Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

To je sve bilo vec predvidjeno, Marko je (posle osvojenog mastersa sa njim kao trenerom ) :classic_smile: rekao da ce on pratiti Novaka umesto Vajde na americkoj turneji - pretpostavljam da ce i Goran ici sa njima.

Ne zaboraviti da su samo GS ovi vazni :wink2:

i ne zaboraviti da je 2017/18  Novak imao i povredu :classic_cool::classic_smile:

 

zen :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Samo za [mention=150]NMX[/mention] :classic_love:
 
Uhhhh :((((

Ionako sam se od Sinsinatija oprostio i bez ove slike. Cenim da nece QF proci.

Nego...Zanimljivo tumacenke promene kondicionog...b92 prenosi sa Sport kluba tumacenje Vajdinog intervjua Slovackom "Sportu" gde se napominje da su "svi bili nezadovoljni nakon neuspeha na RG" i da je zato promena GFG. Ja se secam da se odlazak pominjao posle Madrida/Rima nevezano za (ne)uspeh na RG. Cudno tumacenje.
Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam bar par meseci unazad da je Grič najavljivao odlazak onako izokola. A ovaj Paniki mi nije baš ulio poverenje. Svakako u Sinsinatiju ne očekujem ništa specijalno, očigledno je da on u zadnje masterse tretira samo kao pripremu za slemove, pa dokle stigne. A na prvom turniru posle pauze... videli smo Toronto prošle godine.

Više me brinu najave da bi Vajda mogao propustiti i USO.

Link to comment
Share on other sites

Gric se verovatno smorio zbog silnih putovanja, angazman kod kuce u AOK se uklapa u to. 

Cenim da je Paniki prelazno resenje i da mozda za pripreme sledece sezone nadje nekog novog ako ovo ne bude funkcionisalo. :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Gric se verovatno smorio zbog silnih putovanja, angazman kod kuce u AOK se uklapa u to. 

Cenim da je Paniki prelazno resenje i da mozda za pripreme sledece sezone nadje nekog novog ako ovo ne bude funkcionisalo. :smiley33:

Isto mislim - on je i pricao da je vec suvise putovao sa Novakom da njega to zamara

Videcemo za Paniki-a, ne secam se ni kako se on pojavio u timu, ali Novak u principu zna sta radi, zna ko je ko u tom svetu i koga moze i hoce da angazuje

Link to comment
Share on other sites

Pa maaajku mu....nije mu GBFG mutio neke tajne napitke čiji recept samo on zna, pa da sad to bude tako strašno. Neku osnovu i rutinu je tokom vremena valjda i sam Novak pokupio. Valjda zna u velikoj meri šta i kada sme, a šta i kada ne sme. Naravno da treba dobar fizio, ali valjda je i taj Panini završio neku školu, valjda i on nešto zna. 

 

Generalno u biznisu se stručnjak ranga i ekvivalenta GBFG ne pušta tek tako da izađe kroz vrata bez da i sam ne učestvuje u odabiru i pripremi naslednika, tako da se nadam da je i Novak i o tome poveo računa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gric je negde krajem maja dao intervju gde kaze da ce posle W videti sta dalje, jer ima i neke druge planove, tako da ovo uopste nije iznenadjenje.
E sad ovaj Italijan je onda bio u najnezgodnijem trenutku u timu u Novakovoj karijeri i cinjenica da da se nije proslavio, pa da je Gric popravljao stvar negde od kraja aprila 2018. Ali da damo coveku sansu ipak je ovo drugi Novak u odnosu na onaj period.

I da vidimo kada ce Vajda da postane deda, a trebalo bi ovih dana.
Opet on u onom intervjuu koji je dao za Slovake, kaze da ocekuju prinovu u porodici, pa se bacaju na posao za USO.

A od Sinsija ne ocekujem ni ja bas nista.

Uli je tu (Miljan ga preuzima na USO)




Link to comment
Share on other sites

Quote

However, before I embarked on my journey, my mind was fraught with anxieties like is Serbia safe to travel, mainly for solo female travellers like me? Will there be a language barrier and struggle for vegetarian food? 

 

Realno...boldovano je i ponajveći problem u Srbiji od ovih navedenih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nijedna turisticka asocijacija srbije nikad ovako nije predstavila srbiju, posle ovog clanka covek stvarno dobije zelju da vidi lepote srpske.bez tate srkija,naravno [emoji23]
Mene je njena reportaza odusevila. Sa koliko detalja samo, zapazanja, informacija.
Ok imala i srece odmah na pocetku, pa naletela na Bojanu, ali bez obzira na sve, fenomenalna turisricka razglednica i preporuka.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Oni stvarno nisu normalni, zivom coveku da prave muzej. Mislim da je i samog Novaka pojeo blam.

Da je gift shop, prodavnica suvenira il tako nesto pa ajde. I da nije u Knez Mihajlovoj koja je ionako vasariste postala.

Nenormalno je koliko se njih nakacilo na njegov uspeh, dobro se i izvukao iz onog psihickog kanala u kom je bio.

Generalno cela familija je krajnje antipaticna, osim majke Dijane.

Otac i stricevi oportunisti, ludi srednji burazer, mladji mamac za starlete, Jelena u svom svetu.

Koliko je lepo biti Novakov rod, ipak je velika i njegova senka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...