Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Poceo NFL a ja sam i dalje pod utiskom koliko su klinci izdominirali drugo poluvreme... ja se ne secam da je Everton imao ni pristojan sut u drugom a kamoli sansu. 👏

 

Kad su klinci dobili sansu u ovom mecu onda nema dileme da ce dobiti i u svakom sledecem u ovom takmicenju tako da bi bilo lepo da ih posluzi zreb i da odigraju jos nekoliko meceva.

Link to comment
Share on other sites

Sredina prvog i pocetak drugog, imali smo ta dva naleta od po 15-20 minuta kada smo trebali/morali da damo 2-3 komada u svakom ali nekom cudim ostade 1:0 do samog kraja.

Ne mogu da gresim dusu, imali su i oni 2 sanse iz koje su trebali dati bar jedan gol ali ono, kad se sve sabere i oduzne realan rezultat danas bar 4:1

 

Drago mi je da je i Mo najzad umocio Jedinstvu... cisto da ne slusamo ta sranja pred svaki mec.

 

Inace moram i mali hejt da bacim, Lalana nas ubija svaki mec sa nekim tupavim faulovima oko kaznenog... svaki mec ima bar 2 ali srecom odbrana tokom prekida ne posustaje. 💪

 

p.s. Mnooogo ozbiljniji mec i protivnik nas ceka u cetvrtak 

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo odradjivanje, niti je potrebno ubunariti niti petardom zagaraviti.

Drugi gol je pao ko poklopac na lonac.

Znali smo biti ubedljiviji u sezonama u kojima nismo bili ni blizu trke za titulom. 

Ipak nekako se sve uverljivijim cini ta prednost u odnosu na rivale nakon ovog kola. lol

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...