Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Viskovic kaze da misli da Novak ima lose savetnike...   -sto je dobar komentar.

da bi onda rekao da se to ne odnosi na vakcinaciju, vec na sve drugo sto je prethodilo jer nisu radili svoj posao kako treba.

Zna li Viskovic da je Jelena glavni savetnik? :smiley24:

elem, u celom podcastu provejava nada da ce ga nevakcinisanog pustiti da igra RG.

 

Govedarica kaze da je video Novaka u njegovom teniskom centru, da je ovaj bio bas raspolozen, da se uveliko trenira (raznorazni tensieri koji tu treniraju).

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Mene vrlo zanima sta ce @alcestada kaze na ovo.

alcesta može da kaže samo :ajme:

Ako mu neki od sponzora bude tražio novi marketing, mogao bi i bez sponzora da ostane.

A sad je i jasno što Jelene nije bilo u svemu onome u Beogradu, neće valjda Srđan nju da sluša :classic_rolleyes:

 

10 hours ago, vanjabarsa said:

 

Zanimljiva je ova formulacija da veliki broj učesnika pre AO nije bio vakcinisan ali su IZABRALI da se vakcinišu da bi mogli da igraju :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ja odgledala ceo video al u ratama jer imam problema sa varenjem pa nisam mogla sve odjednom :lol_2: 

Voditelju svaka cast 👍fino ju je naveo da sama sebe predstavi u najgorem mogucem svetlu.

Ovo je onaj slucaj "ko ne zna, a ne zna da ne zna kloni ga se! "

Nadam se da ce Srki naci izlaz iz svega ovog. Nekog svalera da joj smesti u obliku life coacha, da joj oduzmu decu i izopste je iz familije:wicked: crni Novace u sta si se uvalio :ajme:

Mislim da ce sve ovo sto se decilo u Australiji dovesti do njegovog otreznjenja. Zao mi dece... ova ih drzi kao pokusne kunice, sve sto procita isproba na njima :classic_mellow:

Ja se uzdam u Boga i Srkija :smiley50:

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije ga niko natjerao puskom da ju ozeni. Fkt glupa prica i malogradjanska stvar zalazit mu u brak i kriviti Jelenu za razne stvari. Izabrao ju je sa svim vrlinama i manama. Odrastao je i zreo covjek valjda. Ako si kao takav dopusta da mu bilo ko upravlja zivotom u 35oj godini, uspijeva mu usaditi raznorazne fix ideje i govoriti mu sta da radi kao malom djetetu, onda to puno vise govori o njemu nego o bilo kome drugom. Doduse mozda njemu bas to i odgovara, ko zna kakav je tip osobe sto se tice tih stvari. Samo on zna jel pojeo govno sto ju je ozenio ili ne i prilicno je velika vjerovatnoca da ne smatra nista takvo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Boxy said:

Evo ga odgovor na 49:15 na pitanje ko vodi PR i sad je jasno zasto nikad nece imati pravu PR agenciju

 

 

sad sam samo kratko pogledala ovaj deo oko 49min.

Bog te mazo, kakva zena! :twak:

Ovaj voditelj je navodi da malo razmisli, a ona i dalje najpametnija i gusla po svome. :ajme:

Sad i onaj deo videa, kad se Jelena izdire na Novaka posle nekog treninga u MC, dobija sasvim drugi smisao...

Ovo jedino da Srdjan (takav kakav je) dovede u red...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja sam pogledala samo taj deo i nista vise, ja bas nemam zivaca nju da slusam :classic_biggrin:

 

Ali zar zaista mislite da Novak smatra da mu treba profesionalna PR agencija, ali pošto je ona rekla da će to da sredi i da se školovala, da joj je onda on sve prepustio iako misli da ne radi baš dobar posao? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li se secas onog njenog nastupa pre nekih +-5 godina, mislim na ekonomskom fakultetu, kad ona bukvalno kaze: ja sam tebe do sada podrzavala da se bavis svojim poslom, sad je red da ti mene podrzis u mojoj profesiji. :twak:  mislim, sve je to fino i krasno u teoriji (trebalo bi tako da se ponasaju parovi), ali ona ne gradi svoju karijeru nezavisno od njega i njegove karijere, vec joj bukvalno on omogucava da "gradi karijeru" svojim parama, on je zaposljava bez obzira na njene kvalifikacije i strucnost. To je isto kao sto otac i striko grade svoje karijere u tenisu bukvalno na osnovu Novakovog imena, a ne na osnovu spostvene strucnosti za doticnu oblast. Mislim, ok, oni su i ulozili u njega, dali pare i gurali ga, pa je onda i logicno da sad dobijaju nesto za uzvrat za ulozeno i tu se sad kao nesto bave biznisom. Ali bi valjda takvi biznismeni i strucnjaci trebalo da uspeju i bez da se vezuju za brend NDj. Dobro, i Djordje je ukljucen u porodicni biznis, ali on ocigledno jos i dobro radi taj svoj posao. No u sustini svi se oni preko njegovog imena "ostvaruju" u profesionalnom smislu.

