Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Kako vama zvuci ona Novakova izjava da ce da saceka jos 8-10 dana pre nego sto da svoju izjavu o dogadjajima u Australiji? Meni to zvuci kao da proziva i ceka Tajlija da da izjavu - koliko sam u toku Tajli nista nije izjavio na temu Novaka, valjda je samo izjavio nesto u smislu da je ovaj AO bio najbolji ikad ili nesto slicno.

Mislim da bi on tu mogao svasta da kaze a strah me sta ce da kaze obzirom na njegov PR :classic_dry:

 

PS kad kazem vama - mislim da one koji bi trebalo da pisu na ovoj temi, ne na one koji ne bi trebalo jer imaju svoje :wicked:

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E kad ti nisi optimista, ne znam šta mogu ostali da kažu :smiley33:

Kako mu ide ovih mesec dana, iznenadiću se ako bude nešto kako treba. U stvari i ne znam šta bi on uopšte mogao da kaže a da bude dočekano pozitivno posle svega. Možda wwww ima neku PR ideju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da na prvom mestu Tajli ima sta da kaze - on je iza onog silnog nagovaranja Novaka da dodje i obecanja da ce sve biti u redu, - red je da se bar izvine. ubedjena sam da Novak ima masu mailova i slicno kojima bi mogao lepo da pokopa Tajlija. A Tajli umesto da se izvine naprimer prica da je ovo najbolji AO ikad :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Tih 8 do 10 pred njim su kao onaj osecaj nesigurnosti kada je na mrezi. Novak ocigledno ne zna sta da uradi, odnosno kaže. Ako proba da amortizuje stvari, to nesto izmedju drop sota i voleja lako moze da zavrsi u mrezi i da se sam jos vise upetlja. Ako raspali, moze da zabrlja jos više. 

Mislim da osluškuje, a mozda i komunicira sa nekim vezano za razvoj situacije oko  ucesca na AO iduce godine. Bojim se da nece uraditi ono sto je verovatno najispravnije, a to je da napsuje sve koji su mu priredili onakvo ponizenje. On je budala i verujem da mu se sada jos vise ide tamo, narocito posle onakvog ponasanja Nadala.

Link to comment
Share on other sites

Prilicno se slazem sa tobom, mislim da je rizik poveci, ne samo vezano za sledeci AO nego generalno za ATP, moze tu njemu svasta da razbiju o glavu i ima ih dosta koji bi se tome radovali a sa druge strane mislim da mu je puko film opasno.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sasvim sigurno ne mislim da on tamo treba nesto da se pravda (tuzba za ubijanje dece u beogradu - to je za beograd) ali sto se tice Australije, nasankali su ga zestoko, a svi se prave blesavi

sa sve bbc koji je postao najgora lazljiva zuta stampa

Link to comment
Share on other sites

najpametnije bi mu bilo da sedne s nekim (stranskim) advokatskim timom i profesionalnim PR-om (nek ukljuci Lacoste i Pezio, Head..., a nek se Jelena bavi decom, cita knjige i vodi fondaciju) i da sastavi tekst koji ce advokati i PR dobro da isproveravaju (17 puta procitaju i izanaliziraju), te da onda to objavi. Moze u pisanoj formi, a moze i da procita saopstenje. I posle toga na svako pitanje koje dobije u Dubaiju da se poziva na to saopstenje (a usput da objavi da je angazovao timove pravnika u razlicitim zemljama koji ce da se pozabave onima koji su radili na defamation njegove licnosti i u krajnjoj liniji doveli do odluke australijskog ministra i deportacije. I da tuzi BRE vec vise novinare i press.

 

to bi bilo najpametnije. sto znaci da verovatno nece to uraditi. :classic_dry:

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne podržavam Novaka što se sastaje s preCednikom, ali svakako mu nije došao na čaj u 5. I nije mu prvi put da se sastaje s političarem, niti je prvi sportista koji to radi. 

 

Da li ima moć i prostor da odbije ovakav poziv? Ima. Ali on očigledno smatra da treba da se pojavi, a da li mora, na to pitanje već nemam odgovor. Lično imam u okruženju ljude koji poštuju državnu instituciju ko god da je predstavlja (što je meni totalni nonsens).

 

Onima koji smatraju da će mu Novak dobiti izbore ne znam šta bih rekla xD Mada se Vučić svakako nada da ućari poneki politički poen.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ja mislim da na prvom mestu Tajli ima sta da kaze - on je iza onog silnog nagovaranja Novaka da dodje i obecanja da ce sve biti u redu, - red je da se bar izvine

 

on je rekao da se nece osvrtati na to sta je bilo i da je fokusiran na ono sto dolazi i da uveliko planira turnir 2023 . tako da nema nista od njegove nove izjave.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da Tajli nema vise sta da kaze, takodje da mnogi sa zebnjom ocekuju Novakovu izjave pa i sam Tajli zato ovaj oteze sa njom. Nece nista specijalno reci, nikoga okriviti ali ce se mnogi posle osecati neprijatno kad ga sretnu. 

Verujem da se u medjuvremenu vakcinisao prvom dozom i da ceka da prodju te 2 ili 3 nedelje do druge. Iz Vuciceve izjave da ce ih pobediti na RG, W i USO mislim da se moze zakljuciti da je vakcinisan. 

Link to comment
Share on other sites

Kako da se vakcinisao prvom dozom kad ne bi smeo ni da hoce tako brzo posle zarazavanja ?

Licno podrzavam pricu oko njegovog vakcinisanja, nezavisno da li ce se ikad vakcinisati

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alcesta said:

A nećemo valjda sad zaključivati nešto iz Vučićevih izjava :classic_biggrin: to je samo ono "ma svima će njima Srbin pokazati".

Varas se, ja mislim da je ovo namerno spomenuto. 

 

26 minutes ago, ciao said:

Kako da se vakcinisao prvom dozom kad ne bi smeo ni da hoce tako brzo posle zarazavanja ?

Proslo je mesec i po od zarazavanja, nije to prebrzo, Sabalenka je jos brze pa joj nije bilo nista. 

Link to comment
Share on other sites

Ima šanse da bude slično ko što je @wwww iskucala, sponzori pod obavezno da se uključe i pod obavezno izbaciti Jecu iz PR jednačine.

 

Ne bi se ja više bavio AOom. Previše komplikovano, najtrofejniji od kad postoji turnir, a najprostije rešenje je da nikad više ne ode. Nek' prođe neko vreme, 'otom potom.

 

A to šta je Noksi najbitnije, 1. da l' da se ne vakciniše ili 2. da osvaja slemove, to će da se razreši vrlo brzo. 

S obzirom da nije igrao na ATP kupu pre AOa, moguće je da je opcija 1. u pitanju.

 

 

Edited by stray_cat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milica said:

Varas se, ja mislim da je ovo namerno spomenuto. 

 

Proslo je mesec i po od zarazavanja, nije to prebrzo, Sabalenka je jos brze pa joj nije bilo nista. 

Nema razloga da se sada vakcinise, ima vakcinalni pasos ili sta bar 4 meseca, bolje mu je da saceka ako hoce da mu "duze traje" ako se vakcinise nek mu vazi do USO onda, ako se sada vakcinise za USO nije pokriven

1 minute ago, berti said:

Sad kad Jeca sazove konferenciju za štampu...

ququ lele :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...