Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Imamo li preferenci za danasnji zreb? 

 

Moje zelje 

iz drugog sesira - Real, Ajax ili Benfika

iz treceg  - Lion ili Club Briz mada mislim da su ovde svi dobrodosli 

iz cetvrtog - najbitnije da bude nesto iz zapadne Evrope... da ne bude neki put u Rusiju u midweek-u, tako da bi Genk ili Lil ovde bili pun pogodak 

Link to comment
Share on other sites

Da izbegnemo mesare iz Spanije. Real - povredili Salaha, Barselona - povredili Keitu i Robertsona, Sevilja - krvnicki start na utakmici predsezone. Mozda ne znaju da igraju fudbal, ali biju za sve pare, a imaju i zaledjinu kod UEFE.

Ostalo - daj koga das, daj 3 tima koji ne bi bas nas.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Sere mi se od Salaha i njegove igre dok ne postigne gol... tezak lik u pm.

Ako ostavimo to po strani... savrsen start sezone, super kup i 4/4 👏🏼

 

Da, bitno da je pao i prvi clean sheet 💪🏼

Naletio na neki kao forum u živo o Unitedu valjda. Bili gosti Neville i Carragher. I u jednom trenutku Neville spomenuo igrače Liverpoola i kako Salah sigurno odlazi. Da se vidi po govoru tijela. po ponašanju, svemu. Carragher se složio.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja se vise plasim da ce nastaviti da mu titraju jajca i da ce prodati Manea.

 

Ali jedno je sigurno, front3 mora da se osvezi sledece sezone... potrebna je sveza krv i sledeca sezona je pravo vreme za to, dovoljno smo atraktivni da mozemo da privucemo dobre igrace a uzecemo lepe pare bilo koga da prodamo*

 

*naravno, pod bilo koga mislim na Salaha ili Manea posto nema tih para zbog kojih treba pustiti Bobija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Darth Steva said:

Iskreno, ja se vise plasim da ce nastaviti da mu titraju jajca i da ce prodati Manea.

 

Ali jedno je sigurno, front3 mora da se osvezi sledece sezone... potrebna je sveza krv i sledeca sezona je pravo vreme za to, dovoljno smo atraktivni da mozemo da privucemo dobre igrace a uzecemo lepe pare bilo koga da prodamo*

 

*naravno, pod bilo koga mislim na Salaha ili Manea posto nema tih para zbog kojih treba pustiti Bobija

 

Salaha. Ne bi ni Manea dirao. Djeluje skroz zadovoljan. Ovaj baš na tenutke djeluje kao da je Messi po ponašanju. I MC-a obavezno. ne znam zašto to nioje ovaj rok napravljeno. Ozljedi se Keita i realno ti u veznom rewdu imašš samo bukovinu. Može to proć sezonu-dve, ali dugoročno neće ići. Jbt. svaki Cityijev veznak može igrat u prvih 11 L'poola, svaki.

Link to comment
Share on other sites

Jbg... Sitiju trebaju kreativni veznjaci kada nemaju Bobija 😄 

Sto se Salaha tice nekako i ocekivano posle onakve prve sezone, umislio je da je Mesi i da ce da postize 40+ golova svake godine a zavrsnica mu i dalje nije jaca strana tako da dobijamo ovo sto smo videli danas cim ne postigne gol u prvih 45-60 minuta

 

Iskreno, misilm da je Fabinho jedna od boljih kupovina u poslednjih 10 godina... svaka cast i Klopu kako ga je iskusno uveo u pricu i nije ge ubacio odmah u vatru gde bi ovaj izgledao kao neki bakajoko kojeg bi morali posle godinu dana da posaljemo negde.

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Darth Steva said:

Jbg... Sitiju trebaju kreativni veznjaci kada nemaju Bobija 😄 

Sto se Salaha tice nekako i ocekivano posle onakve prve sezone, umislio je da je Mesi i da ce da postize 40+ golova svake godine a zavrsnica mu i dalje nije jaca strana tako da dobijamo ovo sto smo videli danas cim ne postigne gol u prvih 45-60 minuta

 

Iskreno, misilm da je Fabinho jedna od boljih kupovina u poslednjih 10 godina... svaka cast i Klopu kako ga je iskusno uveo u pricu i nije ge ubacio odmah u vatru gde bi ovaj izgledao kao neki bakajoko kojeg bi morali posle godinu dana da posaljemo negde.

 

 

Je, igra odlično. Igraju odlično i Milner i Henderson već 2 godine. Al tome će doć kraj. Liverpool je jedina momčad u vrhu EURO nogometa bez veznjaka koji baš zna. Keita je taj, al ne igra. Obrana je utegnuta, golman je vrh, napad n3 treba komentirati, al trojka na sredini.....
Mislim, smješno je da serem, a rezultati su sjajni. Al mislim da ove godine neće daleko u CL, o naslovu naravno nema govora. Volio bi da me demantiraju.

EDIT: Sad vidim da je Firmino prvi Brazilac s 50 EPL golova.