 

Cesto smo pominjali Mirku i koliko je ona vazna za Feda i njegovu karijeru, kako je ona osoba "iza scene" koja koordinira stvari. Cak je Jelena bog zna kako bila impresionirana Mirkom posle LC u Chikagu (valjda sad pokusava da kopira njen "model"). Ali ona zena ocigledno zaposljava strucnjake iz celog sveta (na osnovu strucnosti, a ne familijarnih veza) da odradjuju najbolji moguci posao za Feda. A ovi oko Novaka sve drze "u familiji" bez obzira na (ne)strucnost. Sto se njemu na kraju obija o glavi i negativno utice na njegov imidz i "brend", sto bi rekla gospodja Djokovic, ex Ristic.

Edited by wwww
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imala je Jelena nekakav casopis Original magazin u kojem se mlatila prazna slama. Naravno, prodaja nula. Ok, dao joj igracku i neka se igra. Ali, da globalnom super staru ovakva osoba vodi sve ovo u doba kada drustvene mreze sve kreiraju i mogu nekoga da uzdignu ili srozaju na najnizi nivo...  Najgore je sto je ubedjena da je ultra pametna i da je tu zbog svoje superiornosti, da je to najbolje resenje za Novaka.

Sad sam jos ubedjeniji da su sve one idiotarije sa meditacijama i ostalim glupostima radjene pod njenim uticajem. Ona Elena Mijatovic je zamlacujuci se slicnim glupostima  odlepila, Jelena ce svojim glupostima doprineti da Novak odlepi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

ne znam da li se secas onog njenog nastupa pre nekih +-5 godina, mislim na ekonomskom fakultetu, kad ona bukvalno kaze: ja sam tebe do sada podrzavala da se bavis svojim poslom, sad je red da ti mene podrzis u mojoj profesiji. :twak:  mislim, sve je to fino i krasno u teoriji (trebalo bi tako da se ponasaju parovi), ali ona ne gradi svoju karijeru nezavisno od njega i njegove karijere, vec joj bukvalno on omogucava da "gradi karijeru" svojim parama, on je zaposljava bez obzira na njene kvalifikacije i strucnost. To je isto kao sto otac i striko grade svoje karijere u tenisu bukvalno na osnovu Novakovog imena, a ne na osnovu spostvene strucnosti za doticnu oblast. Mislim, ok, oni su i ulozili u njega, dali pare i gurali ga, pa je onda i logicno da sad dobijaju nesto za uzvrat za ulozeno i tu se sad kao nesto bave biznisom. Ali bi valjda takvi biznismeni i strucnjaci trebalo da uspeju i bez da se vezuju za brend NDj. Dobro, i Djordje je ukljucen u porodicni biznis, ali on ocigledno jos i dobro radi taj svoj posao. No u sustini svi se oni preko njegovog imena "ostvaruju" u profesionalnom smislu.

 

Cesto smo pominjali Mirku i koliko je ona vazna za Feda i njegovu karijeru, kako je ona osoba "iza scene" koja koordinira stvari. Cak je Jelena bog zna kako bila impresionirana Mirkom posle LC u Chikagu (valjda sad pokusava da kopira njen "model"). Ali ona zena ocigledno zaposljava strucnjake iz celog sveta (na osnovu strucnosti, a ne familijarnih veza) da odradjuju najbolji moguci posao za Feda. A ovi oko Novaka sve drze "u familiji" bez obzira na (ne)strucnost. Sto se njemu na kraju obija o glavi i negativno utice na njegov imidz i "brend", sto bi rekla gospodja Djokovic, ex Ristic.

