Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Cekaj,a azijska turneja? Ima cak i ovih manjih turnira u Evropi u septembru

Nisam siguran u vezi njihovih zakona, ali ako Ameri udaraju ovakve restrikcije, mogu misliti šta se tek u Aziji zahteva.

 

Sumnjam da će Novak da se zamajava sa ATP250 turnirima.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Nisam siguran u vezi njihovih zakona, ali ako Ameri udaraju ovakve restrikcije, mogu misliti šta se tek u Aziji zahteva.

 

Sumnjam da će Novak da se zamajava sa ATP250 turnirima.

Mislim da nigde nisam procitao da nece moci da nastupa tamo,mozda je bolje da me ispravi neko upuceniji. Pasce dosta na listi, ne moze da bira. Morace i neku 250 poput Meca npr taman da se zagreje za taj deo.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će moći da igra sada u Australiji, jedino ako se do januara nešto ne promeni. Sada se kao ne proverava karton vakcinacije.

 

On možda ima i zabranu ulaska od 3 godine zbog deportacije, ali vlast ga može pustiti da učestvuje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ga ne puste u Kanadu/USA (a neće), moraće da igra i 250ice, zbog sponzora.

 

Mada šta god da Ameri odluče/urade/ne urade, super su u odnosu na Ozije kod kojih NĐ ima trogodišnji ban zbog deportacije.

 

Možda Nadal osvoji i treći AO, skajizdlimit.

Link to comment
Share on other sites

Moze to za Australiju da se sredi tj ponisti trogodisnji ban sa novom vladom, pisali su o tome, vec vakcinacija nije vise uslov da udje a i kako nije bas ni jasno zbog cega tacno ga nisu pustili iako je imao izuzece tj ona prva instanca na sudjenju je rekla da je sve ok - velike su sanse da ga puste da skratim pricu, tako su bili napisali od kad je nova vlada tamo :classic_smile:

Ali po ovom sto Novak kaze ja bih rekla da se on nada i ulazu u USA (kao i ja :smiley2:), za to znamo da on kao nevakcinisan ne sme da udje u USO ali smeo bi da igra ako bi ga pustili da udje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali USTA neće da traži izuzeće za njega. A kako su se ovi u Australiji izblamirali s tim, i ne krivim ih.

U svakom slučaju ne moramo se sada oko toga brinuti. Meni je žalije bodova, u Njujorku Novak ionako tradicionalno nema sreće s titulama u poređenju s ostalim slemovima.

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi Novak da proba da udje iz Kanade naprimer, on ne sme da udje u USA avionom kao nevakcinisan koliko sam shvatila ali mogao bi da udje peske ili kolima, niko ne kontrolise vakcinisanost kada ulazis kolima naprimer, ali u USA  takodje postoji diskreciono pravo tj moglo bi da mu se desi isto kao u Australiji a mislim da Novak to nece da rizikuje , dosta mu je bilo ono jednom :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...