Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

10 minutes ago, Knipex said:

Origi je prosto morao da gol iz one situacije 1 na 1 i sve bi bilo drugačije.

 

Slazem se, bilo bi drugacije ali opet, cak ni tu jednu jedinu pravu sansu mi nismo kreirali vec su nam poklonili.

Origi Legenda... volim ga k'o brata, fazon batica godinu dana nije video terena, najzad dobije sansu i laganeze gadja paucinu u 1-na-1 situaciji :23: 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Ni Robertson nije puno bolji ali Arnold je baš u kanalu. Sinoć je uputio jedno 30 centaršuteva i nijedan nije bio ni blizu da pogodi pravo mesto i saigrača.

 

Arnold je gotovo celu sezonu van forme, Dok je Robo poslednjih 4-5 meceva. Sto bi rekao jedan mudrac Nisu isti.

Link to comment
Share on other sites

Najgore od svega je što je ova užasna serija sada dala vetar u leđa Sitiju, bukvalno su mi delovali kao tim koji je još par lošijih rezultata delilo od potpunog raspada, tako da na dugi rok mislim da je ovo baš ozbiljno sranje.

 

Moralo je nekad da dođe i do pada u formi, mada baš ovoliku provaliju nisam očekivao, štas sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta cemo, standardno... da ih roknemo na Enfildu pa da vadimo kalkulator 😃

Inace, stoji da se Siti skroz vratio u formu ali videh danas da im se povredio Kevin i da je out 4-6 nedelja tako da treba ocekivati da krenu i oni da prosipaju bodove.

 

Takodje, Lesteru se povredio Vardi i out je mesec dana... jebem ti zivot, uzece veseli Junajted titulu 😐

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2021 at 6:01 PM, Darth Steva said:

Sta cemo, standardno... da ih roknemo na Enfildu pa da vadimo kalkulator 😃

Inace, stoji da se Siti skroz vratio u formu ali videh danas da im se povredio Kevin i da je out 4-6 nedelja tako da treba ocekivati da krenu i oni da prosipaju bodove.

 

Takodje, Lesteru se povredio Vardi i out je mesec dana... jebem ti zivot, uzece veseli Junajted titulu 😐

Uzece, sudjeno im je da se vrate na tron.

Link to comment
Share on other sites

Polako, mlad si, naucices 😄

 

Kakva sramotna prva dva gola odnosno asistencije pre tih golova... one lopte ne bi smele da prodju pa tacno da se ja nalazim u back4 a kamoli profesionalni fudbaleri. Kod drugog se ni Ali nije nesto proslavio... daleko od toga da je krivac ipak, Ali u top formi ono skida dok ovaj u minjole formi kasni tacno koliko treba.

 

Nije lose ispasti iz kupa, lose je samo jer je od Junajteda.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je za utehu, ja navijam da ispadnemo odmah u narednoj rundi 😄

Sve sto nam treba je lomatanje po jebenim kupovima.
Kad FA Cup i Liga Kup ujedine u jedan, tacnije elemenisu Liga Kup, i kad United bude imao nekakvu klupu i sirinu, tad ce da me zanimaju ovi kupovi.

Na 2-2 sam navijao sa padne samo gol, sa bilo cije strane, da se ne ide u produzetke. Imamo zajeban raspored u narednom periodu. Ocekujem da i United sad pukne po savovima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...