Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

21 minutes ago, Dracarys said:

Onda mu je potreban PR da mu kaže kako je loše biti Srbin i smesta da uzme britansko državljanstvo, jer je to no no i neprihvatljivo. A takođe, dobijaće i više para i on i sponzori. 

to je vec preterivanje (i ti to znas).

 

ali da mu je trebao PR npr. da regulise citavu katastrofu oko vakcina - to definitivno da. Trebalo je da jure okolo i novinare i ostale koji ista zucnu o tome, a ne da samo da jednu kao kratku izjavu Clareyu za NYT i to je sve. Moze on privatno biti antivakser koliko hoce, sta me briga (ne promovise antivakserstvo aktivno). Moze i on i zena mu da veruje da smo svi cipovani i kontrolisani 5G antenama - sta me briga. Ali PR je trebalo oboma da objasni da se takve gluposti ne dele po socijalnim mrezama. Moze on da veruje da pogledom menja molekilski sastav vode :classic_rolleyes: (ili sta je vec bilo u tim blogovima tokom lockdowna), ali ne mora da snima video priloge o tome. Nek se bucka u ledenu vodu, nek meditira, radi jogu,planinari - sve je to ok, ali zaboga miloga, kakve su ovo nadrinaucne gluposti!

 

plus je PR tim (plus Olimpijski savez Srbije) trebalo momentalno da reaguje kad je lequipe prvi preneo "vest" da je kritikovao Simone. A ono - totalna tisina! Ni demanti, ni reakcija. Treba fanovi da idu okolo i dizu frku da se te neistine brisu i oznace kao fake news!

 

plus citav fijasko oko Adria tura! Umesto da su u udarnim medijima (koje su ga kritikovale, ukljucujuci CNN) izasli s saopstenjima o tome da su postovali sve epidemioloske preporuke koje su bile na snazi u Srbiji i Hrvatskoj (ukljucujuci i otvorene klubove, gde su se na kraju krajeva i zarazili), da prikazu lepo slike ponudjenih maski i dezinfektivnih sredstava na svim ulazima, plus ako su imali neki plan oko sedenja publike, pa da istaknu humanitarni karakter turnira (da se istakne kome je Tim dao zaradjene pare, pa kako su pomognuti nizerangirani igraci koji ne mogu da prezive otkazivanje oficijelnih turnira) - oni sta rade? Cute i ne mrdaju prstom! Totalni diletantizam! Znaci, nije trebalo da izmisljaju ista i zataskavaju, samo da na sva zvona objasne situaciju, da vuku za rukav vodece novinare da ispricaju njihovu pricu. Fed plati avion Clareyu da doleti u Svajcarsku da ga intervjuise, da mu ekskluzivno pravo izvestavanja s LC u Chikagu, a sad mu omoguci da napise knjigu od koje ce ovaj da zgrne silne pare, a Familija Djokovic ne ume da angazuje nekog profesionalca da odradi kako treba elementarne stvari! Totalni diletantizam (i u skladu s tata Srdjanovim vidjenjem biznisa).

 

Pa jos ni da promovisu i ne razglase na sva zvona da su tokom dva BG turnira omogucili teniserima i njihovim stabovima da se vakcinisu u Srbiji (kad su Srbi ludi pa nece da se vakcinisu a vlasti im obezbedile vakcine pre nego neke imucnije zemlje). Totalni autogol! Nego saznajemo ovo od bivseg Aninog trenera i Kwona.

 

Samo da je ovo odrradjeno kako treba i profesionalno bilo bi dovoljno.

Edited by wwww
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

IW mislim da ne treba ni razmisljati o tome, haha.

 

E sad, Bec, Pariz, Torino... 

 

5% da ce igrati na sva 3.

15% da ce igrati na dva od ta tri.

30% da ce igrati samo Torino.

50% da nece igrati nista do kraja godine.

 

Eto moj neki osecaj za filing...🙂

Link to comment
Share on other sites

...

Meni lici da mislis da sam simpatizer Dodika pa ti doslo da se izderes na mene,

...

 

Mico, aj leba ti ne izmišljaj.

Ne da nisam podigao glas nego sam posle "Eo ja ću" zaboravio kome odgovaram i skoncentrisao se na čistu nepatvorenu emociju spram one voline Dodika.

 

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

svaki mecena i pokrovitelj nekog teniskog turnira od mene ima 1 plusic,

zvao se on Djordjo antelj, Ion cirjak, leri elison ili šah reza pahlavi

 

kad smo kod rasporeda do kraja god, ja bih da igra Sofiju umesto I.velsa

i samo produzi po evro dvoranama do Torina, pa sta ponese..

 

PM_Goran_Djokovich-2-1170x520.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Može. Imaš i na ATP temi napisano kako Medvedev 1. novembra može postati broj 1.

 

Ispravna odluka Novaka, ne sme da mu se desi ono što mu se desilo protiv Endija 2016 i Nadala 2019. izgubio je YE#1 na gluposti. Sada bi igrao za deveti YE#1, ludilo.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Ako je Novak odlucio da igra IW po meni to znaci da se iznervirao (ljut na samog sebe) i sad ce da rasturi na svim narednim turnirima. To pretpostavljam takodje znaci da se fizicki dobro oseca, da nema povredice i slicno sto je najvaznije.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora direktno da juri prvo mesto, ali daleko je AO, ne može samo da se odmara i isteže i radi jogu, valjda mora i da igra ponekad.

 

Iskreno se nadam da je ukapirao da deca rastu sama od sebe i da on tu nije nešto bitan, mislim, ono kad pušta suze, jao umesto da provodim vreme s decom ja gubim u finalu US opena, šmrc.

 

Mislim, tek će da gubi, nema u tome ništa strašno, sve dok ima cilj, a to je (minimalistički) jedan slem godišnje.

 

A kad ih osvoji 3, ko ove godine, onda može opušteno da čeka US open, a ne da se prima na golden slem fazone i da mu Ameri prave brejk na buku, mislim (JBT) pa čoveče najbolji si na svetu, opušteno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram se sloziti sa Helenom, neke stvari u zivotu su neponovljive, a vreme se ne moze vratiti. Kada se neki takvi dogadjaji prozive shvati se i njihova vrednost. Naravno dosta zavisi i od same osobe, neko je vise praktican, neko suvise emotivan. Meni Novak vise vuce na ovu drugu stranu, zato sam se uvek i "pribojavao" trenutka kada mu sin podje u skolu i fakticki bude "onemogucen" da ga prati po svetu (na zalost sada su drugi razlozi za to, a ne oni "normalni").

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, Medvedev je rekao da on posle USO do proslog ponedeljka uopste nije bio uzeo reket u ruke. Samo je povremeno radio u teretani i nesto kondiciono.

Novak je rekao da mu je tesko sto nije s familijom, narocito sad kad je Stefan krenuo u skolu. Ocigledno hoce da bude s njima. Ne prelazi mu se Atlantik na 2 sedmice.

Videcemo da li ce i Pariz otkazati (to bi vec bilo suludo, ali ko zna). Verujem da ce ipak igrati Pariz (ako nista drugo a ono zbog sponzora), Torino i posle DC. Rekao je na zavrsnoj KZS na USO da je sad snoncentrisan na GS-ove i reprezentaciju, ma koliko meni bilo totalno glupo da igra DC).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Boxy said:

Nije on tada potvrdio, nego jos nije otkazao, a turnir je tu cinjenicu iskoristio za promociju.

 

Sto se inace cesto desava, pogotovo sa top igracima. Uvek ih iskoriste u promociji i ne cekaju moguce glasine o povlacenju i stvarno povlacenje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...