Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

29 minutes ago, mr clutch said:

 

Daleko je '24. Sacekajmo da vidimo kako ce Stivi razvijati do tada.


Jasno... super Stivi gura i lepo je sto ce da skine Seltik sa trona ali moj je utisak da ne moze biti spreman za Liverpul pa tacno osvajao titulu svake godine bez poraza sa Rengersom.


Za njegov napredak i usavrsavanje ce biti bolje da vodi fazon Sosijedad ili Sevilju jedne godine i bude 4. nego da osvaja beskonacno titule u Skotskoj.

 

p.s. Inace, moja zelja je da nas jednog dana Xabi vodi sa klupe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgora stvar bi bila da se jedna od najvecih legendi kluba iskoristi i baci kao ispusena mustikla sto je popularno u danasnjem fudbalu. Zato je najbolje da ide korak po korak, a kada dodje pravo vreme za klupu da dobije apsolutnu podrsku uprave i odredjeni vremenski kredit npr 2 sezone.

 

Takodje je losa stvar dovoditi nekog samo sto je legenda kluba. Znaci treba dati sansu nekom ko je zasluzi, zato neka skupi solidan cv i pokaze odredjeni kvalitet, ostvari progres. Uglavnom legende kluba i bivsi igraci bez iskustva prolaze lose, i nisam pristalica dovodjene zelenih trenera. Nije dobro ni za klub, ni za tu osobu/trenera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam se skoro iznervirao kao danas. Posle uvodnih par minuta i dve sanse koje su uprskali Jota i Salah sam mislio da cemo ih rutinirati. Ipak Brajton preuzima kontrolu igre i bio je bolji rival do kraja poluvremena. U drugom poluvremenu je sudija sasekao ritam tekme, ali smo bili nesto bolji rival i milimetarski ofsajdi uz glup penal su nas kostali pobede.

 

Povredi se i Robokap Milner. Sve u klinac da ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...