Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Dzabe se lozite.Nigde nije napisao da je protiv Vulina, Vesica, vlasti

Da ovde malkice uozbiljim pricu.

Ja necu da preuvelicavam Novakov gest,postupak,stagod on bio..ali bogami necu odmah ni da ga dezavuisem i potcenjujem..on i ne treba tako otvoreno i eksplicitno da ide protiv bagre..tj.ne mora. Dovoljno je i ovo..bar za pocetak.

Vrlo brzo ce se videti sta je tacno u pitanju i gde tacno stoji Novak. Ako sutra Svinjformer izadje sa naslovnicom PLATI POREZ,NOVACE!,neke stvari ce biti jasnije..

Jebote..do veceras smo mu zamerali sto cuti i ne oglasava se ni po jednom pitanju koje nam je vazno,a evo vec ga napadamo i kritikujemo sto je blag..:ajme:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja nemam problem sa ovakvim stavom,cak stavise..do sada smo trebali nauciti bar toliko da se ne treba previse vezati i uzdati u javne licnosti..sto je licnost veceg autoriteta,potencijalno razocaranje ce biti vece..

Mislim da snagu i energiju treba(mo) traziti prvenstveno u sopstvenim redovima.
 

 

U pravu si.
Ja samo kazem da mozda ne treba da je polazemo (samo) u javne licnosti. 

 

Ma nisam mislila na taj deo nego ovo o nekoj dojavi nečega, ne znam kakva bi to dojava bila uopšte, sigurno ne neka o velikim promenama preko noći.

A Novakov posao sigurno nije da vodi revoluciju i ispravlja krivde po Srbiji, može nekome u najboljem slučaju da pruži verbalnu podršku kao ovo sada, ali da će to nešto konkretno promeniti stvarno ne vidim kako. Nije kao da postoji jaka opozicija kojoj malo fali da prelomi u svoju korist.

Ali dobro, da ne mračim kao što rekoh.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da ovde malkice uozbiljim pricu.

Ja necu da preuvelicavam Novakov gest,postupak,stagod on bio..ali bogami necu odmah ni da ga dezavuisem i potcenjujem..on i ne treba tako otvoreno i eksplicitno da ide protiv bagre..tj.ne mora. Dovoljno je i ovo..bar za pocetak.

Vrlo brzo ce se videti sta je tacno u pitanju i gde tacno stoji Novak. Ako sutra Svinjformer izadje sa naslovnicom PLATI POREZ,NOVACE!,neke stvari ce biti jasnije..

Jebote..do veceras smo mu zamerali sto cuti i ne oglasava se ni po jednom pitanju koje nam je vazno,a evo vec ga napadamo i kritikujemo sto je blag..:ajme:

 

Ma ne zameram , samo pisem zbog toga da se ne loze previse ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zvezdinho said:

Dzabe se lozite.Nigde nije napisao da je protiv Vulina, Vesica, vlasti .... Vec da je protiv australijske kompanije :default_coffee:Moraju da grade terencici u okviru BG H2O.

A zašto bi njemu smetala vlast, ova ili bilo koja druga, i zašto se očekuje da a priori bude protiv nje (ili bilo koje druge)? Njemu je lepo kad dođe u Srbiju, kao kad gastarbajteri dođu na odmor. Zašto treba on da je vidi vašim očima i da deli vaše stavove?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

A zašto bi njemu smetala vlast, ova ili bilo koja druga, i zašto se očekuje da a priori bude protiv nje (ili bilo koje druge)? Njemu je lepo kad dođe u Srbiju, kao kad gastarbajteri dođu na odmor. Zašto treba on da je vidi vašim očima i da deli vaše stavove?

 

Zbog toga sto je do sad imao stavove o svemu sto se dogadja u svetu (bistri svetsku pravdu), samo ne o tome sta se desava u Srbiji. Da ne pricamo da su on i njegovi  uz svaku vlast zbog licne koristi i ako mu to ne treba , eno ga stric i Srki u prvim redovima u Areni kada treba (prvo DS, sad SNS). A i on moze malo da se slika sa Vulinom i Vesarom.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa upravo o tome i govorim. Pisala sam kilometarski post ranije pa ne mogu opet, ali očigledno je njemu i njegovima dobro i sada, a bilo im je dobro i ranije. Zašto se od njega onda očekuje da smatra kako je vlast loša? Možda baš ima stav i taj stav je da je AV spasilac Srbije. Meni je već mnogo i to što nije s nekim takvim stavom izlazio javno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Noksa nek' se vakciniše i nek' pojuri desetu titulu na AOu (pa treću na RGu, pa onda Vimbldon i US open), što se mene tiče,nije potrebno da objavljuje slike sa blokada.

