Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

44 minutes ago, Stiletto87 said:

Samo još jedna od raznih stvari u kojima se ne slažem sa Novakom (verovanje šarlatanima, nevakcinisanje, veganstvo, odnos prema neprijateljskoj publici, navijanje za Hrvatsku u fudbalu...), koja apsolutno neće umanjiti njegovu veličinu, ni divljenje njemu moje i većine njegovih navijača.

koji je problem sto je vegan? koji je problem sto je navijao za hrvatsku fudbalsku reprezentaciju?

 

hajde da se slozimo da je verovanje u sarlatanstvo losa stvar. mada, sto se mene tice, moze da veruje u sta god hoce. sve dok to ne promovise - bas me briga. ako ce svakojaki sarlatani da mu izvlace pare na kojekakve gluposti sta me briga, on je budala zbog toga. a nije da je do pojave Novaka i njegovog nju ejdz pogleda na svet  Srbija bila onako okrenuta nauci i naucnim objasnjenjima. Kao da u Srbiji npr. 80% stanovnistva ne veruje u horoskope i maltene 2. recenica posle upoznavanja dve osobe nije: koji si znak u horoskopu. Kao da u Srbiji ne postoji tradicija odlaska kod babe vracare da skine cini/uroke/sta god (tradicija bila ziva i zdrava i u doba komunizma, a nece danas). itd. itd.

 

sto se tice nevakcinisanja - generalno i protiv corone - stav mu jeste debilan, ali ga makar nije promovisao. ja se samo nadam da su decu povakcinisali svim obaveznim vakcinama, da ne ispastaju deca zbog ludovanja roditelja.

Edited by wwww
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ko kaže da je bilo kakav problem. Samo sam navodio u čemu se sve ne slažem sa njim. 

Sve navedeno, uključujući i sastančenje sa Vučićem, su isključivo njegove privatne stvari koje nikog ne ugrožavaju, a sa kojima mi možemo i ne moramo da se složimo.

 

Ostatak tvog posta potpisujem.

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, alcesta said:

Koliko god da mi je odvratno ovo danas, nekad kad čitam postove na ovom forumu čini mi se da ljudi žive u nekom svom oblaku. Kakvo je to raspoloženje prema Vučiću "ovde" i koliko je veliko to ovde? Krug dvojke? Beograd sa periferijom? Koliki deo Srbije? Pa neće biti da toliku većinu na izborima svaki put samo krade, neko valjda i glasa za njega.

Mislim, rekao bi čovek cela Srbija mrzi Vučića, evo sad će ga skinuti, samo što nisu...

komentari na vesti o Novaku, sto na b92, sto na SK, plus na twiteru, a koje pisu ljudi iz Srbije, nisu bas obecavajuci

 

25 minutes ago, berti said:

Raspolozenje je isto kao 2000. prema Milosevicu. Ljudi su vecinski ogorceni i on samo razbojnistvom moze da dobije izbore. Ukoliko bude prave kontrole svuda, on pada.

Nije to krug dvojke, vec velika vecina mislećih ljudi. Ne onih koji misle da je Vucic napravio vakcinu.

eh, a koliko je tih mislecih ljudi u Srbiji? :classic_sad:

posle svih 💩 i sve bede i haosa 90-tih, 2000-te je na jedvite jade smaknut MIlosevic, i to samo jer je jedan pragmaticni politicar uspeo nekako da okupi sve zive i odrzi dovoljno dugo zajedno one koji se inace ne podnose. ja ne vidim da takva osoba danas postoji i Srbiji. No to je prica za drugu temu. (odoh i ja u defetizam :classic_sad: ).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

komentari na vesti o Novaku, sto na b92, sto na SK, plus na twiteru, a koje pisu ljudi iz Srbije, nisu bas obecavajuci

 

eh, a koliko je tih mislecih ljudi u Srbiji? :classic_sad:

posle svih 💩 i sve bede i haosa 90-tih, 2000-te je na jedvite jade smaknut MIlosevic, i to samo jer je jedan pragmaticni politicar uspeo nekako da okupi sve zive i odrzi dovoljno dugo zajedno one koji se inace ne podnose. ja ne vidim da takva osoba danas postoji i Srbiji. No to je prica za drugu temu. (odoh i ja u defetizam :classic_sad: ).

Jbg, ima podrsku belosvetskih hohštaplera političarskih. Radi sta hoce, sem nekih sporadicnih kritika nista mu se ne zamera, naprotiv.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto u Srbiji ima dosta neobrazovanog stanovnistva kojima je lako manipulisati(tipa dao sam vam 100 evra pa sam dobar) a oni obrazovani uglavnom odlaze u inostranstvo.Plus sto neke on drzi u saci a jos mali % je sa njim zbog neke koristi....Jbg.

 

Novak je ako nista druga Svetska licnost pa je li stvarno mislite da je njemu lako pretiti?On moze da kaze zajebi ovo otvoricu biznis bilo gde drugde samo ne ovde!

 

Ali jbg.

1 minute ago, Drug Crni said:

U kojem smislu?

Moguce da misli na one Vuciceve botove sta ja znam.Ne ulazim mada pretpostavljam.

