Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Kako smo ovo dobili 3:0 mislim da nikome nije jasno... cak i veseli Keita dade golcinu.

 

Klop se opasno kockao sa ovakvim back4, muceni Milner protiv Zahe dusu ispustio da je u jednom trenutku cak i on batalio trcanje. Konate nesiguran u nekoliko situacija ali dobro tek je prvi mec, deluje da opasan tandem on i Virgil mogu biti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pobedili bi i pored lose defanzive da su Salah i Jota bili skocentrisaniji. Ne znam kako Fabinjo kod prvog gola nije intervenisao. Golove koje smo primili su skoro preslikani, flip flop situacije gde su defanzivci imali pregrst sansi da intervenisu.

 

Bila je idealna sansa da udjemo u derbi sa 3 boda prednosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da mislim, realno da budemo zadovoljni sa bodom kad se uzme u obzir koliko je Siti bio bolji u prvom i da smo trebali da zavrsimo sa 10 na terenu ali opet, dva puta smo vodili i dva puta primamo naivan gol ni iz cega plus onaj promasaj Fabinja na kraju za pobedu. :classic_ninja:

 

Gledajuci siru sliku, dva derbija ove sezone na Enfildu, dva boda... slabo je to.

Link to comment
Share on other sites

Uzasan mec celog tima. Prelaznu mogu da dobiju Matip i Salah (zbog golova u drugom inace i on je bio ocajan u prvih 45 minuta). Ono kako su Silva (u prvom poluvremenu) i Zesus (kod asistencije za prvi gol) prosli kroz nekoliko igraca, to ni na terminu ne sme, a ne vise puta u toku meca na ovom nivou. Na poluvremenu je Klop mogao da zatvori oci i da odabere 3 igraca za zamenu i ne bi pogresio na koga god da pokaze. Milner jednom nije bio na mestu desnog beka, sve van pozicije. Da nisam video izmenu Firmino umesto Zote lagano da ne znam da je izmena izvrsena.

Mozda treba da zalimo za 3 boda, ali svakako bi bilo nezasluzeno i mislim da ovaj bod treba da slavimo kao pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utakmica za uzivanje, mada su oba kluba pokazala odredjene slabosti . Silva se bukvalno prosetao kroz celokupnu odbranu Liverpula, a kasnije je to ponovio Salah kod odbrane City-ja. City-ju nedostaje klasican centarfor, a Liverpool ima problem na sredini terena.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, moj mentalni sklop je drugačiji, pa žalim zbog 3 boda, jer smo dva puta ispustili vođstvo i imali izuzetnu šansu za 3. gol.

 

Uvukao nas City u prvom poluvremenu u njihovo da ljenje tekme sa niskim tempom i kontrolom poseda, takođe su se loše otvarali slobodni igrači prilikom poseda i u drugom delu drugog poluvremena nismo mogli da povežemo tri pasa. 

 

U drugom poluvremenu agresivniji pristup, bolje kretanje i više korišćenje izgradnje napada kroz sredinu što je otvorilo više prostora po bokovima, i to je rezultirao boljom igrom, sa više šansi i na kraju sa golovima. 

 

Jbg, znalo se da ne može Milner protiv Fodena, ne bi mogao ni Trent, ali bi sa njim imali kvalitetniju igru u napadu. 

 

Ono što je Foden radio Miliju je i Salah pravio Kanselu. Odličan nastup King Moa.

 

Nedostaje nam rotacija, pogotovo za ovakve tekme. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2021 at 8:55 PM, mr clutch said:

Pobedili bi i pored lose defanzive da su Salah i Jota bili skocentrisaniji. Ne znam kako Fabinjo kod prvog gola nije intervenisao. Golove koje smo primili su skoro preslikani, flip flop situacije gde su defanzivci imali pregrst sansi da intervenisu.

 

Bila je idealna sansa da udjemo u derbi sa 3 boda prednosti. 

Evo ja bih ovaj post preslikao i za ovaj prosli derbi. Barnsova najava pobede btw odlicne analize igre, nije se poklopila sa Klopovom taktikom i zbivanjima na terenu.

On 10/3/2021 at 7:29 PM, Darth Steva said:

Ne znam sta da mislim, realno da budemo zadovoljni sa bodom kad se uzme u obzir koliko je Siti bio bolji u prvom i da smo trebali da zavrsimo sa 10 na terenu ali opet, dva puta smo vodili i dva puta primamo naivan gol ni iz cega plus onaj promasaj Fabinja na kraju za pobedu. :classic_ninja:

 

Gledajuci siru sliku, dva derbija ove sezone na Enfildu, dva boda... slabo je to.

Bodovi iz derbija nisu toliko bitni i odlucujuci kao bodovi iz tekmi protiv Brentforda i slicnih, pokazalo se mnogo puta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne stigoh da gledam utakmicu danas ali cim Bobby proigra nije bitno ko je sa druge strane, najebali su.

 

Mo igra u takvoj formi kao da treba ugovor da potpise. 😄 Realno, FSG se sramoti i igra se sa vatrom ako mu ne da pare koje trazi.

 

Sledece nedelje neki X da ostavimo Olea u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...