Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Mislim, ne znam šta da otkucam. Pa kakva je to organizacija, što mu nisu stavili meč drugi dan 1. kola?

 

(ne znam kakav je američki drimtim ove godine) Ali ima li veća aktuelna sportska zvezda od NĐa da je došla u Tokijo?

 

Ili sam problem ja (koji bi možda trebalo da prati i ostale sportove)?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si ti :classic_biggrin:

Njemu više odgovara ovaj raspored, mislim da će tako imati dan više odmora između mečeva, ako naravno stigne dovoljno daleko. Nije bio ni u Riju na otvaranju, a ni druge reprezentacije nisu izlazile kompletne. Mislim da nije preporučljivo za sportiste koji se sutra takmiče da drežde do pola noći tamo plus stajanje nekoliko sati, dosta se tu potroši bez obzira na kondiciju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Pa šta bi ti hteo, da on pali baklju? 


😂😂

Jos jedan dokaz zavere protiv njega… mrze ga jer je najbolji.

 

Srbija do Tokija a ne daju Najvecem Srbinu da upali baklju 🤬

Edited by Darth Steva
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

 

 

(ne znam kakav je američki drimtim ove godine) Ali ima li veća aktuelna sportska zvezda od NĐa da je došla u Tokijo?

 

Ili sam problem ja (koji bi možda trebalo da prati i ostale sportove)?

Razmisljao sam na ovu temu. Pa jedino Kevin Durant iz drim tima moze da mu parira. Za ostale sam siguran da je Nole veca zvezda 1/1.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se iznenadila da su Osaku izabrali da pali plamen. Zar nije bilo prica da je japanci ne dozivljavaju kao svoju? Ne govori japanski, a i boja koze im se nije svidjala, kao previse je pocrnela. Ili su svemoguci sponzori sve te "nedostatke" zabasurili i pretvorili je u bozanstvo :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi budite ozbiljni. Ako pricamo o globalnoj prepoznatljivosti verovatno je u top 10, ali ako pricamo o Igrama i znacaju na njima tesko da je u 50. Golden slem je tu, ali daleko ispod recimo Ledecki koja ima sansu da bude najuspesnija olimpijka u istoriji. I tenis i generalno, poput fudbala, na OI nema ni blizu znacaj kao van njih.

Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, Milica said:

Ja sam se iznenadila da su Osaku izabrali da pali plamen. Zar nije bilo prica da je japanci ne dozivljavaju kao svoju? Ne govori japanski, a i boja koze im se nije svidjala, kao previse je pocrnela. Ili su svemoguci sponzori sve te "nedostatke" zabasurili i pretvorili je u bozanstvo :classic_rolleyes:

Pa Japancima nije baš u prilog da pokazuju celom svetu koliki su rasisti, tako da im je Osaka došla ovde kao poručena baš zbog tog multikulturnog elementa koji je sad in.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Dajte ljudi budite ozbiljni. Ako pricamo o globalnoj prepoznatljivosti verovatno je u top 10, ali ako pricamo o Igrama i znacaju na njima tesko da je u 50. Golden slem je tu, ali daleko ispod recimo Ledecki koja ima sansu da bude najuspesnija olimpijka u istoriji. I tenis i generalno, poput fudbala, na OI nema ni blizu znacaj kao van njih.

 

Hoće to....Među deset na svetu, ali među pedeset na igrama. Neobična nauka ta logika. 

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pa nema nikakve veze uspeh i značaj sporta na igrama sa prepoznatljivošću. Ne znam koliko bi plivača osim Felpsa ljudi prepoznali na ulici.

Ako govorimo o zvezdama "pravih" olimpijskih sportova ja bih na prvo mesto stavila Simon Bajls.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Hoće to....Među deset na svetu, ali među pedeset na igrama. Neobična nauka ta logika. 

Vrlo je logicno. Ucestvovale su i velike fudbalske zvezde na Igrama, pa se toga niko ne seca niti su u fokusu dok su tamo. Zna se sta je broj jedan na OI, kosarka, dva je atletika, tenis je rang dzudoa otprilike. Plivanje na primer, iako globalno nebitan sport u poredjenju sa tenisom, je na OI u daleko vecem fokusu.

8 minutes ago, alcesta said:

Pa nema nikakve veze uspeh i značaj sporta na igrama sa prepoznatljivošću. Ne znam koliko bi plivača osim Felpsa ljudi prepoznali na ulici.

Ako govorimo o zvezdama "pravih" olimpijskih sportova ja bih na prvo mesto stavila Simon Bajls.

Verovatno bi se iznenadila onda. Bajls je eto jako prepoznatljiva i velika zvezda. Sto se tice personalnih preferenci nama ovde je stoni tenis nebitan ali ne postoji covek u Aziji koji ne zna ko je Ma Long.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...