Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Analitičar i statističar...radio je solidno dugo sa Novakom, čudo si to propustio. 

 

I nije prevarant tipa amore&paz nego ozbiljan lik...tj. barem se tako prestavio 🙂

 

I mislim da radi sa još dosta tenisera, ne samo sa NOvakom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vezano za danasnji mec, niti je Federer bas bio toliko povredjen (evo i sam je u danasnjem intervju rekao da je mislio da ima sansu da pobedi), a niti je kod Noleta sve bas bilo u redu sa migrenom i ocima, pa je i to verovatno razlog zasto ga Novak nije devastirao u drugom i trecem setu, u svakom slucaju u finalu ce ozbiljno morati da podigne nivo igre jel su ovi djecarci spremni da trce i da pruzaju otpor mnogo duze nego teniski chicha iz Svajcarske. Upadljiv je veliki broj gresaka iz oba udarca koje je pravio u prvom, i u delu drugog seta, lopte su mu letele po pola metra u aut, par puta uopste nije ni potrcao na loptu i da u njega kako neko rece nije usao Iznerov serverski duh, mozda bi imali dosta neizvesniji mec. Imace sada puna dva i po dana za odmor, pripremu taktike i ako bog da sutra bi mogao da otvori jednu kesu organskih kokica i da navija za dugi duel dva omladinca u pet setova.
I ja mislim da je Zverev za nijansu bolja opcija, naravno pod uslovom da ne bude onako ludacki servirao, a onda ce sve dosta zavisiti od riterna i mentalne snage, koja je naravno na Novakovoj strani.

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim nije postavljeno da je Peugeot opet angazovao Novaka za promociju svog novog elektricnog automobila e-280

Reklamni spot ukljucuje i cuveni deo : sedmogodisnji  Novak na tv koji kaze da ce da bude broj 1 u tenisu i prica je da je on ide ispred svog vremena - kao i Peugeot jel 😀

 

https://www.automobile-propre.com/breves/peugeot-fait-appel-a-novak-djokovic-pour-promouvoir-la-e-208/

Edited by ciao
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...