Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

nista, ostaje da se ovaj channel-slam predaje i izucava na sportskim akademijama i klinikama pod radnim nazivom:

"dvomesecna skolica profi tenisa"

 

od planiranja, treninga, pripremnih meceva, adaptacije na uslove i protivnike, varijacije u igri, anticipacije i redirekcije u toku samih poena, i na kraju efikasne egzekucije.

 

mlada garda (a moze i starija) da hvata beleske

 

 

i da ne zaboravimo AO,

 

bese sad na leto bi trebalo da ugleda svetlo dana onaj najavljeni dokumentarac iz Melburna? posto vidim da je sezona reklamica i kratkometraznih filmova u punom jeku..

 

Edited by Cojep
AO
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čekaj stani pazi....ne može bre penzija.... prvo AO, decima je decima. Sećam se kako je Steva navijao za Nadalovu decimu. Zatim, imaš RG, jer gde su dva tu su i tri ( karijerna slema ). Zatim tu je Wimbledon da se dođe na sedam da se dune Federeru za vrat. Zatim imaš USO, jer grehota da se baci kad se već ima prilika za dupli sezonski slem...E onda može još dva wimbledona da se izađe na njih devet ukupno. E tek onda penzija. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Čekaj stani pazi....ne može bre penzija.... prvo AO, decima je decima. Sećam se kako je Steva navijao za Nadalovu decimu. Zatim, imaš RG, jer gde su dva tu su i tri ( karijerna slema ). Zatim tu je Wimbledon da se dođe na sedam da se dune Federeru za vrat. Zatim imaš USO, jer grehota da se baci kad se već ima prilika za dupli sezonski slem...E onda može još dva wimbledona da se izađe na njih devet ukupno. E tek onda penzija. 

 

Razocarao si me sto si stao, malo je to 

Link to comment
Share on other sites

Glavni ciljevi do kraja karijere treba da budu:

 

- osvojiti decimu na AO i da Nadal ostane samo na jednom AO

 

- ne cimati se mnogo oko RG ali treba da bude u pristojnoj formi pred isti, ko zna moze da se poklopi da se uzme jos neki

 

- uzeti jos 2W do kraja karijere

 

- uzeti jos 2 US opena do kraja karijere

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Da li je istina da je do sada Novak triput odbio Nike da mu bude sponzor?

 

Ne znam za tri puta, znam da je kad je prelazio u Takini  da se pricalo da je njihova ponuda bila znatno bolja od Nikeove.

 

Inace Djokovic se uvek trudio da bude glavno lice brenda, kako sportske opreme, tako i reketa, zbog toga je menjao i verujem da zbog toga nije isao u Nike. Uz taj razlog da je definitivno bila prica da su imali slabiju ponudu od Takinija, konkretno.

 

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto se mergovalo i napravilo dodatnu zbrku, bolje novi post 😄 dakle, navijam za Djokovica svim srcem u Tokiju, na nivou Pekinga. Valjda ce biti bolje ovaj put. Bilo bi lepo da osvoji zlato za Srbiju i bilo bi mi drago i zbog njega jer znam da mu je stalo do toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Posto se mergovalo i napravilo dodatnu zbrku, bolje novi post 😄 dakle, navijam za Djokovica svim srcem u Tokiju, na nivou Pekinga. Valjda ce biti bolje ovaj put. Bilo bi lepo da osvoji zlato za Srbiju i bilo bi mi drago i zbog njega jer znam da mu je stalo do toga.

 

Nista od Golden slema, neka neko javi Djokovicu, da ne ide na toliki put :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Nista od Golden slema, neka neko javi Djokovicu, da ne ide na toliki put :lol_2:

 

Nemo' tako, ove sezone sam mu omasio samo Rolan Garos. Ako nastavim sa uspesnoscu od 2/3 ili blizu, bice taman 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Nemo' tako, ove sezone sam mu omasio samo Rolan Garos. Ako nastavim sa uspesnoscu od 2/3 ili blizu, bice taman 🙂

 

Ali sad si jos i svim srcem uz njega, to se racuna duplo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drakaris said:

Znači ništa od USO

 

Razočarao sam se u Novaka, sad ću da palim uniqlo i lacoste majice iz protesta

 

 

 

Valjda zna šta radi.

 

Najbolje da izgubi odma' u prva dva kola, iznervira se/pusti koju suzicu, pa da ispadne odlično za posle.

 

Videćemo.

Edited by stray_cat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...