Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

ja sam htela da napisem jednu srpsku izreku apropo novakovog ubedjivanja drugih .jeste mnooogo prosta ali je sustina ono sto je alcesta napisala.izvinite 

dragi forumasi ( ko se hebe da se hebe , ja si gledam sebe ...iz juznih krajeva srbije ) :lol_2::classic_blush:

 

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alcesta said:

Definicije, definicije... on možda nije protiv "proverenih" vakcina generalno, ali protiv ove vakcine jeste. Lični primer je bolja promocija od milion izjava, zato je po meni bilo dobro što se nije ranije izjašnjavao ovako eksplicitno. Sad kad su zahvaljujući australijskom fijasku svi bili u prilici da analiziraju njegov zdravstveni karton, manje-više je svejedno, ali nije baš morao za svoje dobro da bude ovoliko kategoričan.

 

Pa vidi, ovako ispada da se on brine za sebe i svoje zdravlje a da ga za ostale koji se vakcinišu, pa i pomenute, živo zabole ako ih vakcina potruje, osakati, steriliše ili šta već u njihovom univerzumu zamišljaju da će od vakcine da im se desi, što opet ne daje bog zna kako povoljnu sliku o njemu, jelte.

Kako god okreneš, doveo se u nemoguć položaj. Ako je antivakser ne valja, ako nije opet ne valja po ovoj logici. nema tu izlaza osim da se vakciniše, što neće uraditi, pa samo možemo da čekamo rasplet.

Sa ovim tvojim drugim delom se ne slazem - ne ispada da ga nije briga nego naprotiv briga ga je i posto misli da Filip i Duci ne paze na sebe misli (i tera ih) da se vakcinisu da bi se zastitili jer ocigledno misli da njima vakcina moze vise da pomogne nego da steti a misli da njemu obzirom koliko on pazi na sebe nema sta da pomogne.

On se vakcinisati nece, to ne uzimaj u obzir pogotovo ne sada kada se ovako izjasnio. ja sam imala malu nadu da ce se mozda vakcinisati sa Novavax vakcinom ali ocigledno to nije mogucnost takodje.

Ali postoji mogucnost da se zavrsi pandemija i da vakcinacija ne postane nesto obavezno na turnirima nego da moze i karantin i testiranje a i ne znam vise ni cemu sluzi sem za necije isterivanje ne znam cega obzirom da su u Australiji pustali i zarazene da igraju - postaje besmisleno.

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto ja sve nesto objasnjavam evo ja sad da postavim pitanje - da mi neko objasni cemu sada sluzi insistiranje da se Novak vakcinise da bi igrao MonteCarlo ili RG naprimer ? On je imao dva covida, oba asimptomatski znaci ima dobar imunitet, svi drugi ili skoro svi drugi teniseri su vakcinisani, i zbog cega je sada bas vazno da i Novak mora da se vakcinise ? iz nekog principa? Kog ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Posto ja sve nesto objasnjavam evo ja sad da postavim pitanje - da mi neko objasni cemu sada sluzi insistiranje da se Novak vakcinise da bi igrao MonteCarlo ili RG naprimer ? On je imao dva covida, oba asimptomatski znaci ima dobar imunitet, svi drugi ili skoro svi drugi teniseri su vakcinisani, i zbog cega je sada bas vazno da i Novak mora da se vakcinise ? iz nekog principa? Kog ?

 

Ovo je kao da pitas zasto ne daju da avion poleti ako je neko bez maske, ali onda 10 minuta posle poletanja svi te maske skidaju i jedu normalno, caskaju itd...

 

Odgovor je prilicno prost jer su ljudi zalemili s mozgom...

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je zbog cega ima takav stav. Nije to doslo samo od sebe, neko ga je tako savjetovao i rekao mu da su vakcine opasne i stetne, a ko je to mogao nego neki antivakser. 

Posto je on,kao i Jelena, sto je jako vazno, povodljiv za te alternativne stvari, gurue, shamane, itd gdje je 90% u pitanju prevara, onda tu mogu da pomognu samo Srdjan i Dijana, ali izgleda da ni oni nemaju vise moc da uticu na njega, jer je to sve otislo predaleko.

Ta prica da brine o svom tijelu nedvosmisleno kazuje da je antivakser, tj da misli da bi mu vakcina nesto naudila.

Jos je gore sto je govorio Krajinovicu i Kecmanovicu da se vakcinisu, znaci on da se cuva, a oni da se truju.

Sve je totalno nelogicno, nadrealno i suludo. Sebe je sam svrstao u grupu ljudi koji su prakticno protiv progresa i nauke. Ovo sve mora da utice i na njegovu psihu, podsjeca me na neku vrstu paranoje.

