Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

3 minutes ago, ciao said:

Ne lupetaj zakon kaze da jedino zdravstveni radnici moraju da se vakcinisu, drugi ne moraju, nisam to ja odlucila

 

I pliz oladi na Novakovoj temi sa ovim zadrugarskim twitovima i tracevima, to pisi na drugoj temi, imas ih nekoliko

 

Kakvi zadrugarski tvitovi i tracevi, sta pricas ti :classic_wacko:

 

I ja tebi ne govorim da lupas, tako da nemoj ni ti meni. 

A da, veliki je problem sto milijarder teniser ne moze da igra tenis jer se nije vakcinisao i nalaze se silni izgovori i opravdanja, ali zato ko hebe zdravstvene radnike :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Novak dobio potpunu podrsku od Pierre Hugues Herberta povodom svoje izjave - nije da smo se iznenadili :classic_smile:

 

https://www.lequipe.fr/Tennis/Article/Pierre-hugues-herbert-non-vaccine-a-propos-de-novak-djokovic-grand-respect-pour-sa-position/1317635

 

Inace u njegovom (Pjerovom) boksu je bila i Francesca Dauzet koja je ranije bila Medin trener, on pokusava da nadje trenera koji mu odgovara za singl meceve, igra i singl ali tu jos nije u prvih 100 a to mu je cilj

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Eddard said:

Nije.

 

Pa ajd napisi kako se pravi ako se ne koristi neki vid genetske modifikacije ili inzenjeringa, ne znam sta znaci stalno oponiranje bez objasnjenja? 

 

Quote

Na stranu što uprkos popularnom verovanju u narodu GMO nije ništa loše.

 

Nema dovoljno relevantnih nezavisnih istrazivanja na tu temu jer niko ne zna kako organizam na njih reaguje u duzem vremenskom roku, niti ce ih biti u neko skorije vreme. Ubedjivali su nas decenijama da je nezasiceno suncokretovo rafinisano ulje bolje od masti zbog holesterola, kao i margarin od putera... da bi se kasnije ispostavilo da su puni transmasti koje su puno stetnije od zasicenih masti i to nije jedina podvala u prehrambenoj industriji sto se tice kvaliteta hrane koje koristimo, ima ih kolko zelis.

 

Znacajan broj ljudi ne jede meso uopste iako ni meso ne bi trebalo da bude stetno, ali svi oni prijavljuju visak energije. Ima ljudi koji forsiraju samo sirovo povrce i voce, dok neki treci jedu samo organsku hranu. Sigurno svako od nas u nekom trenutku zivota odluci da promeni neke zivotne navike u svrhu poboljsanja zdravlja i kvaliteta zivota a neko tome pristupa i preventivno. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mmajstor said:

Sigurno svako od nas u nekom trenutku zivota odluci da promeni neke zivotne navike u svrhu poboljsanja zdravlja i kvaliteta zivota a neko tome pristupa i preventivno. 

Šta znam, ja recimo nisam počeo da pijem u svrhu poboljšanja zdravlja i kvaliteta života, ali se ispostavlja da su ovakve new age generalizacije podnošljivije nakon nekoliko čaša vina, tako da na neki način možda i jesi u pravu.

Edited by Beonegro
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ciao said:

Posto ja sve nesto objasnjavam evo ja sad da postavim pitanje - da mi neko objasni cemu sada sluzi insistiranje da se Novak vakcinise da bi igrao MonteCarlo ili RG naprimer ? On je imao dva covida, oba asimptomatski znaci ima dobar imunitet, svi drugi ili skoro svi drugi teniseri su vakcinisani, i zbog cega je sada bas vazno da i Novak mora da se vakcinise ? iz nekog principa? Kog ?

Zbog kud svi tu i mali Novak. Eto zasto. Ja sam rekao mojim predpostavljenima u Francuskoj, da ako bude uslov 4 doza za ulaz u Francusku da ja vise necu ici tamo. 

10 hours ago, vanjabarsa said:

 

i dodje tako svetski poznata faca sa milionima dolara da ga tupi o njegovom superimunitetu i zdravom ishranom i slobodom izbora ....

uf, necu vise .

