Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

3 minutes ago, mr clutch said:

Biće jebeno bez Bobija

 

Hoce ali bolje sto je krenuo Keita umesto njega nego Studge ili Origi... sa klupe ulaze Hendo i Bobby i resavaju mec 

 

1 minute ago, Sprivel said:

Ma koji moj stavlja Gomeza umeto Trenta? Gomez je tempirana bomba + nije ni igrao.

 

Ja sam donekle i ocekivao taj pristup... Gomez ima zadatak da ne prelazi pola dok bi kod Trenta bar 5 puta u mecu ostala livada iza.

Link to comment
Share on other sites

Boga oca smo promasili...i primili 3 gola iz 3 suta...

 

1:1 ili u najgorem slucaju 2:1 je moralo biti...ovako gotovo nemoguca misija i prvo Klopovo ispadanje u nokaut fazi u Liverpulu (dvomec)

 

Jbt, Klop ce imati sezonu gde je uzeo 97 bodova u PL...sjajnu LS sezonu..i ostace bez trofeja

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti nasu srecu 😑 bukvalno mozes da kazes da smo bili bolji ceo mec i da nista ne pogresis a na kraju izgubis 3:0 

Kako li je samo ludi Salah uspeo da ono promasi i dalje mi nije jasno :classic_ninja:

 

Znao sam da ce nas ZIS ukopati :classic_sad:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg... nema sta, sezona je vrhunska i nikakav kraj sezone to ne moze da pokvari.

 

U ligi nas jebe Pep, nema tu sta da se zalimo. Invinciblesi koji se smatraju za najbolji tim u istoriji PL imali 90 bodova a mi ni sa 97 ne mozemo do titule tako da tu ne moze da se nista prigovori Klopu i timu, jbg... postoje Pep i Siti :frusty:

Za LS, nema sta da kazem... vecu rezultatsku nepravdu od ove veceras ne pamtim, bas bedak.

 

Matip odigrao vrhunski mec... prvi gol je vise Virgilov nego njegov.

Drugi gol, pa ne znam... tolika kolicina sranja moze samo Barsi da se desi.

Treci gol majstorija Mesija... ali mislim da je Alison mozda i namerno postavio losije zivi zid i bukvalno izazvo Mesija da ovaj gadja pored zida i ovaj ludak pogodi :frusty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

stevo zaboravljas da ste na kraju mogli da popijete jos dva komada

 

Stoji... ali to je na kraju vise doslo kao posledica na prethodnih 90 minuta nego sto je bilo do Barse.

 

 

Nista cekamo Anfield Miracle 🤷🏼‍♂️ ja sam ubedjen da mi mozemo da damo 3 sigurno (pa i veceras smo MORALI da damo 2) ali se bojim da cete nas isto uhvatiti nekoliko puta na kontru kao veceras i da cete dati jedan gol koji ce zavrsiti mec.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...