Jump to content

Dominacija srBskih medija u sezoni 2019/20  

56 members have voted

  1. 1. Ali moramo izabrati najvecu

    • ŠTА SE TO ČUJE, PRAPORCI IL' ZVONA? TO JOKIĆ TERA ĆEZE, ZGAZIĆE LEBRONA: Odmah je nastala hit pesmica o srpskom asu
    • HRVAT PSOVAO NA SRPSKOM Dok su ga saigrači držali jedva obuzdavao emocije: Nema načina da se to prevede (VIDEO)
    • MAJAMI JE HIT, ALI SU SRBI - HOT! Zbog OVOGA pola NBA lige hoće Bogdanovića, a Bjelica - trojka, trojka, trojka... i na kraju JEDNA MANJE od Bogdana
    • SECITE NOKTE ILI NEKO MOŽE DA NASTRADA! Sudija gledao atentant na Jokića kome šikljala krv, čak mu je i parče mesa sa ruke otkinuto! (VIDEO)
    • Mix naslova (prvi post na temi) NBA ČUDO NA NAŠ NAČIN! U hali su bili Bogdanović, Dončić, Marjanović... ali je ludi šou priredio Bjelica i ŠOKIRAO SVET! /VIDEO/ SRBI ISMEJALI IGRAČE DALASA! Bogdanović ih je poslao po burek, a onda je Bjelica uradio ovo (VIDEO) BJELICA PROFESORSKI SRUŠIO LUKU DONČIĆA! Srbin pokazao zube i izjednačio REKORD KARIJERE! (VIDEO) SRBIN ŠOKIRAO AMERE I UTIŠAO DALAS I DONČIĆA! Maestralni Bjelica ubacio 30 poena i izjednačio rekord karijere (VIDEO/FOTO)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Đurović: Džejson Kid ne zna ništa o košarci kada ne ume da iskoristi Bobija 

 

 

Ceo tekst, samo za prave košarkaške sladokusce:

 

Spoiler

"Ne znam ko je od tih trenera Amerikanaca napravio neki rezultat u Evropi, oni misle da mogu da žvaću žvaku i kažu gud džob i da to bude sve", priča Đurović

 

Večito je pitanje, da li bi treneri iz Evrope sa svojim stilom napravili rezultat u NBA ligi? Stari trenerski vuk Vlade Đurović nema dilemu, najbolji stručnjaci su u Evropi. Bez dlake na jeziku je pričao Đurović u podkastu "Jao Mile" gde se pre svega dotakao Bobana Majranovića, Nikole Jokića i Nemanje Bjelice.

 

Prvi na udaru je bio Džejson Kid, trener Dalas Meveriksa.

 

"Džejson Kid ne zna ništa o košarci", počinje žestoko Đurović, a potom razjašnjava o čemu se radi:

 

"Ja ne mogu da verujem da on ne ume da iskoristi Boban Marjanovića. On ne ulazi u igru, a kada dobije neke minute, zaigra možda četiri minuta, on napravi šest poena, tri skoka i onda sledeću utakmicu ne uđe. Meni to nije jasno. Zato mu je Dončić mezimac, može i petom da šutne na koš, neće ga izvesti. Sreća u sportu je vrlo bitna. Dončić je naleteo na trenera koji ga obožava i može da igra tako kako igra. Isti slučaj je sa Jokićem u Denveru. Može da radi šta hoće. Najmanju sreću definitivno ima Marjanović. Svi pričaju kako je previše visok, kako ne može da brani pik, pustite me toga. Kako će oni da brane njega dole, recite vi meni to. "

 

Potom se nekadašnji trener brojnih klubova osvrnuo na kompletan sistem u NBA ligi.

 

"Dugo govorim da američki treneri nemaju viziju, hoćete da mi kažete da Dario Šarić može da igra NBA ligu, a Dražen Dalipagić nije mogao, oni ne znaju, nemaju nikakvi viziju. Ne znam ko je od tih trenera napravio neki rezultat u Evropi? Oni misle da mogu da žvaću žvaku i kažu "gud džob" i da to bude sve. Lako je biti trener kada imaš 18 pomoćnika i 20 skautova. Sve mu je sređeno. Nama ovde dođe igrač i kaže da mu se pokvario bojler i da ima malo dete i da zbog toga ne može na trening da dođe. Napravite rezultat u tim okolnostima. Drugo je u koledž košarci, trener je tamo bog. U NBA ligi je drugačije potpuno, koji trener će da se izdere na Lebrona Džejmsa, pa tamo je trener najmanje plaćen."

