Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

3 minutes ago, Милица said:

Stvarno? Uh kako ce ovo da prezive oni sto jedva cekaju da Novaku vide ledja:lol_2: jedan Djokovic u odlasku a drugi dolazi :smiley53:

Nadam se da neće detetu tovariti hajp na leđa od malih nogu, samo bi još to falilo. Najbolje bi za njega bilo da nikakve veze s tenisom nema osim rekreativne.

I bravo za osvojen turnir :heart:

Link to comment
Share on other sites

Novak rece da Stefan hoce da igra (viidecemo dokle ce ga to drzati). A u Rimu je drzao kao neki mali cas tenisa klincima i u principu im rekao da je najvaznije da uzivaju i vole tenis, ostalo je sekundarno.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alcesta said:

Nadam se da neće detetu tovariti hajp na leđa od malih nogu, samo bi još to falilo. Najbolje bi za njega bilo da nikakve veze s tenisom nema osim rekreativne.

I bravo za osvojen turnir :heart:

Nekako mi deluje da dete voli tenis. Vidiš ga stalno se vrzma ako je na turniru oko igrača i terena , sa reketom ili bez.

Meni baš ne deluju roditelji kao tipovi da bi nametali detetu izbor koji ne želi. Mada naravno sve je moguće.

Reče Novak da je to neki klupski turnir , verovatno i organizovan radi zabave dece

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, alcesta said:

Nisam mislila na roditelje nego na sve ostale, zna se kakvi smo :classic_biggrin:

Ma jasno je da voli tenis, ali mali je još, ko zna šta će voleti za koju godinu :classic_smile: svakako bi najbolje bilo da mu tenis i ostane samo zabava.

 

Normalno je da voli tenis, pa decak je, skroz je ocekivano da voli da je napolju, da se igra sa loptom itd.

A osim ako nije neki ludacki talenat, za njega bi bilo bolje da mu tenis ostane hobi i igra.

Link to comment
Share on other sites

Pa danas nešto i nije normalno da su deca napolju (vidjela sam negde sjajnu karikaturu kako 1990. roditelj vuče dete u kuću, a 2020. ga vuče van) i da vole loptu-samo video igrice i mobilne telefone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Pomalo mi sad i bidne žao Federera, jer će zaostajati baš dosta u velikim titulama. Ne verujem da se više može pomeriti sa te tačke, dok Rafa, a pogotovo Novak tek imaju da idu napred.

 

naosavajao se federer titula kada su konkurenti bili vodoinstalateri i pekari

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helena said:

Pa danas nešto i nije normalno da su deca napolju (vidjela sam negde sjajnu karikaturu kako 1990. roditelj vuče dete u kuću, a 2020. ga vuče van) i da vole loptu-samo video igrice i mobilne telefone.

 

I to nikako nije do dece, jer ce deca uvek biti deca, zele da se igraju, trce, skacu, luduju, budu napolju, to je do roditelja kojima je lakse da ih stave pred tv, komp ili da im tutnu mobilni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

I to nikako nije do dece, jer ce deca uvek biti deca, zele da se igraju, trce, skacu, luduju, budu napolju, to je do roditelja kojima je lakse da ih stave pred tv, komp ili da im tutnu mobilni.

 

Apsolutno, mi ne mozemo najstariju cerku da ubacimo u stan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrach said:

Znam decka koji trenira striceve klince pa je par puta prebacivao i sa Stefanom. Kaze da mali ocigledno odskace i jeste talenat.

Oponaša i to prilično uverljivo Rafin laso FH , znači da upija sve vezano za tenis .

 

 

 

Ne vidim da je pominjano  da su deca  odgovorna za promenu načina odrastanja (života). Trend savremenog društva jeste  takav da deca sve manje vremena provode napolju u odnosu na onog pored ekrana

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, wwww said:

#Tsitipas with some extremely nice words on #Djokovic: I have so much respect for him. Every single decision he has made, I understand it, even the ones in the past. I support them. He's a very wise person and he knows exactly what he's doing when it comes to his career and life.

He has everything tuned in close to perfection. When it comes to his diet or his everyday life, his tennis, he has everything scheduled out really well. He's like a Formula 1 car: every single small detail can disrupt his rhythm.

He makes sure every single thing that he does is reaching as close to perfection as possible. Of course I cannot neglect that and not feel inspired by it because it's professionalism to the fullest.

In terms of talking about tennis legends and breaking records, when it comes to all these things, I personally think he's one of the most professional and the best of them all.

 

#Tsitsipas on Roland Garros favorites: Rights now Carlos Alcaraz or Novak Djokovic. They both play great, great tennis.

 

 

#Djokovic: To some extent it's a relief because after everything that happened at the beginning of the year, it was important for me to win a big title, especially with Grand Slams coming up.

I would rate myself as one of the favorites (at Roland Garros). I go there with the highest ambitions, particularly of the way played here. I really like my chances.

I didn't have any fitness issues. It was just those traces of the illness that I had. Right now I feel perfect.

 Napad iskrenosti kod Stefanosa ili samo oportunistička oda prigodna trenutku?:smiley33:

 

Bold :heart:

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Tennis players with the most consecutive seasons winning a 🏆 (Open Era/Men's Singles)

 

Tennis players with 100% effectiveness in Masters 1000 finals after winning the first set (1990-2022/Men's Singles):

 

Tennis players with more 6-0 in favor in Masters 1000 (1990-2022/Men's Singles):

 

 

Novak Djokovic 🇷🇸 effectiveness in Masters 1000 finals after winning the first set (Men’s Singles):

100% | 29-0

 

Tennis players with the most 🏆 of Masters 1000 without giving up a set (1990-2022/Men's Singles):

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se menjao Djokovic od decaka do zrelog tridesetpetogodisnjaka

Meni je najdrazi bio 31. trofej, dugo ocekivani Sinsinati :classic_biggrin: Nakon pet izgubljenih finala (3x Fed i 2x Marej) preko sedmostrukog osvajaca turnira, Novak napokon 2018. stize do trofeja. 

Link to comment
Share on other sites

da, Sinsi'18 uvek budi lepe uspomene.

jedini masters osvojen bez ortaka Bye-a u prvom kolu (bio van Top 8 nosilaca)
odigrao rekordan broj setova, u nekoliko meceva se vracao iz ponora, ali zato u finalu pesma ... za 1. golden masters

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto se deteta tice, meni se svidja spustanje ocekivanja i pritiska, jer je bilo jasno da ce mediji ovo prenositi - mali turnir, mozda mu dosadi, ne teram ga ni na sta, on je hteo da igra i tako dalje.

 

To je zdrav odnos. Ako je dete talentovano, i pokaze se da moze da igra profesionalno, sigurno ce mu pruziti sve uslove za to, trenutno je rano i nema razloga da se pravi fama, za dobrobit deteta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...