Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Ideja nije losa ali realizacija je pitanje posebno ako se Srki&family budu bavili time... :classic_biggrin: Ne bih volela da projekat prodje kao turnir, to bi bas bzv bilo. 

 

 

Rafin muzej je u sklopu teniskog centra/akademije i jos ima neki interaktivni sadrzaj za druge sportove, @Darth Steva je vozio formulu ili tako nesto :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je Fekijev u okviru istorijskog muzeja Bazela - ali nevazno

 

Nego koliko li to kineza ima u Beogradu pa da se takoreci zbog njih otvara muzej?

 

A mozda su to sve samo Srkijeve ideje, mozda i oni otvore muzej sporta ko zna

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

A i Fekijev muzej u Bazelu takodje postoji prilicno sam sigurna

Plan Svajcaraca je da renoviraju onaj St.Jakobshale i da ga preimenjuju u Roger Federer Arena. Bice valjda I neki muzej u sklopu toga.:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elias said:

Plan Svajcaraca je da renoviraju onaj St.Jakobshale i da ga preimenjuju u Roger Federer Arena. Bice valjda I neki muzej u sklopu toga.:classic_smile:

 

To jos nije proslo, lokalne vlasti ne dozvoljavaju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Gde me sad podseti...  :cry: btw, nije valjda da ta bruka još stoji tamo u Jagodini? :twak:

Čuj, bruka. Djoković je preradjen, skroz nova glava nabačena. Skoro da je pristojna figura sad. 😄 Zato siroti Vlade plaši vrane i mladje osnovce i dalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

Rafin muzej je u sklopu teniskog centra/akademije i jos ima neki interaktivni sadrzaj za druge sportove, @Darth Steva je vozio formulu ili tako nesto :classic_biggrin:

 

Stvarno kvalitetno uradjen muzej gde Rafini trofeji cine fazon 5% muzeja i ko god je na Majorci, stvarno preporuka.

IMO, svaki muzej je sranje ako nema nesto interaktivno tako da:

Copernicus Science Center #1

Rafin muzej #2 

Heineken Experience #3

😄 

 

p.s. Kad vec ide prica o muzejima da kazem i ovde... wrache, jebo te Dalijev muzej, vrati pare nazad 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Darth Steva said:

 

Stvarno kvalitetno uradjen muzej gde Rafini trofeji cine fazon 5% muzeja i ko god je na Majorci, stvarno preporuka.

IMO, svaki muzej je sranje ako nema nesto interaktivno tako da:

Copernicus Science Center #1

Rafin muzej #2 

Heineken Experience #3

😄

 

p.s. Kad vec ide prica o muzejima da kazem i ovde... wrache, jebo te Dalijev muzej, vrati pare nazad 

Veliki je ljubitelj muzeja @Darth Steva, on vam dodje za Rafin muzej kao kinezi za Noletov. Cudo da mu se svidjaju takve stvari imajuci u vidu koliko postuje surrealizam i umetnost uopste 🙂
Ici cemo zajedno u Noletovu kucu @Darth Steva, ne brini se, svi zajedno da proslavimo trenutak da prestigne Raficu ❤️

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Boxy said:

 

Ma moze, ali morate i suvenir da mi kupite po mom izobru (citaj najskuplji moguci cu da izaberem) :classic_sleep:

 

Najskuplja dva suvenira su replike Novakovog reketa iz polufinala USO2011 i ovogodišnjeg Wimbldona :classic_sleep: :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, NMX said:

 

Najskuplja dva suvenira su replike Novakovog reketa iz polufinala USO2011 i ovogodišnjeg Wimbldona :classic_sleep: :classic_tongue:

 

Moze, vi kupujete, a sta cu ja da radim sa suvenirima, to je na meni :classic_sleep: 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, wrach said:

Veliki je ljubitelj muzeja @Darth Steva, on vam dodje za Rafin muzej kao kinezi za Noletov. Cudo da mu se svidjaju takve stvari imajuci u vidu koliko postuje surrealizam i umetnost uopste 🙂
Ici cemo zajedno u Noletovu kucu @Darth Steva, ne brini se, svi zajedno da proslavimo trenutak da prestigne Raficu ❤️

 

Vodis me kad Nolo prestigne Rodjera po broju nedelja na #1

 

12 hours ago, Petar 91 said:

Stevo idem na Majorku krajem avgusta, moracu da odem do muzeja , svakako sam hteo da te pitam da li se isplati cimati se od Palme do Manakora. emoji16.png

 

Obavezno, must visit... Nemac napravio autobahn tako da sa jednog kraja ostrva na drugo stignes in no time.

Ja sam bio mislim druge godine postojanja Akademije i bas je bio super sport experience u muzeju a od tada su dosta toga unapredili i dodali tako da... greota da ne odes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Petar 91 said:

Stevo idem na Majorku krajem avgusta, moracu da odem do muzeja , svakako sam hteo da te pitam da li se isplati cimati se od Palme do Manakora. emoji16.png

Bio sam na Majorci, saobraćaj im je savršen, svuda možeš da stigneš jako brzo, autobusa iz Palme imaš otprilike na svakih sat vremena za gde hoćeš i treba ti najviše sat, sat i po.

Nije skup ni rent a car i preporučio bih ti ga, pošto ima fenomenalnih plaža na severu i istoku ostrva. 

Putevi odlični, kružni tokovi na svakih 5-10min vožnje, milina.

 

Tako da, ako ideš u Palmu, neće ti biti problem da skokneš do Manakora 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

A šta fali Dalijevom muzeju? Nema ništa interaktivno:classic_tongue:

Šta napravismo od teme :classic_laugh: 

 

Nemoj me terati da pocinjem 😂 nikad mu necu oprostiti bacenih 12e i 85 minuta svog zivota 😒

 

bold: za pocetak to je sasvim dovoljno da krenem da hejtujem 😄 bitno je da se nesto desava, buljenje u isarano platno me ne radi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...