Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Firmino se povezuje sa Juventusom. Vise bih voleo da ode sledece leto kao FA, nego ovo leto za pare. Daje nam dubinu rotaciji, iako nije na vrhuncu sa formom. Proverenija je opcija nego vecina igraca iz klubova u Portugaliji, Austriji, itd, odakle dovodimo igrace.

Link to comment
Share on other sites

Juce je bilo demantovano to za Juventus, ali je jos pocetkom leta receno da bi ga Ameri radije prodali nego pustili da ode za dz sledeceg leta.

Mane - Firmino - Salah i oni zadrze najgoreg igraca. Treba i to znati.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Teško da će Klop pustiti Firmina. U njegovoj filozofiji jako bitnu ulogu igra Bobi. Mislim da će ove sezone, ako ga zaobiđu povrede, imati sasvim pristojnu rolu. Bez obzira na dolazak Nunjeza, jako je malo opcija u napadu, tako da je skroz realan ostanak.

 

Ne bih se začudio ni produžetku saradnje na još godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Miskooo said:

Juce je bilo demantovano to za Juventus, ali je jos pocetkom leta receno da bi ga Ameri radije prodali nego pustili da ode za dz sledeceg leta.

Mane - Firmino - Salah i oni zadrze najgoreg igraca. Treba i to znati.

Pa Mane jedini nije imao zelju da ostane u klubu. Nije sve do uprave.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, ShomiLFC said:

Bez obzira na dolazak Nunjeza,

 

 

Ako stvarno bude bio mesavina Kavanija i Suareza, bice pravi naslednik Bobija. Dovoljno je da bude kao Kavani.

 

10 minutes ago, mr clutch said:

Pa Mane jedini nije imao zelju da ostane u klubu. Nije sve do uprave.

 

Nakon transfera, izlaze vesti kako je jos na pocetku sezone rekao kako mu je potreban novi izazov. Ja nesto sumnjam u to i mislim da je na odluku uticala i odluka uprave da se Salah juri godinu dana za novi ugovor, a da se sa Maneom sedne za sto nakon zavrsetka sezone. (ovo je izaslo marta/aprila) Za Bobija nisu ni izlazile vesti za potpis novog ugovora.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miskooo said:

 

Ako stvarno bude bio mesavina Kavanija i Suareza, bice pravi naslednik Bobija. Dovoljno je da bude kao Kavani.

 

 

Nakon transfera, izlaze vesti kako je jos na pocetku sezone rekao kako mu je potreban novi izazov. Ja nesto sumnjam u to i mislim da je na odluku uticala i odluka uprave da se Salah juri godinu dana za novi ugovor, a da se sa Maneom sedne za sto nakon zavrsetka sezone. (ovo je izaslo marta/aprila) Za Bobija nisu ni izlazile vesti za potpis novog ugovora.

Pročitao sam taj info da je još pre godinu dana naglasio da mu treba novi izazov. Pa ne treba mu masirati jaja da bi potpisao novi ugovor. Očigledno da ga šibaju kompleksi što nije tretiran isto ko Salah (IMO). Salahov legacy je nešto veći i to je razlog zbog čega je bio prioritet ispred Manea, nije bilo razloga da se ljuti. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miskooo said:

Jasno je da je bolji igrac od Salaha, a nema (nije imao) ni blizu status kao on. Siguran sam da mu je smetalo, svakom bi.

 

Nije jasno, vec je tvoje misljenje. Salahov kontinuitet je ono sto mu je donelo taj status.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Bajcetic 2004 u prvoj postavi Liverpula,  

zamislite neko 2004 da igra u Zvezdi prvu postavu,makar i prijateljska 🙂

Gledao sam sad baš ovu sa Salzburgom večeras, doduše samo 2. poluvrijeme. Dečko je igrao sat vremena, ali ja kako rekoh vidjeh samo 15 njegovih minuta, pa nisam imao prilike da bolje ispratim njegovu igru.