 

Ko vas tero da budete medicinari, pa sad ispastate a ne zelite vakcine, samo zbog jer morate :64:

Pa vam je sad krivo sto je on principalniji i rekao je da nece da se vakcinise. Koga briga, on sam bira svoj put, ne bira on zbog vas.

 

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ko vas tero da budete medicinari, pa sad ispastate a ne zelite vakcine, samo zbog jer morate 

Pa vam je sad krivo sto je on principalniji i rekao je da nece da se vakcinise. Koga briga, on sam bira svoj put, ne bira on zbog vas.

 

ajde tvojim tonom da odgovorim . trebalo je da pustimo ljude da pocrkaju. hebes etiku, hipokrata, empatiju ,godine istrazivackog i naucnog rada na svim mogucim terapijama.jneka ljudi jedu bobice, obilaze piramide , neka im baju shamani .....

boli lekare uvo koji je on put izabrao, ne biram ja svoj zbog njega niti on zbog medicinara , samo neka ne sere javno i ne lupeta o onome sto ne zna a dobrano je to radio.

 

a ladno ode i koristi med. metode za dijagnostiku i izoluje se, bar kad je bio prvi put pozitivan.a kad je poslednji put bio pozitivan i njegov stepen idiotizma da daje intervjue i slika se sa decom nema potrebe komentarisati .

 

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vanjabarsa said:

 

ajde tvojim tonom da odgovorim . trebalo je da pustimo ljude da pocrkaju. hebes etiku, hipokrata, empatiju ,godine istrazivackog i naucnog rada na svim mogucim terapijama.jneka ljudi jedu bobice, obilaze piramide , neka im baju shamani .....

boli lekare uvo koji je on put izabrao, ne biram ja svoj zbog njega niti on zbog medicinara , samo neka ne sere javno i ne lupeta o onome sto ne zna a dobrano je to radio.

 

a ladno ode i koristi med. metode za dijagnostiku i izoluje se, bar kad je bio prvi put pozitivan.a kad je poslednji put bio pozitivan i njegov stepen idiotizma da daje intervjue i slika se sa decom nema potrebe komentarisati .

 

 

Ja sam odgovorio takvim tonom jer i vi histerisete ( ne medicinari ) vec vecina na ovom forumu. kako se Novak drznuo da se ne vakcinise vakcinom koja nije obavezna a pored toga je jos i prelezao dva puta. I ne razumem koji se vas sve tice sta on radi u privatnom zivutu (grli drvece), sta posecuje ( piramide)...

sve mi to lici na ono meni crkla krava pa onda nek crkne i komsiji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ja sam odgovorio takvim tonom jer i vi histerisete ( ne medicinari ) vec vecina na ovom forumu. kako se Novak drznuo da se ne vakcinise vakcinom koja nije obavezna a pored toga je jos i prelezao dva puta. I ne razumem koji se vas sve tice sta on radi u privatnom zivutu (grli drvece), sta posecuje ( piramide)...

sve mi to lici na ono meni crkla krava pa onda nek crkne i komsiji.

 

ovo je forum i pise se o najrazlicitijim temama , zasto ne bi o njemu.nije uopste histerija, gde ti to vidis ne znam.prica se i pise o privatnim zivotima svih , od raznoraznih predsednika ( pa srpskog predsednika umecete u svaku temu a bogami i njegovu familiju, npr.) pa nadalje.

trenutno je aktuelan njegov stav i intervju pa otuda pisanje i nista vise.kakve krave , kakvi bakraci.neka pije mleko direktno sa krave- njegov izbor ( ako uopste i pije kravlje mleko)

a to sto on grli drvece i ostale aktivnosti sluze za sprdnju .... prilicno je zgodno :classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

Lako je sprdati se i osudjivati postupke drugih... kad bi bukvalno svaki moj postupak u zivotu bio na radaru i skeniranju drugih da li je ispravan ili neispravan to bih video samo kao prokletstvo. Mada je i uloga tog 'sudije' prokleta...valjda se osecamo toliko superiorno i ispravno pa da ocekujemo da svaciji tudji potez bude podjednako ispravan. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opustite se malo ljudi, ne mora odmah u rovove...