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Zadržao bih kostur tima i za sledeću sezonu. Ne bih osvežava napad, osim u slučaju da napad fejluje ove sezone. Tim koji ostvaruje dobre rezultate ne treba menjati, zbog kontinuiteta i uigranosti. 

 

Izmedju Manea I Salaha uvek biram Sadia. Dibala ne bi bio loša zamena za Salaha. Mbape mi je wet dream. 

 

Ne znam sto Klop nije za Kutinja, mogao ga je dovesti na pozajmicu, a Liverpul trebaju kreativni veznni igrači. Jedino ako je njegova plata problem za budžet, pošto se prethodni prelazni rok stedelo. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Mislim, smješno je da serem, a rezultati su sjajni. Al mislim da ove godine neće daleko u CL, o naslovu naravno nema govora. Volio bi da me demantiraju.

 

Sto se PL tice, Siti je level iznad zbog duzine klupe a mi smo tu da odrazavamo ligu zanimljivom jer u suprotnom PL bi bila gora od francuske lige sto se tice neizveznosti.

Naravno, najvise sto mozemo da ocekujemo je neka repriza proslogodisnje zavrsnice i da se nadamo da ce oni da kiksnu negde ovaj put.

 

2 hours ago, mr clutch said:

Ne znam sto Klop nije za Kutinja, mogao ga je dovesti na pozajmicu, a Liverpul trebaju kreativni veznni igrači. Jedino ako je njegova plata problem za budžet, pošto se prethodni prelazni rok stedelo. 

 

Po meni je to dobra stvar bez obzira na njegove kvalitete. Cou je strasan igrac i meni je i dalje gotivan bez obzira na sve ali da je Klop pojeo govno i primio ga nazad, bio bi to njegov pocetak kraja u Liverpulu. Atmosfera u timu nakon toga sigurno ne bi ostala ista, dobili bismo odredjene za i protiv Kutinja klanove a to bi znacilo da je Klop poceo da gubi svlacionicu sto bi se naravno odrazilo i na rezultate a menadzer je taj koji bi platio glavom.

Tako da, neka Coua sto dalje od Liverpula... da je srece, bio bi on u Liverpulu do kraja karijere i postao prava legenda kluba ali jbg, hteo je u Barsu tako da eto mu Barse... ko ga jebe.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Darth Steva said:

 

Po meni je to dobra stvar bez obzira na njegove kvalitete. Cou je strasan igrac i meni je i dalje gotivan bez obzira na sve ali da je Klop pojeo govno i primio ga nazad, bio bi to njegov pocetak kraja u Liverpulu. Atmosfera u timu nakon toga sigurno ne bi ostala ista, dobili bismo odredjene za i protiv Kutinja klanove a to bi znacilo da je Klop poceo da gubi svlacionicu sto bi se naravno odrazilo i na rezultate a menadzer je taj koji bi platio glavom.

Tako da, neka Coua sto dalje od Liverpula... da je srece, bio bi on u Liverpulu do kraja karijere i postao prava legenda kluba ali jbg, hteo je u Barsu tako da eto mu Barse... ko ga jebe.

bold Jeste da je sbbkbb, ali nema sanse. Iza Klopa stoje rezultati i to sto je uzdigao posrnuli brend kluba.i sto je klub opet konkurentan u najjacim takmicenjima. 

 

Ako Phill predstavlja problem za svalcionicu, onda je ok sto nije vracen.

 

Verovatno bi Klop dobio Philla natrag da je insistirao na tome upravi kluba. Potreban nam je takav tip igraca, pa nemam problem da se predje to sto je ispao vnoGo. Vratio se i Van Basten u Milan, pa je na kraju ispalo  dobro. Ne bi me zacudlilo da se vrati sledece sezone, posle neuspele epizode u Bayernu. Ali sto ti napisa ko ga jebe.

Link to comment
Share on other sites

Samo Kiliana priznajem za pojacanje u narednom periodu...😋 U ovom sistemu igre nama u sredini trebaju radilice, neumorni trkaci koji su u stanju da pokriju prostor koji otvara formacija 4-3-3...i da doture loptu trojici ubica napred...Cou se ne uklapa u tako nesto, usporavao bi igru a defanzivno nije bas odgovoran...Neki tip igraca kao Naby, to moze...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ZiS said:

Samo Kiliana priznajem za pojacanje u narednom periodu...😋 U ovom sistemu igre nama u sredini trebaju radilice, neumorni trkaci koji su u stanju da pokriju prostor koji otvara formacija 4-3-3...i da doture loptu trojici ubica napred...Cou se ne uklapa u tako nesto, usporavao bi igru a defanzivno nije bas odgovoran...Neki tip igraca kao Naby, to moze...

Ne mogu se u potpunosti sloziti. Naidje neka tekma kao MU i Everton u drugom delu prosle sezone, kad ne mozemo stvoriti mnogo sansi, i u tim tekmama dobro dodje neki znalac na sredini. Mada protiv Evertona je za pobedu verovatno nedostajao Bobi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...