Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

9 hours ago, mr clutch said:

Očigledno da se nije imalo para. Šta bi sa Brewsterom? Nisam ispratio. 

 

Pa izgleda da hocemo da ga uvaljamo Sefildu za 20+ milki ali hocemo da ubacimo i buy back klauzulu.

 

Inace, Tiago uzet na rate :D sada placamo samo 5 milki a ostalo do kraja ugovora, svake godine po malo. 

 

Link to comment
Share on other sites

Korona je sjebala finansije svim klubovima. Možda nama i najviše od top klubova u engleskoj.

 

Brewster je verovatno krajnja opcija za prodaju od tih opcija koje nisu u najužoj rotacija. Izgleda da nismo uspeli da uvaljamo Grujica i Wilsona po odgovarajućoj ceni. 

 

Imali smo i dogovorenog Wernera pre nego što je nastupila pandemija. Timo bi bio dobar fit za Klopov sistem, a dosta bi značio ako se bude igrao afrički kup, kada ćemo ofanzivno biti desetkovani. Je li se igra afrički kup? 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mr clutch said:

Korona je sjebala finansije svim klubovima. Možda nama i najviše od top klubova u engleskoj.

 

Brewster je verovatno krajnja opcija za prodaju od tih opcija koje nisu u najužoj rotacija. Izgleda da nismo uspeli da uvaljamo Grujica i Wilsona po odgovarajućoj ceni. 

 

Imali smo i dogovorenog Wernera pre nego što je nastupila pandemija. Timo bi bio dobar fit za Klopov sistem, a dosta bi značio ako se bude igrao afrički kup, kada ćemo ofanzivno biti desetkovani. Je li se igra afrički kup? 

 

Ne igra se... sreca u nesreci, pomereno za sledecu godinu.

I zato mislim da u sledecem prelaznom roku Salah ili Mane mora otici jer nema sanse da ostanemo bez dvojice napred u najbitnijem delu sezone. Inace, da nije bilo korone i da je sve ostalo kako jeste... verovatno bi neko od njih dvojice vec otisao ovog leta a neko od dvojca Werner/Sancho bi dosao kod nas.

 

Inace, stvarno ne znam sto se glupiramo sa Grujicem i Wilsonom... svima je jasno da nikada nece zairgati za prvi tim a posto niko nece da da 20+ milki... daj ih za 15-17 i cao

Link to comment
Share on other sites

Znam da sam pročitao info da je odložen afrički kup, međutim doneo mi sumnju jedan od komentator sa SK koji je izjavio da će se to takmičenje održati ove godine. 

 

Bas zbog afričkog kupa nacija nisam pristalica da se dovode igrači sa afričkog kontinenta. 

39 minutes ago, Darth Steva said:

 

Ne igra se... sreca u nesreci, pomereno za sledecu godinu.

I zato mislim da u sledecem prelaznom roku Salah ili Mane mora otici jer nema sanse da ostanemo bez dvojice napred u najbitnijem delu sezone. Inace, da nije bilo korone i da je sve ostalo kako jeste... verovatno bi neko od njih dvojice vec otisao ovog leta a neko od dvojca Werner/Sancho bi dosao kod nas.

Očigledno je da nam sponzor sredio Mbapea za sledeće leto umesto Manea/Salaha, pošto je Kilijan saopštio upravi PSGa će odraditi još godinu dana ugovora. Ne želi Nike da Liverpul ispašta zbog CAFa. 😀👌

 

100 posto se slažem sa stevinim upisom u vezi Grujica i Wilsona. Ne bi mi predstavljao problem da se prodaju i za nešto manje od 15 milki, 12/13 mi je prihvatljivo. 

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

I marketing je otisao level up 😁 Thiago top, top pojačanje, vrlo bitan šraf u Bajernovoj mašineriji, neko koga su baš želeli da zadrže... Lepo je videti da takvi igrači ponovo biraju Liverpool... Kako ja vidim Alcantaru, kao neku mix verziju Xabi Alonsa i Coutinha, ozbiljan kapitalac svakako... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...