je bila uslovnljena povredama) i da ce Totenhem da ih resi. Dosta je ovo Ajaksu.

 

 

https://www.caughtoffside.com/2019/05/07/video-priceless-naby-keita-reaction-as-injured-star-watches-liverpool-seal-win-at-home/?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0039&fbclid=IwAR2ZwqH65ccAqvc0QV9gHuVgoJ1OSF5jnUXIio_J-2p0MITYMMpO6E2gQTU

 

 

 

 

rade vas ko volove....

 

Edited by Miskooo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

 

 

IMO, Ajax bi nam bolje legao ali imam neki osecaj da Spursi prolaze veceras lagano.

Bas tako, Ajaks bi vam bas legao, a sto se tice veceras utakmice nemam sumnju u Ajaksov prolazak u finale. Mislim da ce i kuci dobiti. Misljenja sam da ako finale budete odigrali kao sinoc nemam dilemu ko osvaja ls. Onakav pristup, energija, presing, direktan fudbal...sjajno! E da, Origi me sinoc kupio. Uvek sam verovao da je to dobar igrac, pa mi se ucinilo da je stagnirao, ali sinoc me razuverio. Mada Firmino je Firmino, moj omiljeni igrac Liverpula. 😄

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje u soku... Koliko god da sam prizeljkivao, ni u snu nisam ocekivao takvo razbijanje Barse ...

Origi opet cuva san o tituli :)

A titulu naj... pa ne znam cega na tviteru ide gospodinu ispod46589f1c9d8741350a56d6e99f1ec51a.jpg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci Ajax...potpuno zasluzeno, pokazali su najvise u ovoj nokaut fazi..Nikako ih ne treba potceniti, igraju sjajan fudbal...samo ni oni nisu jos naleteli na ekipu koja igra bolje presing od njih...😎

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Darth Steva said:

 

Cuci mali McL u tebi 😝 mozes da mu budes padawan. 😄

 

 

Ma nekako mi se cini da bi se lakse izborili sa Holandjanima...pa sam isao logikom "sto je babi milo..." 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

Ma nekako mi se cini da bi se lakse izborili sa Holandjanima...pa sam isao logikom "sto je babi milo..." 😁

 

I ja razmisljam u tom smeru... Spursi znaju da nam naprave probleme dok nam Ajax savrseno odgovara stilom. Sve sto oni rade, mi radimo bolje.

 

edit: E jbg... ukanalismo Ajax ti i ja 😄 

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...