Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

18 minutes ago, alcesta said:

Meni se čini da je bar jedan smeč bio, ali naravno nije bio dovoljno dobar za viner pa se poen nastavio :classic_biggrin:

 

Kad odprilike, u kom delu meča?

Evo naprežem da se sjetim i ne mogu.:wicked:

Nik je imao.

Trend je odvratan o niko normalan ne može to da sluša

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alcesta said:

Evo sad će još jedna repriza na SK1 pa možeš da proveriš :classic_biggrin:

Ja ću ovaj put gledati da snimim JJ u loži, ne znam kako mi je promakla, nije valjda da je baš nijednom nisu prikazali.

Nemam ja SK, ja ti imam onaj osnovni najjeftiniji paket nekog kablovskog da arenama.Glefsla sam reprizu noćas na RTS-u.

Al ok, verovaću ti ako vidiš:classic_biggrin:

.,ali gubim poentu-svejedno, i da je jedan, još na travi:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

spojler zbog Crnog

 

Spoiler

Ali nekako u tih 10, 15 godina stasavali su dobri teniseri i to nas je dodatno osnažilo, ojačalo, davalo nam dodatan podstrek, i verujem da je taj neki srpski inat bio presudan zašto se ovde sada nalazim. Taj inat je nešto što simboliše taj duh našeg nebeskog naroda i pokazuje srce, dušu i volju kada je najteže. Takva nam je sudbina da moramo da prolazimo kroz trnovit put, ali kažemo ko zna zašto je to dobro, i uvek postoji dobro i svetlo na kraju tunela.

 

Ako Novak nikada ne ode da gostuje na Balkaninfo sve ovo će imati manje smisla. Svi njegovi veroučitelji su već bili tamo po više puta...

Edited by CheshireCat
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Govor se moze shvatiti i malo drugacije.

 

Spoiler

Srbiju ceka nesto dobro i vidi se se svetlo na kraju tunela, ali put do toga naravno nije lak. U situacijama kada izgleda da nema spasa, taj inat koji imamo nas vuce napred i simbolise duh naseg naroda da u najtezim situacijama prebrodimo prepreke i stignemo do cilja. A Novak kao sportista pojedinac govori uvek o unutrasnjim borbama, ne spoljasnjim. Mozda ipak previse idealizuje narod/e na ovim prostorima.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Mozda ipak previse idealizuje narod/e na ovim prostorima.

Nema tu možda :classic_biggrin: više je rekla bih stvar u tome što on polazi od sebe pa misli da svi mogu tako. Nije svako u stanju da inat iskoristi konstruktivno. U stvari rekla bih da većina nije u stanju.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Crnim i tobom, kod nas se inat uglavnom koristi da se tera inat. Rano je Novak napustio Srbiju i ove krajeve, dolazi ovde ipak samo da se "provede", nije spoznao pravu dusu nasih ljudi :classic_biggrin:.

 

Mene je tokom doceka malo iritirala "domacica", mislim da je bila Kosjerina, pre svega drekom, ali valjda tako mora da bi se masa drzala u stanju "pripravnosti".

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Helena said:

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?387469-TENNIS-Wimbledon-2022-Final-Nick-Kyrgios-vs-Novak-Djokovic-10-07-2022

Ovde imaš tri ili četiri torenta

ESPN nije torent nego neki host.Ja sam snimila Eurosportov bez komentatora i BBC-jev od samog uvoda.

Ali dosta je to lošeg kvaliteta, teško se reprodukcije, ali bože moj, za te pare :s_d:

 

Hvala ti za linkove, ali ovi hostinzi traze neki premium membership kako bi se poskidao fajl. Nista cekacu da se pojavi na rutrakeru, to je to...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Elias said:

Nema ovog od ESPNa, bar ja ne vidim. 😳

 

Valjda je ovo dovoljno dobro...

 

Quote

TENNIS:Wimbledon 2022 Final Nick Kyrgios vs Novak Djokovic 10.07.2022

Quality....... 1080p25fps
Language.... English
Size.......... 10.95 GB
Broadcast... BBC

 

 

Quote

 

Quote

file/piswtbc15h7g2sz/djokyr.torrent/file

 

Namerno nije u jednom linku, tj. jednom redu, pa ti spoji u notepadu ili šta već...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...