Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Ok mi je ova zelena kao throwback momenat, ali mi dres sve u svemu i nije nesto.

 

Mbappe je igrac koji se marketinski isplati sam za 5 minuta. Trenutno je najveca zvezda sirom sveta uz Neymara, Kristijana i Mesija. Meni i dalje deluje nemoguce da zavrsi kod nas, ali bih bio presrecan svakako.

Link to comment
Share on other sites

IMO, crveni dres ne moze da ne valja 😄  kakav god detalj i koje god boje da stave nece pokvariti.

 

Za mene, sto jednostavniji to je bolje a ovaj je cak i previse kompleksan ako ces iskreno... ova cudna kragna, dvobojni detalji na rukavima i sa strane to je vise nego sto smo do sada imali. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Ok mi je ova zelena kao throwback momenat, ali mi dres sve u svemu i nije nesto.

 

Mbappe je igrac koji se marketinski isplati sam za 5 minuta. Trenutno je najveca zvezda sirom sveta uz Neymara, Kristijana i Mesija. Meni i dalje deluje nemoguce da zavrsi kod nas, ali bih bio presrecan svakako.

 

Mbape je vec vidjen u Realu, pre ili kasnije. Mislim da ni njega generalno nijedan drugi klub ne zanima toliko da bi izasao iz komfor zone zvane PSG. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mbape??? alo, pa takav j3dan ne vredi ich u Liverpulu, pa imali smo nomad Budalotelija. Sta nam to govori, nijedna zvezda nije za Liverpul, osim ukoliko dodje da postane nesto tipa Tores, Salah, Suarez itd.

 

Dakle, treba traziti nekoga kome treba top sezona, a Minimino je vec stigao dal ce proraditi, videcemo.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Janne240 said:

Mbape??? alo, pa takav j3dan ne vredi ich u Liverpulu, pa imali smo nomad Budalotelija. Sta nam to govori, nijedna zvezda nije za Liverpul, osim ukoliko dodje da postane nesto tipa Tores, Salah, Suarez itd.

 

Ne mogu da se porede Mbape i Mario. Niti po igrackim kvalitetima, niti mentalno. 

 

Mbape je osetno vise pokazao i uspeo do ove tacke u svojoj karijeriji, a samo mu je 21 godina, nego Mario sto je uradio u svojoj. A MB je dosta stariji, verovatno oko 10god.

 

#Mentalno  Retko koji fudbaler moze da dostigne nivo Mariovih mozdanih vijuga. Kilijan se ponasa ko razmazeno deriste i mogao bi da se promeni da hoce. Baloteli definitivno ima iq nedostatak, pa je nepopravljiv. Sa svojim ekscesima je visoko postavio svoju lestvicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citam sa strane sta pisete na temi..razumem i klupsku filozofiju i siri koncept i svetm,ali ako Liverpul bude u situaciji da privoli Kilijana u klub onda mislim da su ludi ako to propuste. Momak bi komotno ostvario uticaj i ostavio trag poput Anrija u Arsenalu svojevremeno..ne samo na klub,nego na celu PL..tako ja to gledam/vidim

Na stranu sto i ja smatram da njega,ipak,zanima Real.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
57 minutes ago, mr clutch said:

Jedno lepo veče na Enfildu. Ne zna se čiji gol je bolji. 

 

Bukvalno... Trentnov realno najlepsi ali meni je ipak Maneov nesto posebno, prelepa akcija.

Kad vec nema navijaca na stadionu, vise nije ni bitno kada i gde uzeti titulu tako da bi mogao Celzi sutra da odradi posao za nas.

Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2020 at 11:21 PM, Janne240 said:

Mbape??? alo, pa takav j3dan ne vredi ich u Liverpulu, pa imali smo nomad Budalotelija. Sta nam to govori, nijedna zvezda nije za Liverpul, osim ukoliko dodje da postane nesto tipa Tores, Salah, Suarez itd.

 

Dakle, treba traziti nekoga kome treba top sezona, a Minimino je vec stigao dal ce proraditi, videcemo.

 

Slazem se donekle... realno, Liverpul odavno nije top klub koji moze da dovodi velike zvezde nego samo da ih pravi za Barsu, Real, Siti

 

I titulu je realno uzeo Klop, svi ovi igraci koji ove izgledaju kao vrhunska klasa se ne bi snasli nigde drugo... i bekovi i Van Dajk i Salah i Mane, pa cak Fabinjo deluje kao top veznjak iako je realno prosek

 

Ali Mpape se ne propusta, ne znam da li se neko sprema da ode ali zamislite kontru Salah, Mane, Mpabe... mada bi i Sanco legao samo tako na ovaj tim

Link to comment
Share on other sites

30 dugih, predugih godina je proslo...nagledali smo se svega, i briljantnih momenata i igraca ali mnogo vise razocarenja i tantuza na terenu...Ono sto je bilo sigurno je da ovaj dan mora doci, da klub kakav je Liverpul mora ponovo biti krunisan i to na ovakav nacin, dominantno, bez trunke sumnje. Sjajan tim, sjajna sezona i pre svega sjajan trener. U glavama navijaca ova titula je odavno osvojena pa izostaje ona uobicajena euforija ali to nije razlog da se ne radujemo...Ja sam ohladio koji Carling, predosetio sam da ce to biti veceras 😁 Srecna nam titula crveni. YNWA! 🔴

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...