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, wwww said:

komentari na vesti o Novaku, sto na b92, sto na SK, plus na twiteru, a koje pisu ljudi iz Srbije, nisu bas obecavajuci

 

eh, a koliko je tih mislecih ljudi u Srbiji? :classic_sad:

posle svih 💩 i sve bede i haosa 90-tih, 2000-te je na jedvite jade smaknut MIlosevic, i to samo jer je jedan pragmaticni politicar uspeo nekako da okupi sve zive i odrzi dovoljno dugo zajedno one koji se inace ne podnose. ja ne vidim da takva osoba danas postoji i Srbiji. No to je prica za drugu temu. (odoh i ja u defetizam :classic_sad: ).

Eto vidiš kako je to lako :classic_tongue:

Nisam razumela u kom smislu nisu obećavajući komentari, ali to su komentari na netu, oni su uvek depresivni, ako bismo samo na osnovu njih procenjivali opšte stanje svesti čvečanstva, preostaje jedino da potražimo konopče da se besimo...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

U kojem smislu?

u smislu da su stavovi i pisanje tih ljudi dijametralno suprotni od vecinskog misljenja ovde na forumu. ovde prakticno ni nema tih ekstremnih stavova. ovo ovde je oaza u ogromnoj pustinji. mi se ovde s vremena na vreme zgrazavamo nekim biserima Viskovica (u Wish&Go) a on je jos zlatan i savrsen kakvih ima stavova inace. Ja licno sam fascinirana da jos uvek ima imalo normalno mislecih ljudi u Srbiji.

 

npr. citala sam hiljade i hiljade komentara ljudi iz Srbije koji su protiv corona vakcinacije, gde se pominju sve moguce "teorije" : od farmakomafije, do toga da vakcinisanje samo povecava rizik da se losije prodje, do "hiljada i hiljada" pomrlih od vakcine :twak:  (da pomenem smao par "razumnijih" "argumenata", necu ni da pominjem sve ostale "teorije").

pa na sve ovo dodati nacionalisticke stavove i sijaset drugih gadosti. :puke:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, wwww said:

Pa dobro, je li vi mislite da je bilo i 0,1% sanse da ne dodje do ovog susreta, uzimajuci u obzir prirodu vladajuceg rezima, dolazece izbore, a i prethodne dogadjaje?

Australijski politicari su ga iskoristili za svoju predizbornu kampanju, a ovi u Srbiji nece? Ma daaaa.... :classic_rolleyes:

 

Obzirom na to da ocigledno Novak po zavrsetku karijere namerava da zivi u Srbiji, da tu pravi neki biznis (oko akademije), da po svemu vidjenom otac vec spada u naprednjacku masu (nemam pojma da li je clan ili neki funkcioner, ali retorika je ta), da nije uzeo pasos neke druge zemlje pa da time ima neku odstupnicu - druga opcija i nije postojala.

Kako i zasto je sebe doveo u ovu poziciju, da bude uvucen u politiku iako kaze da zeli da bude apolitican :classic_rolleyes: - to je sasvim druga prica.

 

 

Ja mislim da je ovo samo licna stvar gde se Novak zahvaljuje svima onim malobrojnim koji su mu pruzili podrsku, u situaciji kada se maltene ceo svet okrenuo protiv njega. Nisam primetio da mu zahvaljuje zbog nacina kako vodi Srbiju i da ga podrzava na izborima. 

 

S obzirom na opravdani hejt gradjana Srbije prema rezimu onda je i ocekivano da Novak dobije salvu uvreda za ovaj potez, ali ja ovde vidim samo licnu potrebu a ne interesno-politicku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ja mislim da je ovo samo licna stvar gde se Novak zahvaljuje svima onim malobrojnim koji su mu pruzili podrsku, u situaciji kada se maltene ceo svet okrenuo protiv njega. Nisam primetio da mu zahvaljuje zbog nacina kako vodi Srbiju i da ga podrzava na izborima. 

 

S obzirom na opravdani hejt gradjana Srbije prema rezimu onda je i ocekivano da Novak dobije salvu uvreda za ovaj potez, ali ja ovde vidim samo licnu potrebu a ne interesno-politicku.

sklona sam da se slozim s tobom.

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem u narednih mesec i kusur da svi srpski sportisti posete AV i pohavale njegov rad i pomoć koju pruža sportistima. Ko sumnja može da predloži opkladu ali da navede tačno koji to naš sportista neće otići kod AV kad doije poziv.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ja očekujem u narednih mesec i kusur da svi srpski sportisti posete AV i pohavale njegov rad i pomoć koju pruža sportistima. Ko sumnja može da predloži opkladu ali da navede tačno koji to naš sportista neće otići kod AV kad doije poziv.  

 

Ne pratiš radnju, NĐ sam 'teo da dođe.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stray_cat said:

 

Ne pratiš radnju, NĐ sam 'teo da dođe.

pa i ostali će poželeti sami da odu do svevišnjeg, ne tako davno tračali su na promociju SNS u Areni, čak i Vujošević a veliki Duda( pokoj mu duši) je šetao dok nije završio papire za kuću, posle tihovanje. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...