Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 6/9/2022 at 11:23 PM, Милица said:

 

 

tzv Borg style

 

jedino su on i švedjanin postrojavali rivale i zavodili red na najvecem travnatom turniru bez prethodnog 'zagrevanja'
 za što je ipak potreban poseban dar.

 

još ako obrši u roleksovoj reklami sa sloun stivens i bencicevom kao Bjorn - puna šaka brade 🙂

Link to comment
Share on other sites

Juce je u Kanada doneta odluka da nevakcinisani mogu da putuju u unutrasnjem saobracaju (avioni i vozovi), stupa na snagu od 20. juna. Jos uvek stoji uslov da samo vakcinisani mogu biti na internacionalnim letovima ili da nekim drugim putem mogu uci u Kanadu. Postoje "pritisci" da se i ovo ukloni, videcemo sta ce biti u narednih 15-ak dana. Resorni ministar je izjavio da se mere mogu vratiti svakog trenutka ukoliko Vlada to proceni za shodno. Posto izmedju vlada Kanade i SAD uglavnom postoji koordinacija po ovom pitanju, mozda se sada pojavio mali prozor da Novak ipak nekako upadne na severnoamericki kontinent u avgustu.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja vala ni ne želim da se nadam

 

Teško da će se nešto promeniti i to samo zbog Novaka pred Sinsinati i USO. 

 

Đoković je trenutno najpoznatiji sportski antivakser sveta i da sad nešto menjaju, to bi bilo tako providno.

 

Znao je dobro šta radi krajem decembra kada je okačio onu čuvenu fotku da je dobio medicinsko izuzeće, da je prećutao, ništa se ne bi dogodilo. Ne bi se znalo da li je vakcinisan ili je dobio izuzeće. Australci su čak i hteli da mu progledaju kroz prste, kao što su mnogima koje su propustili sa izuzećem, ali oni se nisu hvalili, Novak je hteo da se napravi baja i dobio je ono što je želeo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ja vala ni ne želim da se nadam

 

Teško da će se nešto promeniti i to samo zbog Novaka pred Sinsinati i USO. 

 

Đoković je trenutno najpoznatiji sportski antivakser sveta i da sad nešto menjaju, to bi bilo tako providno.

 

Znao je dobro šta radi krajem decembra kada je okačio onu čuvenu fotku da je dobio medicinsko izuzeće, da je prećutao, ništa se ne bi dogodilo. Ne bi se znalo da li je vakcinisan ili je dobio izuzeće. Australci su čak i hteli da mu progledaju kroz prste, kao što su mnogima koje su propustili sa izuzećem, ali oni se nisu hvalili, Novak je hteo da se napravi baja i dobio je ono što je želeo.

Naravno da bi se znalo jer na granici pitaju da pokazes papir o vakcini - ili izuzece i on bi pokazao izuzece. I naravno da bi njega posebno pitali jer on nije anoniman i jer su u Australiji vlasti mesecima unapred njega poimenice prozivali kako nece moci da udje u Australiju. Isto tako je sada on otprilike jedini koji ne moze da udje u USA bez papira o vakcini - zvanicno mora da se bude vakcinisan da bi usao u usa vazdusnim putem tj avionom, a milioni izbeglica ili bilo koji nevakcinisiani mogu da udju kolima ili peske iz Kanade ili slicno, niko ih nista ne pita ali naravno da bi Novaka pitali i zadrzali na granici jer on nije anonimac

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

Naravno da bi se znalo jer na granici pitaju da pokazes papir o vakcini - ili izuzece i on bi pokazao izuzece. I naravno da bi njega posebno pitali jer on nije anoniman i jer su u Australiji vlasti mesecima unapred njega poimenice prozivali kako nece moci da udje u Australiju. Isto tako je sada on otprilike jedini koji ne moze da udje u USA bez papira o vakcini - zvanicno mora da se bude vakcinisan da bi usao u usa vazdusnim putem tj avionom, a milioni izbeglica ili bilo koji nevakcinisiani mogu da udju kolima ili peske iz Kanade ili slicno, niko ih nista ne pita ali naravno da bi Novaka pitali i zadrzali na granici jer on nije anonimac

Zverev je rekao da je bilo nekoliko igrača u 128 (muški žreb) koji su igrali sa izuzećem, oni ne mogu biti anonimni za šire mase, tipa lični trener itd, već ljudi koji su 5-10 godina poznati na turu.

