Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Mnogo bitna titula u borbi za prvo mesto s obzirom da nece biti ATP kupa. 

 

10. masters titula na sljaci, sta reci. Vise se i nije moglo pored ovakvog Nadala.

 

Sada ide RG, tu ne ocekujem neki podvig i osvajanje titule. Mada kako vidim da Nadal nije u nekoj bajnoj formi i ona sramotna igra Tima u finalu. Nista nije nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima mesta za popravak i igre i spreme. 
Koliko - to jeste pitanje,ali ima. Ipak je on u Rim dosao nakon malo treninga na sljaci.

Nisam se udubljivao u statistiku,ali mislim da danas nije dovoljno dobio ni od servisa,a posebno ne od reterna. Ja sam ocekivao da ce mu retern biti jace oruzje danas.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Milica said:

Za drop sotove sta reci? Da gledamo na one neuspele sa vedrije strane😃 Ako ne prodje bar je iscimao protivnika da potrci ka mrezi

To ja sebi stalno govorim u toku meča, strategija, da zbuni protivnika, skraćivanje predugih poena itd., ali nekako mi nije nimalo lakše kad se lopta skotrlja u mrežu :classic_biggrin: o varijanti kad telefonira udarce koji po pola metra uvis odskaču da i ne govorim :classic_ninja:

 

46 minutes ago, wrach said:

Ja se na RG plasim samo pozitivnog PCR testa nekoga s kim je bio u kontaktu.

Neka vodi samo ove iz tima koji su se s njim već zarazili, to bi trebalo da smanji rizik. Ionako se brinem za Vajdu :heart:

 

 

Edit: evo i ovo da ubacim:

 

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda je Petar Popovic (trener Dzumhura) vec bio zarazen coronom, pa ima i antitela, a sad je dobio pozitivan test. Tako da... nadajmo se da nece biti gluposti (npr. da Vajda dobije pozitivan test).

Edited by wwww
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wrach said:

Ja se na RG plasim samo pozitivnog PCR testa nekoga s kim je bio u kontaktu.

Da ne trazim post da se samocitiram ali ja sam se tacno toga plasila na USO i sada ponovo jer je na USO bilo nesto drugo sto se nije moglo pretpostaviti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Praštajte ako je bilo već negde....

 

Kako sad ide na RG, svi u isti hotel? Video sam negde da ne smeju da iznajmljuju kuće...šta to u praksi znači? Mislim, realno, veća je šansa da se veći broj njih zarazi ako su svi u istom hotelu nego ako su (makar neki) izolovani? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

13 hours ago, Crni Bombarder said:

Naravno da ima mesta za popravak i igre i spreme. 
Koliko - to jeste pitanje,ali ima. Ipak je on u Rim dosao nakon malo treninga na sljaci.

Nisam se udubljivao u statistiku,ali mislim da danas nije dovoljno dobio ni od servisa,a posebno ne od reterna. Ja sam ocekivao da ce mu retern biti jace oruzje danas.

% prvog 69 i osvojeni poeni na prvi 69%, drugi  op 41%  , 2 asa samo ali je bilo servis w  i sticanja prednosti u gemu nakon servisa ,u drugom setu posebno . Ne treba zaboraviti da je Švarcman jedan od najboljih na returnu već par sezona unazad.

Samom Novaku return je mogao biti dosta bolji  u kontinuitetu , ali opet kada pogledamo kada jednom  gemu podigne  return na svoj standard lako uzme brejk, sasvim dovoljno .

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Praštajte ako je bilo već negde....

 

Kako sad ide na RG, svi u isti hotel? Video sam negde da ne smeju da iznajmljuju kuće...šta to u praksi znači? Mislim, realno, veća je šansa da se veći broj njih zarazi ako su svi u istom hotelu nego ako su (makar neki) izolovani? 

 

 

Kao igraci moraju da budu smesteni u jedan od dva predvidjena hotela, a ti hoteli nisu rezervisano da budu iskljucivo za igrace, vec mogu i obicni turisti da tu budu smesteni. Kao su odvojili prostorije gde igraci jedu i teretanu, ali prema onom sto su neki pisali higijena nije bas na nivou koji zahteva pandemija (ne ciste se i ne dezinfikuju povrsine/sobe redovno kao sto su, pretpostavljam, u NY).

 

Sven Gronefeld je postavio neku sliku gde u nekom dugackom hodniku u redu cekaju na testiranje (nesto ne vidim da su na propisnom rastojanju, a ne vidi se da li nose maske). Kao im je jutros ostavljena poruka da treneri na treninzima sad moraju da nose maske.

Sve u svemu: ocekujmo haos.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, alcesta said:

 

 

Edit: evo i ovo da ubacim:

 

Ovo mi je beskrajno simpatičan momenat ulaska sa terena šampiona koji je upravo osvojio titulu

 

Podvig  koji je  napravio osvajanjem 5. Rimske titule  u datom trenutku je rečima teško opisati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...