Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

25 minutes ago, ZiS said:

Samo Kiliana priznajem za pojacanje u narednom periodu...😋 U ovom sistemu igre nama u sredini trebaju radilice, neumorni trkaci koji su u stanju da pokriju prostor koji otvara formacija 4-3-3...i da doture loptu trojici ubica napred...Cou se ne uklapa u tako nesto, usporavao bi igru a defanzivno nije bas odgovoran...Neki tip igraca kao Naby, to moze...

 

Tako nekako... nama vise treba tako neki kreativniji igrac na sredini koji ce da ulazi sa klupe u 70+ kada nemamo rezultat umesto Coua koji mora da ima zacementirano mesto u startnih 11 i glavna je zvezda tima.

Kao sto si vec rekao Naby je pravo resenje za tu poziciju ali dzabe nam to kad lik ne moze da sastavi 2 meseca da je fit... staklen je kao Studge.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mr clutch said:

bold Jeste da je sbbkbb, ali nema sanse. Iza Klopa stoje rezultati i to sto je uzdigao posrnuli brend kluba.i sto je klub opet konkurentan u najjacim takmicenjima. 

 

Ako Phill predstavlja problem za svalcionicu, onda je ok sto nije vracen.

 

Verovatno bi Klop dobio Philla natrag da je insistirao na tome upravi kluba. Potreban nam je takav tip igraca, pa nemam problem da se predje to sto je ispao vnoGo. Vratio se i Van Basten u Milan, pa je na kraju ispalo  dobro. Ne bi me zacudlilo da se vrati sledece sezone, posle neuspele epizode u Bayernu. Ali sto ti napisa ko ga jebe.

Coutinho je pojačanje za većinu momčadi u Europi, ali po meni nije ono što je neophodno. Ja sam više mislio na nekog Pjanića, Rakitića, Bernarda Silvu (taj tip igrača, naravno da ne fantaziram o njemu)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mr clutch said:

Ne mogu se u potpunosti sloziti. Naidje neka tekma kao MU i Everton u drugom delu prosle sezone, kad ne mozemo stvoriti mnogo sansi, i u tim tekmama dobro dodje neki znalac na sredini. Mada protiv Evertona je za pobedu verovatno nedostajao Bobi.

 

Jeste da vs Sitija lopta nije presla liniju za santimetar, jeste da je Sitiju vs nekog levata presla za santimetar, jeste Kompani dao gol kao nikad u zivotu.... ali pristup u 2 utakmice koje navodis plus gostovanje Sitiju je ono gde smo ostali kratki za titulu. Kad si u trci za prvaka, ne smes da dozvolis sebi da izadjes samo da ne izgubis, a Klop je to uradio u sva 3 meca.

U vezi Mbapea.... takva luda glava sto dalje od kluba, tesko da bi se usrecili s njim. Nama, kao zamena za nekog od trojice napred (nadam se da je taj Salah) treba neko ko ce da dodje i bude sraf u sistemu. Nisam siguran da je Mbape pravi covek za to.

Nije mi se dopalo juce sto su svi smirivali Manea, a dodatno sto je Klop dao izjavu kako ga je iznervirala neka situacija na terenu, ali je on ok sa tim jer tako Mane pokazuje da mu je stalo. Trebao je da izjavi kako je Salah pogresio i da ce razgovarati s njim kako se slicna situacija ne bi ponovila, a da cela svlacionica  akon meca napusi Salaha. Batica ocigledno ne shvata (ili ga boli kurac, sto je jos gore) koliko je sebican i koliko nema pojma.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bugl Khan said:

Bojim se da Mbappe iz PSG-a može u 2 španjolska kluba i to je to. Naravno da bi htio Mbappea, ali šanse za to su mizerne.

 

Ocigledno nisi pratio Mbappe2020 twitter kampanju preko leta 😁 Lebron i Nike odradili svoj deo tako je vec sada sve ugovoreno i fakticki se samo ceka potpis sledeceg leta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Darth Steva said:

 

Ocigledno nisi pratio Mbappe2020 twitter kampanju preko leta 😁 Lebron i Nike odradili svoj deo tako je vec sada sve ugovoreno i fakticki se samo ceka potpis sledeceg leta.

 

Kad su već krenuli onda nek odrade preko Twittera i neke zamjene igrača. Lallana- Di Maria i, ne znam,  Henderson - Veratti. Kad je bal.....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:

Ja bez sprdnje mislim da ce doci na mesto Salaha.

 

Znas kako ako bismo stvarno bili spremni da damo toliku platu kao i da Nike odigra ulogu u tom transferu mislim da ne bi bila nemoguca misija potpisati ga ali opet verujem da ce on na kraju u Real a Sancho ce da bude nasa meta [mada s obzirom da je Britanac bar 3-4 TOP6 tima ce biti u trci za njegov potpis]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Glupo da posle svakog meca pisemo hvalospeve o Bobiju 😄 

Pred nama je mnogo bitna nedelja... posle proslosezonske sramotne partije u Napulju ocekujem mnogo bolju igru a nadam se i boljem razultatu. Nase je da damo dva komada a koliko ce Adrian da primi to nam ostaje da vidimo. 😄 

Nadam se da je Klop uvideo greske iz Super Cupa i da u nedelju uzimamo 3 boda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...