Jos da dodam da to znaci isto i da ga bas briga za navijace, za Srbiju, kako ce to uticati na mlade i slicno. Sve u svemu za mene veliko razocarenje.

 

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, Amigo said:

Pitanje je zbog cega ima takav stav. Nije to doslo samo od sebe, neko ga je tako savjetovao i rekao mu da su vakcine opasne i stetne, a ko je to mogao nego neki antivakser. 

Posto je on,kao i Jelena, sto je jako vazno, povodljiv za te alternativne stvari, gurue, shamane, itd gdje je 90% u pitanju prevara, onda tu mogu da pomognu samo Srdjan i Dijana, ali izgleda da ni oni nemaju vise moc da uticu na njega, jer je to sve otislo predaleko.

Ta prica da brine o svom tijelu nedvosmisleno kazuje da je antivakser, tj da misli da bi mu vakcina nesto naudila.

Jos je gore sto je govorio Krajinovicu i Kecmanovicu da se vakcinisu, znaci on da se cuva, a oni da se truju.

Sve je totalno nelogicno, nadrealno i suludo. Sebe je sam svrstao u grupu ljudi koji su prakticno protiv progresa i nauke. Ovo sve mora da utice i na njegovu psihu, podsjeca me na neku vrstu paranoje.

Jos da dodam da to znaci isto i da ga bas briga za navijace, za Srbiju, kako ce to uticati na mlade i slicno. Sve u svemu za mene veliko razocarenje.

 

Mozda jednostavno ima milijarde i u slucaju da dobije koronu imace najbolju mogucu negu 24/7 i da je u njegovom slucaju sama vakcina opasnija od virusa i to vazi samo i iskljucivo za njega i jos sacicu ljudi na svetu.

 

Jeste da ste svi ovde PR azdaje i menazderski vuderkindi i da znate sve o zdravlju i vakcinama ali ono...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ciao said:

Posto ja sve nesto objasnjavam evo ja sad da postavim pitanje - da mi neko objasni cemu sada sluzi insistiranje da se Novak vakcinise da bi igrao MonteCarlo ili RG naprimer ? On je imao dva covida, oba asimptomatski znaci ima dobar imunitet, svi drugi ili skoro svi drugi teniseri su vakcinisani, i zbog cega je sada bas vazno da i Novak mora da se vakcinise ? iz nekog principa? Kog ?

Zasto ne smes da prelazis na crveno svetlo? Zasto moras na bankomat da ides da podizes pare,  ne moze li neko da mi ih donese? Zasto moras da vozis desnom stranom ako si dovoljno dobar vozac da izbegnes vozila koja ti idu u susret?

 

It's a fucking rule. Ja idem na MC Masters i moramo da budemo vakcinisani, a dete mora da ima prelezan COVID ili vakcinu. Prihvatili smo to kao gledaoci. Hocemo li i da popijemo u nekoj basti pice? Trazice nam super green pass kako to zovu u Fra. U suprotnom, prodam karte i ne idem (moj izbor je da postujem pravila Francuske i Knezevine Monako i krecemo 10.aprila).

 

As simple as that. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bezveze je Djovaka nazivati glupanom zato sto nije doneo odluku koja se vama ne svidja. Cesto se desava da ljudi investiraju toliko vremena i energije u neciju karijeru, prave razne kalkulacije, idealne scenarije i onda bukvalno zele to nesto vise od samog igraca. Sto onda dovodi do emotivnih reakcija, kao da ce oni ostati uskraceni za nesto.

Tako i sa Jokicem. Nisu njega ljudi zamrzili zbog tog samog cina neodazivanja reprezentaciji, nego zato sto su oni ostali uskraceni za nesto sto su isplanirali(jebace glupe Amere) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leki bg said:

Zasto ne smes da prelazis na crveno svetlo? Zasto moras na bankomat da ides da podizes pare,  ne moze li neko da mi ih donese? Zasto moras da vozis desnom stranom ako si dovoljno dobar vozac da izbegnes vozila koja ti idu u susret?

 

It's a fucking rule. Ja idem na MC Masters i moramo da budemo vakcinisani, a dete mora da ima prelezan COVID ili vakcinu. Prihvatili smo to kao gledaoci. Hocemo li i da popijemo u nekoj basti pice? Trazice nam super green pass kako to zovu u Fra. U suprotnom, prodam karte i ne idem (moj izbor je da postujem pravila Francuske i Knezevine Monako i krecemo 10.aprila).

