Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Za sada sve po planu, lepo poluvreme.

Zabrinjavajuce je sto smo stvorili 4-5 dobrih akcija koje nisu zavrsile golom nego oba dade VVD posle prekida.

Odbrana i dalje ima standardno svojih 5 minuta brainfartova po poluvremenu, sreca pa oni ne dadose gol.

Ox dosta neodgovoran na sredini, nekoliko sramotno prodatih lopti.

 

Valjda cemo dati treci pocetkom drugog i zatvoriti mec.

Link to comment
Share on other sites

To svakako ali valjalo bi neku da dobijemo i 2:0... cisto da vidim kako je to odgledati jednu dosadnu utakmicu 😄


Inace, meni je neverovatno da uz ovoliko sranja koje pravimo imamo ovakav skor... nesto se mora promeniti u skorije vreme ili cemo proigrati i resavati utakmice ranije ili ce ovakvi mecevi poceti da odlaze u X, treceg nema

Link to comment
Share on other sites

To stoji...ono sto mene ohrabruje je da sa, u najmanju ruku prosecnom igrom, imamo ovakve rezultate...Mi tesko da mozemo losije a kad proigramo kako treba, tesko protivnicima 😁

Sad se tek vidi znacaj proslogodisnje LS i njen uticaj na stvaranje tog pobednickog mentaliteta...Mi protivnike bukvalno dobijamo na "glavu"...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Docekasmo da ne strepimo poslednjih 10 minuta... mada morao je Mane da promasi one dve sanse, cisto da nas malo iznervira 😄

Ofanzivno strasan mec a defanzivno General se pobrinuo da bude zanimljiv mec.

 

Dobra stvar sto je Klop odmorio nekoliko igraca posto sad idu dva bitna gostovanja.

Link to comment
Share on other sites

Plus 14...idemo!!!

6 hours ago, Crni Bombarder said:

:thumbup:

Nikako, nemoj da nas proliv ufati pre Nove godine. Kad bude jak plus posle Nove onda moze da se otvara sampanjac.

7 hours ago, ZiS said:

Mislim da lagano mozemo da pocnemo da razmisljamo o Lesteru/Brendanu kao jedinom konkurentu za titulu 😁

Pa i to je vrlo uslovno receno Lesteru je dovoljno i drugo mesto...ne verujem da ce da grizu sem ako ne dodje slucajno do +3.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Janne240 said:

Nikako, nemoj da nas proliv ufati pre Nove godine. Kad bude jak plus posle Nove onda moze da se otvara sampanjac.

Nismo se bas razumeli..ja nisam Liverpulov fan (simpatisem Junajted),ali sam se nasmejao na njegov post..pomislio sam Mek,brate,odrobijace te neko zbog ovoga :lol_2:

Inace..umetnost je ako ovo prospete stvarno. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...