Nije loš bio ni Strahinja Pavlović, dobro se nosio sa Salahom. Trebalo je izdržati onaj polasatni uragan kad je ušla prva postava Liverpoola, igrala se viktorija. Ali, ja i dalje tvrdim da je sredina najslabiji dio LFC-a. I to će vjerovatno prevagnuti u najjačim utakmicama, npr. u Ligi šampiona i protiv City-ja.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... misljenja sam da ce to biti ogroman pucanj u nogu ali jasna mi je logika FSG-a posto je Bobi, realno, trenutno #5 opcija za front3 a godine i plata mu ne idu u prilog nikako.

Videcemo, ukoliko nas zdravlje posluzi, to ce biti pametan transfer ali ako nas potera neka losa sreca u napadu, bolje bi bilo da su Carvalho i Elliot spremni za PL/LS izazov jer se izgleda na njih ozbiljno racuna u ovoj sezoni ukoliko smo voljni da u 2 meseca ostanemo bez Manea, Bobija, Divoka i Takija.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Verovatno bi doveli zamenu u slucaju odlaska, ali ta zamena bi bila neproverena opcija. Klopp je rekao da je to to sa transferima, jedino da ce se dovoditi u slucaju nekog odlaska. Mislim da je u ovom trenutku Bobi ispred Nunjeza, sinoc je usao u drugom poluvremenu sa prvom postavom i njih bi trebalo ocekivati da budu starteri protiv Sitija u subotu. Ne znam sta da mislim o Nunjezu, ima odredjenu kolicinu talenta, ali mi ne uliva povrenje, te se ne bih zacudio da bude Carroll. Dok mi se Carvalho i Elliot bas svidjaju, ali i oni treba da se dokazu top5 PL timova nivou. Da sam na mestu FSG-a bih zadrzao Bobija, pa u zavisnosti od toga kako odigra sezonu razmislio da li da se produzi tokom sezone ili na kraju. Ipak je Bobi i u formi od prosle sezone proverenija opcija od zamene koju bi doveli.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sada igramo mnogo bolji fudbal i kreiramo veliki broj sansi da bismo dobili nekog novog Kerola. OK, mozda nece postati WC igrac koji ce da trpa 30+ golova svaku sezonu kao Salah ali, ukoliko ne bude osakacen povredama, ne ocekujem da bude fail.

 

Bobi moze da bude ispred Nunjeza samo u ovim pocetnim mecevima ukoliko ovaj kuburi sa defanzivnim zadacima i potrebno mu je jos neko vreme da se uklopi u sistem... cim bude bio dovoljno dobar u tom delu, nema sanse da ce Bobi biti ispred.

Link to comment
Share on other sites

Firmino nece produzavati ugovor sigurno, tako da ako ne ode sada, sledeceg leta ide kao slobodan igrac. A zna se politika kluba, ako je tako, prodaj. Verujem da ce ovo biti zvanicno za 2-3 dana, svi vec pricaju da je gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Kelleher je povredjen kao i Ali... nadam se da ce bar jedan biti spreman za Fulam. Ne zelim da pocnemo sezonu sa Adrianom na golu.

 

Inace, ako negde treba da brani Adrian, to je community shield. Bas pravi rang takmicenja za njega, svaki drugi zvanican mec je znacajniji i nadam se da ga necemo gledati.

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Radoznalko said:

Gledao sam sad baš ovu sa Salzburgom večeras, doduše samo 2. poluvrijeme. Dečko je igrao sat vremena, ali ja kako rekoh vidjeh samo 15 njegovih minuta, pa nisam imao prilike da bolje ispratim njegovu igru.

Nije loš bio ni Strahinja Pavlović, dobro se nosio sa Salahom. Trebalo je izdržati onaj polasatni uragan kad je ušla prva postava Liverpoola, igrala se viktorija. Ali, ja i dalje tvrdim da je sredina najslabiji dio LFC-a. I to će vjerovatno prevagnuti u najjačim utakmicama, npr. u Ligi šampiona i protiv City-ja.

u Zvezdi,kad bi dosao za veliki novac,odigrao bi 3 utakmice po 10minuta,posle bi rekli da nema kvalitet i udaljili bi ga .....k

ao i Motiku,lik bio na klupi ejjjj Bajerna i ne igra u presmesnoj ligi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...