 

Takođe, vakcinalni status Novaka se nije znao i oni su njega prozivali bez da išta znaju. Pojma nisu imali. Znaju samo da je ranije govorio protiv vakcina.

 

Takođe nenamerno zaboravljaš, da je on deportovan zbog javnog mnjenja koju je ta fotografija i uzrokovala, ovako je postojao možda neki procenat da jeste vakcinisan. Fotka koju je postavio je bio prst u oko australskoj javnosti, jer se tada 100% znalo da nije vakcinisan i njegovim dopuštanjem da igra AO bi izazvalo moguće nemire, a istovremeno bi se moglo i gubiti politički poeni zbog lokdauna. 

 

Čim je postavio da je dobio medicinsko izuzeće, sasvim je realno i da je stigla naredba sa vrha da bude automatski deportovan. Ovi što su gledali i propuštali medicinska izuzeća su u suštini nebitni, oni su tu samo bili pijuni maltene i rečeno im je da ga malo češljaju, a znalo se da će Novak hteti da ostane po svaku cenu, dokazujući ispravnost svojih dokumenata i poslednju stvar koju su političari ondašnje vlasti znali, mogu da izbace Novaka kad god požele.

 

Drugi pametni igrači su izbegli da izbacuju svoj zdravstveni karton na društvenim mrežama i oni nisu imali nikakvih opasnosti. U životu nemojte samo da se zamerate jačem od sebe i sve će biti u redu, u tom fazonu.

 

Ja sam apsolutno uveren da nije postavio ništa, samo doleteo avionom, ko prati ko kojim avionom leti i gde, ništa od ovoga ne bi bilo. Da li ja pratim kada ide za Marbelju i kojim pravcem ide, to me ne interesuje.

 

 

Znali biste da je u Australiji tek kad bi okačio prvu sliku na društvenim mrežama kako udara loptice.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Mozda si ti u pravu ali ja mislim da nisi - ne bi ga pustili nevakcinisanog bez obzira na izuzece i bez obzira da li je on objavio ili ne, po meni. Znalo se kojim avionom i kada on dolazi, toliko se o tome i njemu pisalo i toliko su pricali unapred da ga nece pustiti nevakcinisanog, i sad ce da rizikuju da on udje i kaze bilo kome da su ga pustili bez vakcine - nema sanse. Pocinjem da verujem  u teoriju zavere protiv njega i sa ovim glupim uslovom vezano za usa, to nikakve veze nema ni sa medicinom ni sa bilo cim, ako to ostane tako da on ne moze da udje i ucestvuje na USO po meni to ce biti licno protiv njega, nema nikakvog drugog obrazlozenja

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ciao said:

Mozda si ti u pravu ali ja mislim da nisi - ne bi ga pustili nevakcinisanog bez obzira na izuzece i bez obzira da li je on objavio ili ne, po meni. Toliko su pricali unapred da ga nece pustiti nevakcinisanog, i sad ce da rizikuju da on udje i kaze bilo kome da su ga pustili bez vakcine - nema sanse. Pocinjem da verujem  u teoriju zavere protiv njega i sa ovim glupim uslovom vezano za usa, to nikakve veze nema ni sa medicinom ni sa bilo cim, ako to ostane tako da on ne moze da udje i ucestvuje na USO po meni to ce biti licno protiv njega, nema nikakvog drugog obrazlozenja

 

Isti dan kad bi rekao da je nevakcinisan bi bio izdat nalog za deportaciju, kao da se to već nije dešavalo sa nekom teniserkom, ne sećam se imena, ali svi muški teniseri su ostali sačuvani. Mogao je Novak da ide do kraja i da se pegla preko medija sa australskim vlastima, ratujući preko okeana, ali je ipak pametno, popustio, jer šta će mu to u životu.

