Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Da je, štajaznam, Kristijano Ronaldo došao na igre sa Portugalom ( ne znam ni dal' učestvuju ali argumenta radi ) , bio bi ( arguably ) najveća zvezda igara, nebitno što je fudbal neki šezdeseti po važnosti kao olimpijski sport. 

Prica je pocela oko znacaja, to sto je Osaka palila baklju ima mnogo vecu pozadinu u pokusaju predstavljanja Japana kao tolerantnog i otvorenog drustva nego sto ona zaista tamo ima najvecu sportsku tezinu i prepoznatljivost. Zato je i Hachi nosio zastavu na primer.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Definitivno kosarka zato sto je to jedino mesto gde mozes da vidis Drim Tim, 90% fanova sporta to zeli da gleda. Pa originalni Drim Tim je jedan od najvecih dogadjaja u istoriji sporta uopste, kamoli OI.

Šta ću kad sam ja u onih 10 % :classic_biggrin: ali mislim da su Duranta već pominjali, ne verujem da se iko drugi u američkom timu može meriti s njim.

 

6 minutes ago, McLeod said:

Prica je pocela oko znacaja, to sto je Osaka palila baklju ima mnogo vecu pozadinu u pokusaju predstavljanja Japana kao tolerantnog i otvorenog drustva nego sto ona zaista tamo ima najvecu sportsku tezinu i prepoznatljivost. Zato je i Hachi nosio zastavu na primer.

Meni se čini da Osaka globalno ima mnogo veću "težinu" nego u Japanu, ali baš zbog tog globalnog elementa su je i izabrali.

 

Ali svakako nemaju mnogo veze olimpijski značaj i prepoznatljivost, to smo već rekli.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

A evo i ocene od nekog ko se razume u materiju :classic_cool:

 

 

Osvojio zlato ili ostao bez medalje, mislim da će ovo biti slika po kojoj će ga pamtiti na ovim Igrama :classic_laugh: obišla je svet :classic_biggrin:

Na b92 ima clanak u vezi ovoga i jedan tip ostavio komentar:

Quote

Nole, Nole, kako nisi upao na trening beloruskim dizačicama tegova...

:lol_2:

Ubice ga Jeca :smiley18:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Djokovic c'è. La lezione a quelli che... restano a casa

Djokovic je tamo. Lekcija onima koji su.. ostali kod kuce

Italijani Beretiniju i Sineru ovo ne mogu da oproste. 

https://www.ilgiornale.it/news/sport/djokovic-c-lezione-che-restano-casa-1964211.html

Quote

 «Qui è un'esperienza unica, mi fanno sentire parte di una squadra, la squadra serba. L'energia degli altri atleti che respiro al Villaggio mi spinge a dare il massimo».

"Ovo je neponovljivo iskustvo, osecam se kao deo tima, tima srpskog.

Energija drugih sportista koju osecam u Selu tera me da dam svoj maksimum" 

Link to comment
Share on other sites

Nije Beretini tako loše prošao, ima ih srećom dosta koji mu veruju da je povređen, i ovaj je to provukao na početku, naravno ima ih i gomila koji ne veruju :ajme: o Sineru sam pročitala svašta u stilu "naravno da neće da igra kad se i ne oseća kao Italijan, verovatno bi igrao za Austriju" :frusty:

Ovo me samo podseti koliko smo slični s obe strane Jadrana, ali nije to za Novakovu temu. I ovde je on samo poslužio da se opljunu domaći igrači.

Link to comment
Share on other sites

U Francuskim medijima samo hvalospevi o Novaku od kad je na OI - kako svi sportisti hoce sa njim da se slikaju a on divan pa svima hoce da ucini itd itd. Mislim da sada bar ako mu ponovo neki novinar postavi pitanje u smislu kako se oseca povodom toga sto njega niko ne voli moze da kaze otprilike - a jeste vi bili na OI i videli koliko me ne vole. I da danas ispadne, ovo i ona slika sa gimnasticarkama i spagom koja je fenomenalna vredelo je da ode tamo, mada naravno mi znamo da je zlato njegovo 😉

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

14 hours ago, CheshireCat said:

Nije baš da je Novak i neki wannabe džudista GOAT isto.

 

Očigledno je da je zvezda koju sportisti uvažavaju.

Tenis nije ne znam koliko bitan, ali ipak je Đokica extraordinary u tom sportu.

 

evo sam sam kratko pregledao i ako ig mozemo uzeti za neki reper popularnosti, iz celog usa kosarkaskog tima samo je durent populraniji. i lilard je tu negde sa noletom.

ali to su igraci iz sporta kojeg prati daleko vise ljudi, plus iz zemlje sa 300 miliona ljudi.

ima mozda 10 nba igraca koji su poluraniji od noleta. kobe, lbj, durant, rasel, harden, kari, irving... janis je tu negde...

https://www.dunkest.com/en/nba/news/33213/most-followed-nba-players-instagram

 

a sto se tice popularnosti tenisa globalno dovoljno je to da je samo nekoliko sportista na planeti preslo zaradu od milijardu dolara, a jedan od njih je rodzer. 

sto se samo tenisa tice samo je rodzer bogatiji od noleta. na ig je rafa prvi po pratiocima, nole ima vise od rodzera.

 

nole i kd su prve zvezde oi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novak kao Španci kad pričaju italijanski :classic_biggrin:

Inače francuski mu ima neverovatnih oscilacija, ima dana kad ide baš tečno a onda nekad jedva rečenicu sastavi.

 

I što ste se toliko uhvatili merenja popularnosti. Nije Novak popularan od juče, ovako je slično bilo u Riju samo je valjda posle par dana uzeo kuću van sela, ovde će morati da izdrži kako zna :classic_biggrin:

Meni je ovo sasvim dovoljno što se tiče njegove popularnosti:

 

https://www.deccanchronicle.com/amp/sports/tennis/050816/rio-olympics-michael-phelps-runs-into-novak-djokovic-at-village.html

 

 

34 minutes ago, Milica said:

Dobio majicu Delien :classic_biggrin:

Zna li on da ovo nije fudbal, kakvi su sad to novi momenti :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...