Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

 

U doba Noletovog posrnuća, mogu da se kladim da je Imaz bio u top 5 najomraženijih likova u Srbiji [emoji23]

 

 

 

Odmah iza Jelene. [emoji3]

 

Marko

Pepika

Jelena

 

Pa zar ove situacije vec nismo imali i prosli?

 

Samo kad su prestali svi da pricaju o ishrani. Htela sam da odlepim.

 

A da i kada sam vec kod nje...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lupetali su ljudi svašta u tim ratnim godinama, najčešće pod utiskom propagandi sa različitih strana, pa tako i Ivanišević. Treba da se konačno krene dalje, muka mi je da ceo svoj život slušam iste priče. Nije ga Novak pozvao u tim zato što je hteo da šukne vajnim patriJotama, već zato što misli da mu je potreban za servis volej igru, pa bilo od toga nešto ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice PR tima, Novak je tu uvek bio tanak, u smislu radi i govori ono sto on misli da treba, pod uslovom da uopste i ima nekog tamo i nemali broj puta mu se to obilo o glavu u smislu raznih hajki i ruznih napada i to uglavnom za gluposti onda.

 

Sada se stvar uozbiljila prilicno. Cak je i sam vise puta rekao da i njegov tim (a verovatno da je svestan da i svi pravi ljudi oko njega, kao i navijaci) zeli da se skloni od tog politikanstva, pogotovu sto se stalno prica da u samom vrhu ATP ima mnogo zakulisanih radnji, naravno posto i mnogo love i ko zna kavih sve interesa, ko je sve umesan i upleten.

Ali on ne misli tako. Ima neke ideje, ocigledno i misli da moze za nesto da se izbori, ali i sigurno neku podrsku, a da nije samo Pospisil.

Tako da sam odavno shvatila, posto nije vise klinac, da je to on i da mogu samo da negodujem, da mi je krivo zbog njega kada citam sve one budalastine koje se pojavljuju, ali on odustati nece. A sa druge strane drago mi je sto misli da se u tom mutnom i prevrtljivom svetu vredi boriti za neke ideale u koje veruje. Malo je danas takvih.

 

Ove bolesne retarde koji iz ko zna kojih pobuda navlace gnev polusveta na nesto najbolje sto smo imali u sportu, tesko je normalno i pristojno prokomentarisati. Nadam se da ce jednom nestati zauvek i odgovarati za sve te bljuvotine.

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

i naravno da su ga opet i zbog ovoga pljuvali. Ovaj cica, koji je inicirao citavu pricu  na prosloj  KZS i sada i posle Novakove molbe da ga ne pitaju o politici i Gimelu dok traje turnir, je potom naravno napisao pljuvacina tekst gde je on siroma ispao zrtva. Pored srceparajuce price sa sve pominjenjem Wawinog "pisma" imao je i ovo da izjavi:

Quote

"Trust me, it wasn’t easy addressing the No. 1 player in the world, as understandably, he commanded a microphone at his Wimbledon press conference. I was nervous, but I tried my best."

mukica, on s preko 50 godina (totalno neiskusan i "neukusan") se isprepadao (tresla mu se kolena valjda) kad se obratio prvom teniseru sveta (zlom i opakom Djokovicu, verovatno s nozem u zubima, sta li). fuj!

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da, becka mustra Bil Simons [emoji2955] (mislim americka ofc)

 

Dobro si me podsetila, cekirala sam da procitam njegovu kolumnu, navodno preneo Gimbelatobovu izjavu, od juce valjda.

 

A pitali Stena opet za izjavu, rekao da nije raspolozen da daje komentare na tu temu [emoji58]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...