 

Ako sam u išta u životu naučio, to je ne pipaj osinje gdezdo i ćutanje je zlato. Australija je imala najgori lokdaun i Novak bez ikakvog osećaja kaže da ide sa medicinskim izuzećem, a pritom nijedan teniser/teniserka to nije izjavio/la, to se ne govori, ne sme da kaže da je nevakcinisan. Pa mislim se, i ja da sam vakcinisan, ne bih ga primio u državu, jer je glupo postupio.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Ja se slazem sa tobom da to nije trebalo da bude receno tj napisano - to sam pisala i ranije, i da sam i ubedjena da to i nije on napisao nego njegov pr koji ga je ispratio na aerodrom i sa fotkom ulaska u avion otprilike objavio u njegovo ime info - to mislim , sto takodje njega ne opravdava ali i pored toga mislim da ta objava nije nista bitno promenila u smislu da bi rezultat bio isti glede njegovog izbacivanja iz Australije. Ali da, mislim da to nije trebalo da bude tako javno objavljeno niti to uopste lici na njega koji je sve do tada vrlo pazljivo uspevao da drzi neizvesnost da li je on stvarno nevakcinisan ili nije.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo je verovatno da ce ga nevakakcinisanje kostati titule GOAT.

Ove godine propusta dva slema i vecinu mastersa, a na trecem nema bodova, pa ako i osvoji Wimbledone, reci ce ne pika se nije se bodovalo. :cigar:

Link to comment
Share on other sites

NDja su naknadno deportovali, kao I cesku teniserku I jednof trenera.

 

Na kraju su ga izbacili iz zemlje zato sto je predstavljao opasnost po nacionalnu bezbednost Australije, jer da ga nisu izbacili, razvio bi se antivakserski pokret. To je zvanicno objasnjenje drzave Australije.

 

Da nije objavio fotografiju sa aerodroma, novinari bi ga saletali dok ne bi izgovorio ono sto je potrebno da ga izbace iz zemlje.

 

Cutanje je zlato, slazem se, samo sto dovodi do sve vise i vise i vise kompromisa, pa kad se ti kompromisi nagomilaju, zbog pomenutog cutanja, ne zameraj se i ne diraj u osinja gnezda stava, onda nastaje ireverzibilno stanje svesti da si ceo zivot popustao zbog sitnijih i krupnijih komoditeta.

 

NDju to nece da se desi, isterao je do kraja svoje budalaste bubice u vezi vakcine (I drugih stvari).

 

Videcemo koliko ce hteti i zeleti da trenira, tenis da zaboravi da igra - nece, slemove da osvaja mator - moze i zna, sve je I dalje na njegovom reketu.

Link to comment
Share on other sites

AO - Novak se nije bocnuo,drzali ga svezanog ko kuce u pritvoru, bio osudjen na najgore muke - oduzeli mu smartfon

 

RG - Nadal se bocnuo i vise nego sto treba

 

W - Zabrana Rujama, kretenska odluka da se ne dobijaju bodovi

 

US - Cirkus sa vakcinama ponovo u najavi

 

Kao neko ko zeli da se izoluje od korona, ratovi, teorije zavere sranja, pitanje je ima li smisla uopste vise pratiti tenis...

Link to comment
Share on other sites

Sam pao, sam se ubio. Sam ce da pada, sam ce da se ubija. Možemo mi da drvimo o nepravdi, bezobrazluku, teroijama zavere.... Taj ispran mozak kojekakvim budalastinama mu je u nekim stvarima pomagao, ali sada ga ukopava.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stavila sam na smešnu temu :classic_biggrin:

Mislim da ne postoji opcija da se umetne tiktok. Nije da mi to smeta :classic_tongue:

 

Quote

Djokovic has become the first player in tennis history, male OR female, to record 80 or more career wins at each of the four Grand Slams.

Ajde neka su i njemu za neki rekord ovo stavili, kad već mora ženski tenis da se stalno pominje :classic_rolleyes:

 

https://www.tennis.com/news/articles/stat-of-the-day-novak-djokovic-now-has-80-career-wins-at-every-grand-slam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...