Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Brinu učestali kiksevi odbrane. Pozitivna stvar je što je ekipa izgradila pobednički mentalitet i ne pada kada prvi prime gol i gube, već igraju kao da je nula prem nula i početak tekme. 

 

Salah podsetio koliko ume da bude sebičan. 

 

Treći pasus ću da posvetim Joti. Izuzetno konkretan i uz to je pokazao tehniku i fudbalsku inteligenciju, ono što smo znali da poseduje još dok je igrao za Wolvese. Najsjajnija stvar kod njega što ima samo 23 godine, a oduvek samo imao neki subjektivni osećaj kao da ima jedno 4 godine više. 

Link to comment
Share on other sites

U prvom poluvremenu bila je to potpuna dominacija Lpoola, Arsenal je delovao poput treceligasa, po meni je ono sto Lpool radi takticki apsolutni fudbal koji polazi od odbrane,uz strasan pritisak koji non-stop prave na poslednju liniju rivala.

I sistemski se radi sa pojacanjima, kapiram da su to sve ispricane price na temi, ali i ovog leta bilo je vise konkretnih i smislenih poteza po pitanju transfera.

Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2020 at 3:14 PM, Manoly said:

U prvom poluvremenu bila je to potpuna dominacija Lpoola, Arsenal je delovao poput treceligasa, po meni je ono sto Lpool radi takticki apsolutni fudbal koji polazi od odbrane,uz strasan pritisak koji non-stop prave na poslednju liniju rivala.

I sistemski se radi sa pojacanjima, kapiram da su to sve ispricane price na temi, ali i ovog leta bilo je vise konkretnih i smislenih poteza po pitanju transfera.

Bilo je tacno ono sto treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Procitah da Grujica traze WH i Sautempton, ali ovaj hoce nazad u Berlin koji nema para da ga kupi. Stvarno ne znam sta ce u tom proseku od kluba, koji nema nikakve ambicije. U PL ce barem da se krlja sa najjacima.

Postoji prica i o Borusiji M'gladbah, to bi bila vec dobra opcija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...