 

Jao secam se toga, to je bilo bas :default_sofa:

 

Oni onda ocigledno ne shvataju sta Djokovic predstavlja u svetu tenisa, pa i sporta uopste i misle da sve to mogu sami da hendluju, bez pomoci pravih profesionalaca. 

 

A Mirka je bila Fedu agent, na samom pocetku, ali kad je osvojio prvi slem, pa postao no.1, onda su shvatili da ona to vise ne moze da bude iz raznoraznih razloga i onda je potpisao za IMG.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, berti said:

Dobar, loš, zao...

Koncerti Metalike, jednog od najvecih svetskih bendova ikada, odavno pocinju muzikom iz tog epskog filma. Pogase se svetla, zacuje se muzika i predstava pocinje.

Karijera, prakticno i zivot Djokovica, jednog od najvecih tenisera ikada, je odavno oivicena svetim pridevskim trojstvom. Dobar, loš, zao. Najpre je bio dobar. Klinja koji je bio zabavan i talentovan. Obecavao je, štrpnuo neki turnir, neki slem... Sve u granicama podnosljivog. Posle je vec to postalo učestalo i sa brojem slemova dobar se transformisao u lošeg. To je trajalo, trajalo, a on se borio da ponovo postane dobar. Sve je radio, preterivao u teznjama da se svima dopadne, ali uzalud. I na kraju je postao zao. Otelotvorenje sveg zla, svetski neprijatelj, bezdušnik, varalica, prevarant, veštica... Antiheroj, antihrist...

Zasto se to desilo, kako je do toga doslo. Je li Novak bio sklon padu? Svega ima. Ipak, ostaje gorak utisak da je tako moralo da bude. Poodavno je postao problem. Problem je ako nesto kaze, problem je ako nesto ne kaze. Problem je ako nesto uradi, problem je ako nesto ne uradi. Problem je ako se negde nađe, problem je ako se negde ne nađe. Novak je svojim postupcima samo bio katalizator razvoja sitiacije, ne i određivac raspleta.

Koja je buducnost Novaka Đokovica, sta mu je činiti. Ima nekoliko puteva. Moze da ostane dosledan, cilja romanticne turnire bez kovid uslova. U tom slucaju rastrgnuce ga do kraja, upakovace mu nezamislive stvari. Jer duh je izasao iz boce, masinerija se zahuktala. Moze da se vakcinise, ali se to nece desiti jer je takav kakav je. Moze da zavrsi karijeru sto je mozda i najbolje.

Hoce li neko vreme gajiti tu čast da bude antiheroj. Nazalost, nece, a to smo videli cestitkom Nadalu.

Australija, finalisti...

Meda je vec prestao da bude dobar, vrlo brzo je postao loš. Zao ce biti cim se Novak povuče. Postao je svestan kroz sta je sve Novak prolazio svih ovih godina. Ceka ga to isto, valjda ce imati snage za to.

Rafa.... Nije tenis fudbal, pa da te sudija pogura, svira penal, da crveni protivniku... Na terenu je zasluzio to sto je osvojio. I tu se zavrsava bilo sta pozitivno o njemu. Skandalozna izjava nevesto pokusana da se maskira kasnijim... 

Melburn je Novakov dom, Garos Rafin, Vimbldon Fedov. Bedan je osecaj da neko biva izbacen iz svog doma, a da drugi ćute ili se seire zbog toga. Sta bi u RG Novak govorio i radio da se ovo desavalo Rafi. Ne smem ni da mislim dokle bi isao u svom teranju pravde. To on nije doziveo od Rafe, naprotiv. Tuzno, vrlo tuzno i bolno.

Novaku bi najbolje bilo da nikada vise ne ode u Australiju. Orhan Pamuk je, mislim u Zeni sa crvenom kosom, objasnio. Kada nam neko koga smo smatrali bliskim ucini veliki greh i nepravdu, taj nas vremenom sve vise mrzi i svaki susret sa nama ga podseca na njegov greh i povecava njegovu mrznju. To ceka i Novaka tamo i nadam se da nikada tamo vise nece krociti.

Volimo Maradonu i pored svih grehova i skandala koje je uradio. Ostaje upamcen kao najveci, a moralisti neka rade svoj posao kako im je volja.