 

As simple as that. 

Ok a jel tebe Novak ugrozava ako je nevakcinisan a znas da je imao covid pre nepuna tri meseca i da se svakog dana testira na covid i negativan je?

kad prodjes na crveno svetlo naravno da je opasno moze da te ubije - ali koja ti je opasnost od nevakcinisanog tenisera koji igra na stadionu metrima daleko od tebe i znaci testiran negativno?

A i vec dve godine se tenis igrao tako sa nevakcinisanim igracima  btw

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Ok a jel tebe Novak ugrozava ako je nevakcinisan a znas da je imao covid pre nepuna tri meseca i da se svakog dana testira na covid i negativan je?

kad prodjes na crveno svetlo naravno d aje opasno moze da te ubije - ali koja ti je opasnost od nevakcinisanog tenisera koji igra na stadionu metrima daleko od tebe i znaci testiran negativno?

 

Pa mozda je gledalac prelezao pre 3 nedelje, nikog ne moze da zarazi i nikog ne ugrozava, ali mora da bude vakcinisan da bi gledao tenis.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Pa mozda je gledalac prelezao pre 3 nedelje, nikog ne moze da zarazi i nikog ne ugrozava, ali mora da bude vakcinisan da bi gledao tenis.

Ne mora po pravilu trenutno, vakcinalni pasos mu traje 4 meseca posle zarazavanja, ne mora da bude vakcinisan, da ne pricamo o tome da je njemu to zabava a teniseru posao

Link to comment
Share on other sites

Ne moze se sada bacati grah, pa da vidimo da li je neko opasan i da moze da zarazi druge.

Mi smo kao nacija, jako neodgovorni, tako da me ovo nista ne cudi. Djeca se ne vaspitavaju od malih nogu, da ne cuvaju samo sebe, nego i druge.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Ne mora po pravilu trenutno, vakcinalni pasos mu traje 4 meseca posle zarazavanja, ne mora da bude vakcinisan, da ne pricamo o tome da je njemu to zabava a teniseru posao

 

Eto, neka mu je proslo 4 meseca i 1 dan, ne moze da ide da gleda.

Onda neka teniser ispuni uslove koje su trazeni da bi se bavio poslom kojim zeli da se bavi, posebno ako je to ispunilo njih 99 od 100 najboljih.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vanjabarsa said:

ti isti gledaoci ( smrtnici ) mogu da dobiju otkaz na svojim radnim mestima ako nisu vakcinisani .... 

U Francuskoj bar za sada ne mogu sem ako nisu zdravstveni radnici

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ciao said:

Ok a jel tebe Novak ugrozava ako je nevakcinisan a znas da je imao covid pre nepuna tri meseca i da se svakog dana testira na covid i negativan je?

kad prodjes na crveno svetlo naravno da je opasno moze da te ubije - ali koja ti je opasnost od nevakcinisanog tenisera koji igra na stadionu metrima daleko od tebe i znaci testiran negativno?

A i vec dve godine se tenis igrao tako sa nevakcinisanim igracima  btw

Ako nema automobila na 400m, potpuno je bezbedno, ali jbno pravilo (cl iz ZOBS vrv) kaze da ne smes. Isto vazi i za vakcinu, it's a fucking rule (da ne ulazim u neeticki deo Novakove odluke).

 

Ja cu biti na gubitku, jer sam platio karte od 1/4 do kraja i necu gledati Novaka. I to sam prihvatio, jer francuski zakonski i podzakonski akti ne dozvoljavaju nevakcinisanom teniseru da igra. Ja gubim i to ne svojom krivicom, ali sam prihvatio i bukirao i smestaj.

 

...jos i trazim nacin da budem u Italiji u povratku duze od 36h postujuci njihova pravila vezana za Covid...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Samo za toliko, svasta pregurali preko svojih ledja, ali ce da dobiju otkaz ako se ne vakcinisu i to se tako olako izjavi.

 

i dodje tako svetski poznata faca sa milionima dolara da ga tupi o njegovom superimunitetu i zdravom ishranom i slobodom izbora ....

uf, necu vise .

 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Boxy said:

 

Samo za toliko, svasta pregurali preko svojih ledja, ali ce da dobiju otkaz ako se ne vakcinisu i to se tako olako izjavi.

 

Ne lupetaj zakon kaze da jedino zdravstveni radnici moraju da se vakcinisu, drugi ne moraju, nisam to ja odlucila

 

I pliz oladi na Novakovoj temi sa ovim zadrugarskim twitovima i tracevima, to pisi na drugoj temi, imas ih nekoliko

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...