Njegov život, njegova odluka. Uostalom zar očekujete da će se iko vakcinisati prvi put februara 2022. a da nije nateran na neki način? Kao što Novak nije ubedio ovu dvojicu svojih kolega, a odraslih osoba, da se vakcinišu, tako nije ubedio ni nikog da se ne vakciniše. Ili da preformulišem, ko se do sada nije vakcinisao naći će izgovor nevezano za to šta radi neki teniser. Kad nešto nećeš svaki izgovor je dobar.

Većina ljudi koja piše na ovoj temi navija za Novaka i želi da on bude goat, osvoji što više turnira, poobara sve rekorde... I razumem da su neki razočarani što su ga korona (W20, nedelje kao no1) i njegov stav o vakcinaciji (za sada AO22) udaljili od toga. Ali to je samo sport, zabava, passtime.

Mrzi me da quotujem sa mobilnog 2 posta sa kojima se slažem:

Dude: ljudi projektuju sve i svašta na svoje idole i Novakov uspeh doživljavaju maltene kao sopstveni.

Slaviša: meni je crkla krava, pa nek crkne i komšiji.
Generalno mi se čini da sva ova fama oko Novakovog nevakcinisanja najviše trigeruje ljude koji se najradije ne bi vakcinisali ali su morali. Kao što su u Aus popizdeli ljudi koji su bili mesecima u karantinu. "E ako sam ja patio/la, sad mora svako". Ok, njih i vaksere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Beonegro said:

Ni najmanje, potrebna mi je poprilična doza samokontrole da new age blebetanja okrenem na humor.

 

To je vise nego dobro dobro kad ti kontrola ne samo supresuje emocije vec i trigeruje humor - mada ga ja nisam uocio. 

 

Puno puta sam pokusao da shvatim znacenje tog new-age pojma i na kraju  shvatio da je to upravo obicna generalizacija da sve ono sto ne predstavlja 'old age' tj konvencionalna mejnstrim znanja koja bastinimo a koja su dovela covecanstvo dovde dokle nas je dovelo - smesti u jednu kategoriju i tako se obesmisli svaka sloboda, out of the box razmisljanje i izlazak iz uobicajenih sablona. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, vanjabarsa said:

a sta bese " ima " u bosanskim piramidama pa tamo meditira, nikad nisam imala zeludac da procitam sta tamo apsorbuje ??

 

Negativne jone. I oscilacije na dobrim frekvencijama. I molim da se sa ovakvim elementarnim neznanjem o bosanskim piramidama više ne ulazi na Novakovu temu.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

Puno puta sam pokusao da shvatim znacenje tog new-age pojma i na kraju  shvatio da je to upravo obicna generalizacija da sve ono sto ne predstavlja 'old age' tj konvencionalna mejnstrim znanja koja bastinimo a koja su dovela covecanstvo dovde dokle nas je dovelo - smesti u jednu kategoriju i tako se obesmisli svaka sloboda, out of the box razmisljanje i izlazak iz uobicajenih sablona. 

A mogao si prosto i da pogledaš na wiki prije neko što brzinom Taličnog Toma potegneš za ukidanje slobode zamjenom teza.

 

Pošto ipak moram da crtam, pojam označava updateovanu, prepakovanu, presvučenu i našminkanu religiju, koja ispod svih tih svjetlucavih dodataka ima i dalje dobru staru svrhu da izvede ljude iz domena racionalnog i da vjeru (u šta god da im kaže šaman) pretpostavi znanju. 

Drugim riječima, podgrijana milenijumska prevara zbog koje su se vodili krstaški ratovi, zbog koje je izvršen holokaust i zbog koje danas pola milijarde žena živi sa pravima na nivou kućnog ljubimca.

 

E to Novak poručuje kad kaže da je on za izbor. Jer to nema veze sa izborom, to je anticivilizacijskim likovima samo najnoviji način da kažu da ne prihvataju racio i nauku, nakon što su ispucali prethodne floskule tipa nepoznata tehnologija, nedovoljno ispitano ili nedovoljna vremenska distanca.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tomiprunet said:

Sveti google i sveta wikipedia. 

 

Mnogo je zabavna cinjenica da svi "znaju" da na Wikipediji moze "svako da pise sta hoce" (sto btw, vise nije tacno), a nemaju nikakav problem da se isti ti informisu na saznajistinukojuodtebekrijusvetskimocnici.com.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...