Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

I meni se čini da bi to bila dobra ideja. Velika je konkurencija na sredini trenutno, ali ako se ne dovede štoper, Fabinjo će morati i tu da pokriva, a znamo koliko su stakleni Gomez i Matip. Plus Oks koji je stalno out, Keita isto retko poveže više od par meseci fit, bilo bi prostora čak i ove sezone da mu se da nekad šansa i vidi se da li može da nasledi odlazeće igrače u rotaciji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The Seventh Seal said:

I meni se čini da bi to bila dobra ideja. Velika je konkurencija na sredini trenutno, ali ako se ne dovede štoper, Fabinjo će morati i tu da pokriva, a znamo koliko su stakleni Gomez i Matip. Plus Oks koji je stalno out, Keita isto retko poveže više od par meseci fit, bilo bi prostora čak i ove sezone da mu se da nekad šansa i vidi se da li može da nasledi odlazeće igrače u rotaciji.

 

 

 

Pu pu... al nas ti ukanali, svi se ispovredjivase i van forme 😄

On moze da dobije sansu samo u FA kupu a kako tu prolazimo, znaci 1-2 meca max za godinu dana. Mozda bi mu treninzi u Liverpulu pomogli ali pitanje je da li bi vise napredovao da samo trenira pod Klopom ili da igra negde konstantno.

 

Link to comment
Share on other sites

Spremam se za najgore, nadam se najboljem. 😄 Jebena je ovo sezona generalno, ako se dovede štoper, onda je definitivno najbolja opcija i za njega i klub da ide negde.

 

Ali meni deluje da je Klop skroz ok sa idejom da Fabinjo krpi u odbrani, pa s tim u vezi mi ne deluje da je Grujić višak, naročito jer nikad ne znaš da li nekog može da saseče korona kao Tijaga sad. Ne bi to bilo nešto mnogo više od FA kupa, slažem se, ali ne mora da znači da ne bi dobio priliku i u PL ponekad.

 

3 minutes ago, ras kass said:

Nema sanse da ostane, on Wilson Brewster Shaq su na prodaju, da se skupe pare za nekog stopera npr.. 

 

3, 4 dana su do kraja prelaznog roka, jedino je izgledno da Šaćiri ide još, Wilsona još uvek nisu uvaljali, nisam siguran da će dolaziti štoper, tj. trenutno mi ne deluje tako.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u globalu... stoper tesko da ce da dodje a i Gruji nije neka plata tako da verujem da cemo preziveti i ako ostane ovu sezonu.

Inace, naleteo sam negde na gossip da cemo pokusati i Origija da uvaljamo do kraja roka... on svakako ima jacu platu a pored Minamina i sada Jote, deluje da ce igrati sve manje i manje.

Iskreno, ne svidja mi se to da se ratosiljamo svih mogucih backup opcija ali ajde... sacekamo jos nekoliko dana pa cemo videti na cemu smo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za Vilsona su trazili vise nego sto je nudjeno i videcemo sta ce da bude na kraju.

Bruster je prodat za 23,5 miliona funti, a za Sacirija je Klop rekao da je nacuo nesto i da zbog toga nije u timu. Nije pravio probleme, nije kaznjen, nije povredjen, ali Klop nije bio konkretan.

 

Mane ima koronu. 😕

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...