Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

17 hours ago, alcesta said:

Ako je neko gledao više mečeva ove nedelje, najviše me zanima kako je izgledao servis i ta ruka, jesu li se primećivali problemi sa zglobom i slično.

 

 

Servis je radio kako treba, narocito u djus i prednost situacijama kad bi rival pripretio i naravno - u TB
jedini "primetni problemi" su bili oni sa spanom reketa protiv Pospisila, kad ga je par puta menjao, ostalo ne.

dosta je koristio slajs, vrlo malo dropsot. dobro su ga slusali udarci sa osnovne,pa nije bilo puno izlazaka na mrezu.

 

Obzirom da je igrao sa igracima, izuzev Anduhara, kojima brzi dvoranski uslovi spadaju u omiljene moramo biti zadovoljni nacinom na koji je odradio posao.
fin turnircic, lep ambijent i naklonjena publika.
steta za Erlihov peh kad je usinuo ledja na zagrevanju pred mec parova, mislim da bi i u dublu bilo zabavno

 

 

Edited by Cojep
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Da li se samo meni čini da je Novak nabacio malo mišićne mase? Raskrupnio se nekako

Ima već neko vreme čini mi se kako se raskrupnjao, ne znam sad da kažem od kad, ali godinu verovatno i više.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja znam da je ovo bilo ranije, ima bar godinu dana ako ne i više. Jedino ako je ono bilo nešto drugo, imala sam utisak da je daždevnjak ili nešto slično...

Edit: nađoh, znala sam da je bilo nešto i kod nas. Zanimljivo, sad ima i trčuljka i puža :classic_biggrin:

 

https://rs.n1info.com/scitech/nova-vrsta-puza-u-crnoj-gori-dobila-ime-po-djokovicu-jedinstvena-kao-i-novak/

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Quote

By winning Wimbledon in July, Djokovic is guaranteed to qualify for the Nitto ATP Finals as a current-year Grand Slam champion who finishes within the Top 20 of the Pepperstone ATP Race To Turin should he win the Astana Open. Victory at the ATP 500 would give Djokovic enough points to guarantee that he will be in the Top 20 of the Race on the Monday after the Rolex Paris Masters.

Ja mislim da i ovako ima dovoljno u praksi, trenutno je 11. u trci i teško da će sada ispasti iz top 20, ali eto da se i matematički osigura lepo bi bilo da uzme titulu sutra :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novak nabio fin skor protiv Medvedeva 8:3, samo neka nastavi.

 

Sutra sa Cicipasom za titulu. Protiv njega ima 7:3, mislim da bi morao imati isti skor kao sa Medvedevom posle sutrašnjeg meča.

 

Na korak od kluba 90+, samo neka ređa ove turnirčiće, ima potencijala da pređe stotku do kraja karijere.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dracarys said:

Novak nabio fin skor protiv Medvedeva 8:3, samo neka nastavi.

 

Sutra sa Cicipasom za titulu. Protiv njega ima 7:3, mislim da bi morao imati isti skor kao sa Medvedevom posle sutrašnjeg meča.

 

Na korak od kluba 90+, samo neka ređa ove turnirčiće, ima potencijala da pređe stotku do kraja karijere.

Ustvari protiv Medvedeva je sada 7:4.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Novak nabio fin skor protiv Medvedeva 8:3, samo neka nastavi.

 

Sutra sa Cicipasom za titulu. Protiv njega ima 7:3, mislim da bi morao imati isti skor kao sa Medvedevom posle sutrašnjeg meča.

 

Na korak od kluba 90+, samo neka ređa ove turnirčiće, ima potencijala da pređe stotku do kraja karijere.

Onaj jedan više boli od svih u karijeri :smiley13:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...