 

Mislim, jeste, njegova stvar, njegov život, njegova odluka, osvojio dovoljno itd, ali stvarno ne mogu da ne otkucam da je mnogo glupo da dozvoli da mu kovid19 utiče na tenis, ako može to da izbegne (a može, može/mog'o je bar Sinofarm da primi, mrtav vuhanski soj i mirna Bačka).

 

Moram da spomenem Rafu: ako je tačno da je rekao da potpuno razume sve one koji neće da se vakcinišu (skraćeno antivaksere), ali da ja to mnogo sebično, onda je on jedan pravi megacar. Možda i zaslužuje da završi sa najvećim brojem osvojenih slemova, potpuno pošteno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

Mislim, jeste, njegova stvar, njegov život, njegova odluka, osvojio dovoljno itd, ali stvarno ne mogu da ne otkucam da je mnogo glupo da dozvoli da mu kovid19 utiče na tenis, ako može to da izbegne

Pa izgubio je više od godinu dana tenisa nećkanjem oko operacije. Rekao bi čovek da je naučio na greškama, ali ume da bude baš tvrdoglav. Valjda ne bi opet toliko razmišljao da mu je potrebna još jedna operacija, daleko bilo.

Inače ono što sam sinoć htela da napišem, ali očigledno nisam bila dovoljno jasna, jeste da je Đoković podržao ekološke proteste, a ne smenu vlasti. Mislim da mnogi ne uviđaju kolika je razlika između te dve stvari. Ko očekuje od njega da ode dalje od ovoga i podrži smenu vlasti, samo će se razočarati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alcesta said:

Pa izgubio je više od godinu dana tenisa nećkanjem oko operacije. Rekao bi čovek da je naučio na greškama, ali ume da bude baš tvrdoglav. Valjda ne bi opet toliko razmišljao da mu je potrebna još jedna operacija, daleko bilo.

Inače ono što sam sinoć htela da napišem, ali očigledno nisam bila dovoljno jasna, jeste da je Đoković podržao ekološke proteste, a ne smenu vlasti. Mislim da mnogi ne uviđaju kolika je razlika između te dve stvari. Ko očekuje od njega da ode dalje od ovoga i podrži smenu vlasti, samo će se razočarati.

 

Slazem se, samo sto je vlast ove proteste pripisala Djilasu i Solaku, hoce da stopiraju Srbiju itd.

Od jutros vidim da jos niko od njihovih medija nije preneo Djokovicevu objavu na ig, a inace svaku glupost prenesu i od toga prave vest.

Link to comment
Share on other sites

Ma ako prenesu onda će i da krene svašta, od poreza nadalje.

1 minute ago, Boxy said:

Slazem se, samo sto je vlast ove proteste pripisala Djilasu i Solaku, hoce da stopiraju Srbiju itd.

Tell me about it, moji juče ceo dan gledaju Vučića u onom selu i psuju Đilasa i protestante  :frusty: 

Link to comment
Share on other sites

Kada vidim anti Novak histeriju na tviteru, siguran sam da je u pravu sto ovako reaguje i ovako se ponasa. Zasto bi on vodio nase bitke, zasto. Da li treba sutra da bude protiv Marinike jer mu se mozda ne dopadaju neki njeni stavovi, izjave..

Humanitarne stvari kojima je posvecen je pokazatelj ko je on i kakav je. 

Napadali su ga jer ne placa porez, jer dize tri prsta, jer navija za jedan klub... Sada na red dolazi podrska protestima. 

Ova gamad ce pasti kada izgubi podrsku spolja. Kada ce to biti, nadamo se sto pre.

A hejteri koji samo nalaze razlog da pljuju po Novaku neka odjebu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Od jutros vidim da jos niko od njihovih medija nije preneo Djokovicevu objavu na ig, a inace svaku glupost prenesu i od toga prave vest.

Svesni su da im bilo kakvo konfrontiranje sa Novakom ne ide u prilog..ne mogu nikako da profitiraju na antiNole prici pa se prave mutavi..

Dodatak: i Novak ce povuci rucnu kocnicu..iz vise razloga..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Pa izgubio je više od godinu dana tenisa nećkanjem oko operacije. Rekao bi čovek da je naučio na greškama, ali ume da bude baš tvrdoglav. Valjda ne bi opet toliko razmišljao da mu je potrebna još jedna operacija, daleko bilo.

Inače ono što sam sinoć htela da napišem, ali očigledno nisam bila dovoljno jasna, jeste da je Đoković podržao ekološke proteste, a ne smenu vlasti. Mislim da mnogi ne uviđaju kolika je razlika između te dve stvari. Ko očekuje od njega da ode dalje od ovoga i podrži smenu vlasti, samo će se razočarati.

 

NĐ ni o litijama u CG, kao i o BLM nije pisnuo sve dok nije bilo masovno. Znači, osim što mu je u glavi bitno mora da bude i masovno da bi se javio.

 

Nema on šta podržava smenu vlasti, to mi moramo duradimo (a Srđan će da bude dobar s bilo kojom vlašću).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...