 

Priča je prešla na Nikolu Jokića, košarkaša koji je dve sezone neprikosnoven u najjačoj ligi sveta gde je proglašavan za MVP-a.

 

"On sa Denverom ne može da bude prvak. Igra neverovatno, nestvarno. Igrati bez brzine, bez skoka u ovo vreme gde je sve atletika... nestvarno, i to protiv tih američkih crnaca. To nisu afrički crnci koji su stvoreni za maraton, američki crnci su neverovatni na malom prostoru kada je u pitanju eksplozija. Oni imaju 110 kila i 110 kila mišića, a Nikola nema ništa od toga i opet je najbolji."

 

Srbija je sa Nemanjom Bjelicom dobila još jednog šampiona. Srbin je imao ulogu u Golden Stejtu koji se ponovo vratio na tron.

 

"Bjelica je u nekim utakmica igrao dobro, za njega fantastično što je osvojio prsten. Momak može sve da igra. Ipak, pitanje je šta bi bilo da se vrati u Evropu u ovim godinama. Da li bi mogao u Makabiju ili Bajernu da napravi razliku. Teško ... on je dobar igrač, ali to su godine. Neki će reći da sam lud, ali na primer Nikola takođe, ne bi mogao da igra u Evropi na način na koji igra u NBA. Treneri su ovde lukaviji, pravili bi zamke. Gledam ga u Denveru kako je stalno na vrhu kapice, šta on tu ima da radi, samo troši energiju da se spusti u reket, a njega niko na svetu ne može da brani kada krene leđima", podvukao je Đurović.

 

:Hail:

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt život, ja veću količinu gluposti nisam video na jednom mestu pa verovatno nikad. 

Bravo gsn Vlado, Italijanima da se poništi pobeda jer bobija ne može niko da brani, Bjelica je mator, Bobiju treba šansa, isto godište, sta onaj Doncić glumi nesto dribla pa sutne iz daljine, pa se kao nedto izmotava. 

Jokić sa kapice, pa to oće da šutne ili doda kao nešto, pod koš pička ti materina viš kolki si nisi džaba jeo burek. 

I na kraju poređenje Dalipagić Šarić, udaljenost pola jebenog veka, što onaj pre 50 godina nije mogo a ovaj može. 

Moj veliki naklon 🙇 i 👏 velikome magu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Babaduka said:

I na kraju poređenje Dalipagić Šarić, udaljenost pola jebenog veka, što onaj pre 50 godina nije mogo a ovaj može. 

 

što je najveća fora, propustio je da kaže kako su dalipagića tražili, dal' celticsi ili neko drugi ali je bilo jako komplikovano izaći iz zemlje tih dana, plus nije moglo da se igra za repku. bio je i na probi nekoj tamo i odvalio. dalipagić je tek iza 30e otišao u inostranstvo.

 

al' to bi mu sjebalo narativ kako su ameri glupi, pa je rešio da preskoči taj info

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

Tagujte se, ja sam: to nisu afrički crnci koji su stvoreni za maraton, to su američki crnci.

Eto razloga zašto Embiid nije MVP. Nije košarka maraton, žalim slučaj.

 

Ja sam: "recite vi meni". Obožavam kad neko upotrebi to. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 minutes ago, Barkley#34 said:

VIDEO Mladi Srbin ponizio sina Lebrona Džejmsa pred njegovim očima 

 

Quote

Na sedam sekundi do kraja je fauliran pri šutu za tri poena, pogodio je dva slobodna bacanja i doveo tim do 65:62 i to pogodivši upravo preko Bronija, koji je u toku susreta nekoliko puta polagao pored njega. Dao je nadu timu da bi mogao do preokreta.

Ja rekao napravio neki potez...Kad ono fauliran pri sutu za tri. :D

 

https://nova.rs/sport/kosarka/milan-momcilovic-lebron-dzejms-srednja-skola/

Edited by Don Radonja
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
23 minutes ago, KfJ said:

Udala se Danijela Rajic

As of August 2022, Paul George’s net worth is estimated to be $90 Million.  

As of August 2022, Nikola Jokic’s net worth is estimated to be $30 Million.

 

Čestitamo udavači, najbogatijoj srpkinji u enbea lizi

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:

As of August 2022, Paul George’s net worth is estimated to be $90 Million.  

As of August 2022, Nikola Jokic’s net worth is estimated to be $30 Million.

 

Čestitamo udavači, najbogatijoj srpkinji u enbea lizi

 

Jedino ako je već uspeo da spiska nekih 30m 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...