Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hehe... pa zar ti toliko tesko pada ovogodisnja dominacija?

Zanimljivo kako za sve krivis iskljucivo Glejzere a kada Liverpulov par americkih biznismena uradi nesto glejzerovski onda je klub patetican. 😕 

Isti slucaj i za Spurse, svi pljuvali Levija prosle nedelje dok ove nedelje je iskljucivo LFC kao klub kriv/patetican... ali dobro, nije lako.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totenhem je to sto jeste, klub koji niti je sebe ikad dozivljavao nekom velicinom, niti ga je iko kad smatrao nekom relevantnom jedinkom.
Ali da, potvrdio si ono sto sam vec napisao, samim time sto sto potezes slucaj drugog kluba. Kad ne postoji nikakav argument da se ovako nesto opravda (a zaista ne postoji) onda se prica "A sta sa Totenhemom", kao dete kad se izvlaci na "A i Pera je to uradio"

Liverpul je klub koji se najvise userava nekim spiritualnim proseravanjima, a ovamo im neki Jack Rhodes iz Mansfielda, koji radi kao vodoinstalater, placa Salaha.
Naravno da ne pada tesko dominacija.
Zabole me uvo za titulu. Izdominirao je vas klub po klosarstvu, pa vi sad pricajte o 147 golovima ove godine.
Ta 147 golova ce da prodju, ko sto ce City-u da prodju titule, a ostale plastican klub (mada se ponasaju more classy od LFC-a), tako ce i vama da prodju titule, a vazda ce te ostati you'll never walk alone in your pathetic...


 

Link to comment
Share on other sites

Zaista je sramotna odluka ali nije neocekivano  od "amerikanaca", njima se zivot zasniva na "business first" paroli...ne dao bog neki dinar da izgube..

Eno im i predsednika, nikako da se odluci sta je vaznije, da rade ili da zive...

Jedina grdja sorta su ovi sto jedva docekaju da popljunu citav klub, istoriju, tradiciju skrivajuci se iza "moralnih nacela"...ali to je scum, bolje i ne mozes ocekivati...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, BattleBorn said:

Totenhem je to sto jeste, klub koji niti je sebe ikad dozivljavao nekom velicinom, niti ga je iko kad smatrao nekom relevantnom jedinkom.
Ali da, potvrdio si ono sto sam vec napisao, samim time sto sto potezes slucaj drugog kluba. Kad ne postoji nikakav argument da se ovako nesto opravda (a zaista ne postoji) onda se prica "A sta sa Totenhemom", kao dete kad se izvlaci na "A i Pera je to uradio"
 

 

O cemu pricas druze... apsolutno nigde nisam rekao "uradili su Spursi, ok je da uradimo i mi" nego da je skroz simpaticno kako si ti i tebi slicni butthurt fanovi istu situaciju dva klub predstavili totalno razlicito.

 

Uostalom, eno ti... povukli su danas odluku i priznali gresku jer su izgleda shvatili kako je biti vlasnik najveceg kluba na svetu

Tako da ono, tvojih 5 minuta u ovoj sezoni je proslo...hold your head up high...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Mađu brojnim pitanjima koja su mu postavjena našlo se i jedno u kome jedan od navijača traži "blagoslov" da svom detetu da ime Divok.

Fudbaler Liverpula rekao je da se slaže, i objasnio poreklo svog neobičnog imena:

"Znam neke ljude koji su to već uradili. Moje ime je izvedeno od imena Vlade Divac. Moji roditelji su ga gledali kako igra i odlučili su da njegovo ime malo izmene i tako me nazovu", napisao je Origi.

 

 

:s_w:

Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2020 at 1:20 PM, mr clutch said:

Bio je znatno jaci Milanv '05 nego '07. Veliki autsajder su bili Redsi, za razliku od '07 gde smo bili priblizni sa Milanom. Ipak Rafa je bio maestro za evropske tekme.

Liverpul je imao sastav i nacin igre koji se nikako nije dopadao tim favorizovanim ekipama...a naposletku i najvaznije imao je snazan timski duh kakav treba da nose veliki klubovi.

Link to comment
Share on other sites

Mbapea već duže vreme povezuju sa LFC. Nalazi mi se u samom vrhu liste želja za crveni dres. 

 

Ne bih želeo da Mane napusti klub. Vezan sam za sve ključne igrače u ovoj generaciji. Ako bih morao da se odrekne jednog iz svetog trojstva, onda bi to bio Salah. 

Link to comment
Share on other sites

Cudno je to koliko malo cenimo Salaha [i ja medju njima] i lako se moze desiti da pocnemo da ga cenimo kako treba tek kada ga prodamo. 😄 

 

Iako mislim da bi trebalo osveziti krv u napadu [eventualno jos sledece sezone da igramo sa nepromenjenim front3] isto tako nisam bas odusevljen sa Mbape pricom... mali je galactico i nikako mi se ne uklapa u ovu nasu lfc family pricu. Ali opet, mislim da nije tu sve na nama posto ce se i Nike dobrim delom tu pitati. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darth Steva said:

Cudno je to koliko malo cenimo Salaha [i ja medju njima] i lako se moze desiti da pocnemo da ga cenimo kako treba tek kada ga prodamo. 😄 

 

Ovo je meni palo na pamet x puta, ali stvarno verujem da njegov ucinak prikrivaju dobri rezultati. Da je Liverpul u borbi za top4, a ne 2 uzastopna finala LS i 2 uzastopne borbe za PL, a da on promasuje sta promasuje bio bi razapet lagano. Ovako cveta cvece u nase preduzece.

A i sa boljom realizacijom Salaha, Mane je bolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darth Steva said:

Cudno je to koliko malo cenimo Salaha [i ja medju njima] i lako se moze desiti da pocnemo da ga cenimo kako treba tek kada ga prodamo. 😄 

 

Iako mislim da bi trebalo osveziti krv u napadu [eventualno jos sledece sezone da igramo sa nepromenjenim front3] isto tako nisam bas odusevljen sa Mbape pricom... mali je galactico i nikako mi se ne uklapa u ovu nasu lfc family pricu. Ali opet, mislim da nije tu sve na nama posto ce se i Nike dobrim delom tu pitati. 

Salah je dobar igrač. Ali medijski je overrated. Jaše taj medijski hajp od kada je odigrao mesijevsku sezonu. 

 

Mbape se svakako karakterom ne uklapa u LFC. Monaco nije hteo da ga pusti iz kluba i on je tada napravio sranje na treningu u znak protesta.

Nerealno mi je da igrač njegove vrednosti na tržištu završi u Liverpulu, i pored te cele priče sa Nikeom. Plus LFC ne kupuje igrače iz top evropskih klubova, mada smo verovatno ojačali finansije posle dobrih rezultata u poslednje dve godine, pa se možda promeni transfer politika. 

 

#dres Bezveze je ova zelena boja na rubovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...