Novaku nitko ne može oduzeti ono što je napravio, ako i ne bude bolji u grand slamovima, biti će bolji u međusobnom skoru i broju nedelja na prvoj poziciji. On je iz sebe izvukao najviše od potencijala što čovjek može, na pošten način, bez dopinga, varanja na terenu i slično. Najveća greška mu je što nije bio prirodan nego je pokušavao na silu da se dopadne poblici, meni je on prirodniji kao neki kuler koji ne pokazuje previše emocije, nego kao šaljivđija zato što nema to u sebi.

Mislim da se treba sad koncetrirati na Wimbledon, da tu proba stići Federera, taj turnir mu najviše odgovara, i može ga na iskustvo osvojiti još 2,3 puta zato šta tu najmanje ovisi o snazi, a više o skillu i kretanju.

 

A Medvedev će brzo puknuti, već tako rano u karijeri se svađa s publikom i sudijama i naziva ih idiotima, neće to tako ići na duži rok.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Iskreno, ja sam pogledala samo taj deo i nista vise, ja bas nemam zivaca nju da slusam :classic_biggrin:

 

Ali zar zaista mislite da Novak smatra da mu treba profesionalna PR agencija, ali pošto je ona rekla da će to da sredi i da se školovala, da joj je onda on sve prepustio iako misli da ne radi baš dobar posao? :smiley33:

Ne mislim da je on dosad bio nezadovoljan time što ona radi, što je već samo po sebi :ajme: , ali ako mu ovo nije otvorilo oči, ništa neće.

S druge strane, moguće je da i namerno drži sve u porodici zato što neće da mu drugi nameću šta da radi i govori, ali ako neće da sluša stručnjake u startu onda stvarno nema smisla ni da ih plaća.

 

 

1 minute ago, Ace Rimmer said:

meni je on prirodniji kao neki kuler koji ne pokazuje previše emocije, nego kao šaljivđija zato što nema to u sebi.

A kako pobogu, pa on je skroz ekstrovertan i voli da zabavlja druge i nevezano za to što radi, pre nego što je postao neko, imitirao je kolege po svlačionici.

On je baš tip koji priča viceve u velikom društvu, i nije mu u prirodi da ne pokazuje emocije, to vidimo i na terenu. Samo što obični ljudi mogu da budu privatno kakvi god hoće, a on nije već odavno na tom nivou da može da se ponaša kako hoće jer nikog to ne zanima. Morao bi to da shvati posle 20 godina, a posebno 10 poslednjih.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

A kako pobogu, pa on je skroz ekstrovertan i voli da zabavlja druge i nevezano za to što radi, pre nego što je postao neko, imitirao je kolege po svlačionici.

On je baš tip koji priča viceve u velikom društvu, i nije mu u prirodi da ne pokazuje emocije, to vidimo i na terenu. Samo što obični ljudi mogu da budu privatno kakvi god hoće, a on nije već odavno na tom nivou da može da se ponaša kako hoće jer nikog to ne zanima. Morao bi to da shvati posle 20 godina, a posebno 10 poslednjih.

 

 

Ako su mu vicevi na nivou onog u Crnoj Gori šta mu je lik ispričao, bolje da ih ne priča. On mi je više tip da drži seminare o tenisu u velikom društvu.

Link to comment
Share on other sites

Pa to što neko voli da priča viceve nema nikakve veze s tim kakvi su vicevi i kvalitet humora, što se i na tom primeru vidi :classic_biggrin:

7 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Ako su mu vicevi na nivou onog u Crnoj Gori šta mu je lik ispričao, bolje da ih ne priča. On mi je više tip da drži seminare o tenisu u velikom društvu.

 

I pričanje viceva sam uzela samo kao primer za taj tip licnosti, otkud znam voli li on baš viceve da priča. Evo recimo ni imitacije mu nisu uvek bile najukusnije, ali neke je skinuo odlično.

Da svako ko to voli da radi to radi dobro, ne bi bilo propalih stend-ap komičara :classic_tongue:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Boxy said:

 

Jao secam se toga, to je bilo bas :default_sofa:

 

Oni onda ocigledno ne shvataju sta Djokovic predstavlja u svetu tenisa, pa i sporta uopste i misle da sve to mogu sami da hendluju, bez pomoci pravih profesionalaca. 

