Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

6 minutes ago, Janne240 said:

Sa ovakvim pristupom i igrom popiskili su se na sve rezultate u ovoj sezoni.

 

Apsolutno, ostaje mi jedino nada da su se svesno odrekli ovog takmicenja da bi probali rastereceno da uzmu titulu, bez povreda itd. odnosno da im je Klop to dozvolio, da ne kazem naredio. Jedino sto je dobro iz svega je pobeda da se na neki nacin izadje iz dubioze, i povrati samopouzdanje. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se kladio da su bilo sta kalkulisali, jednostavno ostali su bez gasa i ne postoji nista sto nagovestava bilo kakvu priliku osim da nastave u zaribavanje. Siti ima najvise sansi, sad van LS a i Arsenal je u boljoj poziciji. Bicemo 3. u najboljem slucaju.

 

*pro-Pusteno je i suvise i Klop ce otici kao Flop, no i to je manje vise bilo za ocekivati. Sve one pobedu su zapravo niz koji se rasturio kao ogrlica cim su dosli mecevi koje je trebalo dobiti igrom, odbranom i sigurnom realizacijom. Nijednog rivala nismo dobili u duelima.

Link to comment
Share on other sites

Pa sad, da ne preterujemo - Klop je uzeo titulu za Liverpul posle 20 godina kada se cinilo da je Liverpul vecito zamadjijan, i u jeku dominacije Sitija, i osvojio Ligu Sampiona sa nerealnim preokretom protiv prejake Barselone u polufinalu. Tako da, ne, nikad nece otici kao Flop sve i da usere sve sto moze do kraja ove sezone, bice legenda kluba i verovatno ce i da dobije spomenik na Enfildu.

 

Uostalom ispadanje velikih timova i osvajaca Lige Sampiona u kupu UEFA i kasnije Ligi Evrope je ustaljena stvar, zbog motivacije tih klubova koji su vec osvajali vece trofeje - zato je jedna Sevilja, Viljareal.. i dominirala tom ligom godinama. A Liverpul i da uzme to trece ili drugo mesto sa odlaskom svih igraca (pre svega Manea i Firmina) i neadekvatnim zamenama (Nunjez) je i dalje uspeh. A Siti ce da kiksne itekako, samo je bitno ostati trezne glave.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Ima svakako Klop svojih velikih zasluga, cak i da nikad ne dobije adekvatnog naslednika, ali da je mogao i vise i kompletnije i da je za to klub imao i sredstva i timove i to u ovakvoj konkurenciji sa drugim rivalima svodi listu uspeha na sedam + trofeja, mozda i da je vezao titule PL mogao je i tri da ima.

 

No ostaje jos do kraja sezone uzbudljivo, pa je moguc jos neki preokret.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, diego said:

Eliot mora da bude zacementiran u prvih 11, on je najzasluzniji za drugi gol, i bilo ga je svugde po terenu. Mnogo bitna pobeda danas, mislim da ce od sada da bude lakse za Liverpool do kraja, i da titula uopste nije daleko.


nemoj prijatelju ko boga te molim

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, diego said:

Eliot mora da bude zacementiran u prvih 11, on je najzasluzniji za drugi gol, i bilo ga je svugde po terenu. Mnogo bitna pobeda danas, mislim da ce od sada da bude lakse za Liverpool do kraja, i da titula uopste nije daleko.

 

I da budemo (nekim cudom) 5/5, ja stvarno ne vidim gde to Siti gubi mec do kraja?

Da igraju englesko polufinale u LS, onda bi imali cemu da se nadamo, ovako je uzaludno.

 

Baceni bodovi protiv Junajteda i Palasa kuci u ovom delu sezone, jednostavno nemaju gde da se nadoknade do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2024 at 11:03 AM, Darth Steva said:

Morace Edwards da izvuce nekog keca iz rukava posto je jedino Xabi mogao da bude "siguran" pick za buducnost posle Klopa... sve ove ostale raspolozive opcije deluju kao prelazna resenja i ulaznica za "united-like banter eru"

Mislim da je nemoguce da se dostigne taj nivo banter kluba.
Mislim da nijedan klub ne moze toliko duboko da tresne koliko moze United.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...