Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Imo, potpuno je nebitno da li je Salah produkt Klopove filozofije fudbala, lik je svojom igrom zaslužio svaki cent novog ugovora ma koliko on iznosio. Tako da nemam problema što se trudi da izboksuje ubedljivo najjači ugovor u klubu. 

Link to comment
Share on other sites

Da hocemo da drzimo Salaha i njegovu platu u vakuumu, to ne bi bio toliki problem da se plati koliko god da trazi ali glavni problem nastaje odmah nakon njegovog potpisa… Virgil nije bas najsrecniji sada sa svojih 220k nego i on hoce tu negde oko 400, Fabinjo nece bas toliko ali bi bio zadovoljan sa ~300k. Jota bi zeleo da sto pre produzi ugovor jer njegovih ~100k sada deluje kao smejurija, nemoguce da je Salah 4x bolji od njega, pa i on hoce bar 250-300k i to tako krene pa veoma brzo mozes da zavrsis kao mala Mesijeva Barselona.

Tako da, Salahova plata je najmanji problem FSG-u, ovo ostalo sto bi doslo posle je ono sto zulja.

Link to comment
Share on other sites

Verovatan je ovaj tvoj scenario. Neka uprava kluba proceni šta je u interesu kluba. Od prodaje Salaha se može uložiti u kvalitetno pojačanje sa manjom platom. Meni se baš sviđa Felix iz Atletika, takođe mislim da bi procvetao u Klopovom sistemu. 

Link to comment
Share on other sites

Felix je ubica, svuda bi on bio extra. Cak je i onaj ludak Simeone izjavio da je dostupan (ima covek Koreu koji igra uvek), samo sto ne verujem da smo mi ti koji bi pljunuli pare za obestecenje, a svakako ne bi bili jedini zainteresovani.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni imao osecaj da veceras igramo LS mec ali kad videh notifikaciju za 0:1, nije mi bilo prijatno.

Procitah da smo 3 puta pogodili okvir gola ali se na kraju ipak sve dobro zavrsilo... ako je morao ovakav mec da se dogodi, nije postojao bolji trenutak od ovog veceras.

Link to comment
Share on other sites

Nije bilo svejedno posle 0:1 za Inter iako oni nisu imali bogznakakve sanse tokom tekme. Sreca da je Alexis dobio crveni odmah nakon gola i spustio na minimum njihove sanse za prolaz. Zamenili smo uloge u odnosu na proslu tekmu, vcrs smo mi imali bolje sanse, a Inter je uzeo pobedu. U prvom mecu je obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mr clutch said:

Kolika mu je trenutna mesečna plata? I koliko mislis da mu je klub ponudio? 

 


Verovatno ovo sto Sprivel kaze, 200k, mada ja sam naisao da se spominje i 240k na nekim mestima.
U svakom slucaju, FSG nema sanse da coveku sa 30+ godina poveca platu sa 200 na 300k a kamoli vise… njihova politika je da u tim godinama igracu ponudi da sledeci ugovor bude manji od prethodnog a ne uz povecanje od 50/100%

Link to comment
Share on other sites

Meni je bezvezna ta politika smanjivanja ugovora posle 30. Sportska medicina i fitnes su rapidno napredovala tokom poslednjih par godina i neretko fudbaleri/sportisti igraju na svom prajmu ili blizu svog prajma i posle 30, do 35 i kasnije. 

Neka mu daju neki bar trogodišnji jači ugovor. Imo Salah ima minimum još dve tri godine ovog nivoa fudbala. Nije imao neke teže povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da pocetak 30-ih vise nisu toliki problem za prave profesionalce. Ni ja se ne secam da je Mo propustio vise od 10 utakmica ukupno za sve ove godine, to nije lako zameniti.

 

Duzina ugovora takodje moze biti problem… mi verovatno nudimo kraci ugovor dok on naravno zeli 4 godine minimum. Sve u svemu, bice zanimljivo leto.

Link to comment
Share on other sites

A ima mogucnost i za FA kup, ako tu prodjemo onda imamo valjda 4 vezana meca u 14 dana. Bas ne bih voleo da ih izvucemo u LS... nekako ne bi bilo to to, trpeo bi onda PL mec sigurno.

Iskreno, u ovoj fazi smo na papiru imali teskog protivnika pa bi bilo lepo da nas zreb nagradi nekom Benfikom u QF, Bajern ili Siti neka nam ostanu za SF.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao kada se igra sledeca runda FA kupa. Ali stvarno bi bilo tesko igrati 3/4 meca za redom sa rivalom kvaliteta Sitija i izvuci zeljeni rezultat u svim takmicenjima.

 

Zero za LS, moje (ne)zelje

 

tier 1 Benfica, Villareal

tier 2 Atletico, Real, Chelsea

tier 3 Bayern, City

Link to comment
Share on other sites

Mecevi FA kupa su u nedelju (sem Celzija koji je u subotu) tako da ce zreb najverovatnije biti odmah nakon Liverpulovog meca jer je on poslednji na programu.

 

Bilo bi lepo da nas zreb posluzi jer ce raspored biti brutalan u tih 20-ak dana

LS - mec1

Siti u PL

LS - mec2

potencijalno FA SF ili gostovanje Vili u PL

zaostali mec protiv Junajteda na Enfildu u PL

Everton u PL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...