 

A Mirka je bila Fedu agent, na samom pocetku, ali kad je osvojio prvi slem, pa postao no.1, onda su shvatili da ona to vise ne moze da bude iz raznoraznih razloga i onda je potpisao za IMG.

sopstveni ego im (Jeleni i Srdjanu) ne dozvoljava da shvate sta zapravo Novak predstavlja u svetu tenisa i sporta, da su potpuno nekompetentni i nedorasli ulogama koje su samoinicijativno preuzeli i da mu sve vreme nanose stetu. Oni su kao tegovi okaceni o njega, koji ga dodatno sputavaju.

 

Verujem da Mirka jos uvek nadgleda situaciju i vodi racuna da su Fedovi interesi zasticeni, ali je zena prepustila stvarni posao profesionalcima i ne pravi se pametnija od njih.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ace Rimmer said:

Najveća greška mu je što nije bio prirodan nego je pokušavao na silu da se dopadne poblici, meni je on prirodniji kao neki kuler koji ne pokazuje previše emocije, nego kao šaljivđija zato što nema to u sebi.

Ja stvarno ne razumem od kud ti ideja da on nije po prirodi saljivdzija i ekstrovertan (quick-witted), nego da to glumi i pretvara se.

pa bilo je bezbroj primera u zivim intervjuima kada na licu mesta spontano smisli neki saljiv, vispren odgovor. da se to moze navezbati i isfolirati uradio bi to i Nadal :wink2:

slicnu crtu ima i Medvedev (ne identicnu, ali slicnu)

 

20 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Ako su mu vicevi na nivou onog u Crnoj Gori šta mu je lik ispričao, bolje da ih ne priča. On mi je više tip da drži seminare o tenisu u velikom društvu.

kakve sad veze ima tzv. "vic" koji je njemu neko ispricao?

 

imamo na Drustvu temu corona zajebancija. ljudi postavljaju svakojake stvari tamo. i nije svaki "vic" sofisticiran i na zadovoljavajucem akademskom nivou :classic_rolleyes: , ima i veoma jednostavnih posalica, neki su cak i prilicno prizemni.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, wwww said:

Ja stvarno ne razumem od kud ti ideja da on nije po prirodi saljivdzija i ekstrovertan (quick-witted), nego da to glumi i pretvara se.

pa bilo je bezbroj primera u zivim intervjuima kada na licu mesta spontano smisli neki saljiv, vispren odgovor. da se to moze navezbati i isfolirati uradio bi to i Nadal :wink2:

slicnu crtu ima i Medvedev (ne identicnu, ali slicnu)

 

kakve sad veze ima tzv. "vic" koji je njemu neko ispricao?

 

imamo na Drustvu temu corona zajebancija. ljudi postavljaju svakojake stvari tamo. i nije svaki "vic" sofisticiran i na zadovoljavajucem akademskom nivou :classic_rolleyes: , ima i veoma jednostavnih posalica, neki su cak i prilicno prizemni.

 

Istina kad mu neko nabaci foru kao onaj italijanski novinar onda je bilo smiješna reakcija. Ali ono kad se grli sa protivnicima na mreži, srca i tako to. Organiziranje turnira, mudrolije s covidom. Ono kad ti život sve da, a ti stisneš skroz gas do crvenog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, implant said:

 

Biranje odgovarajuće žene za Đokovića, na srpski način, 2022. godine, kolorizovano :s_d:.

svega ovog ne bi bilo da se ispunila Srkijeva zelja za snajku (Sharapova). :classic_biggrin: Kakav bi to bio teniski power couple! A i Sharapova ne bi bila banovana zbog meldoniuma: Novak bi je naterao da prirodno leci svoje boljke. :wicked::classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

svega ovog ne bi bilo da se ispunila Srkijeva zelja za snajku (Sharapova). :classic_biggrin: Kakav bi to bio teniski power couple! A i Sharapova ne bi bila banovana zbog meldoniuma: Novak bi je naterao da prirodno leci svoje boljke. :wicked::classic_biggrin:

 

Sve ti je to pokriveno u ovom videu: pa ne znam, sine...mnogo visoka, jel ima ona 2 metra?... odbojkašica?...pa ne znam, jel diže ona tegovi, vidi kolika su joj ramena?...ne znam, mene se ne sviđa, a ti ako oćeš majkina je sreća :s_d:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...