Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

17 minutes ago, alcesta said:

Ali USTA neće da traži izuzeće za njega. A kako su se ovi u Australiji izblamirali s tim, i ne krivim ih.

U svakom slučaju ne moramo se sada oko toga brinuti. Meni je žalije bodova, u Njujorku Novak ionako tradicionalno nema sreće s titulama u poređenju s ostalim slemovima.

 

A šta hoće US teniski savez, da odrade organizaciju i da skinu tu "obavezu" s vrata?

Ko da imaju još mnogo prilika da imaju igrače sa 20+ osvojenih slemova na turniru.

Mislim, OK sve i antivakcinalni sentiment i rulzarrulz fazon, samo jbg, u jedinstvenoj situaciji kakva jeste, valjda treba dučiniš sve da ti dva najtrofejnija igrača u istoriji tenisa zaigraju na turniru, da ih staviš na suprotne strane žreba i da imaš u najavi spektakularno finale.

 

Ovako će izgleda svi da se prave blesavi, ko na AOu, ne vidimo slona u ormanu, nećemo ni da pominjemo NĐa i rešen problem.

Edited by Brian Setzer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ova druga iz meča sa Sinerom, hvala svakako :heart:

9 minutes ago, Brian Setzer said:

valjda treba dučiniš sve da ti dva najtrofejnija igrača u istoriji tenisa zaigraju na turniru, da ih staviš na suprotne strane žreba i da imaš u najavi spektakularno finale

A i ti izvoljevaš, ti bi ne samo da ga nekako ubace na turnir nego i da ga stave na suprotnu stranu od Rafe :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pr tj. jelka se ukljucila u akciju 

 

Quote

Ben Rothenberg

 

·

4h

Unless there is a swift change in US immigration law, #Wimbledon will be Djokovic’s last Grand Slam event of the year. US requires vaccination for foreigners to enter, and Djokovic has firmly said he has ruled out getting vaccinated, entrenching himself as an anti-vax posterboy. https://twitter.com/benrothenberg/status/1540720584320901120…

 

Jelena Djokovic

 

·

30m

Excuse me. Just making sure that it is noted that YOU tagged him as antivax poster boy for whatever reason you have. He simply responded what HIS body choice is.

 

Ben Rothenberg

@BenRothenberg

·

25m

Replying to

@jelenadjokovic

I understand that it's his choice, but I also am saying that his decision to be so firmly against the vaccines that it limits his ability to play tournaments has made him, unwittingly or not, into a huge icon of the anti-vax movement. I saw this very clearly during Australia.

 

 

Jelena Djokovic

@jelenadjokovic

Replying to

@BenRothenberg

You are creating a very judgmental narrative that fits your agenda. He is simply choosing what’s best for his body. If he is not playing because of making that choice, he is fine with it.

Ben Rothenberg

@BenRothenberg

·

15m

Replying to

@jelenadjokovic

I can accept judgmental. I believe every citizen, especially public figures, had a duty to act responsibly with public health actions and messaging during the pandemic, and as someone who has covered Novak as the influential champion he is, he repeatedly disappointed me deeply.

Ben Rothenberg
@BenRothenberg
·
14m
Replying to 
@BenRothenberg
 and 
@jelenadjokovic
Is that judgmental? Perhaps. But this stuff is important.

 

Edited by double fault
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Mislim da je ova druga iz meča sa Sinerom, hvala svakako :heart:

A i ti izvoljevaš, ti bi ne samo da ga nekako ubace na turnir nego i da ga stave na suprotnu stranu od Rafe :classic_biggrin:

 

Ko što su mogli da stavljaju (skoro uvek) NĐa u Nadalovu polovinu na RGu, a na travi i betonu uvek u Federerovu polovinu, dok su Fedal bili 1. I 2. 

Mislim, OK, kako god 'oće, samo malo mnogo bezveze ispadaju posle, ko recimo sad AO na Tviteru kad čestita NĐu osvojeni Vimbldon.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Brian Setzer said:

 

Ko što su mogli da stavljaju (skoro uvek) NĐa u Nadalovu polovinu na RGu, a na travi i betonu uvek u Federerovu polovinu, dok su Fedal bili 1. I 2. 

Mislim, OK, kako god 'oće, samo malo mnogo bezveze ispadaju posle, ko recimo sad AO na Tviteru kad čestita NĐu osvojeni Vimbldon.

Meni se cini da se AO trudio da Novak ucestvuje, vlada nije dala, a turnir se bas potrudio za izuzece i sve, ko je ocekivo da ove budale drzavne to nece da postuju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ciao said:

Meni se cini da se AO trudio da Novak ucestvuje, vlada nije dala, a turnir se bas potrudio za izuzece i sve, ko je ocekivo da ove budale drzavne to nece da postuju

 

Kad je počelo šikaniranje i vucaranje po zatvorima i sudovima, naprasno su prestali da se oglašavaju, tkd, bar u mojim očima, ispali su miševi.

Mislim, znam da su po inerciji morali i oni da čestitaju 21 slem ali su zaslužili i svo pljuvanje i psovke u komentarima.

Nisam zaboravio da su Medvedev i Zverev izjavili da treba da ga puste da igra ako su ga pustili u zemlju, a nisam zaboravio ni šta je trenutno vodeći u slem trci izjavljivao.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...