Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
13 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Neka je vala...samo nek ne priča o vakcinama i ezoteriji. 

 

Hold my beer

 

 

Ok, ne priča on nego frik koga je doveo a koji mu verovatno za ova sranja uzima silne pare 👏

 

Inače, ovo je Nestorovićeva omiljena tema. 

Link to comment
Share on other sites

Užas. S druge strane, kad vidiš doktore medicine sa sličnim "dokazima" kako se šetaju po raznim medijima, kako da očekuješ da ljudi skromnijeg obrazovanja umeju da filtriraju informacije i da se ne pogube skroz :classic_sad:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ona je skroz flipnula tu nema dileme. Za njega ne znam , trudim se i da ne slusam da se ne bih nervirala, ali u varijanti gde on nije flipnuo kao sto mislim da nije bar ne u tolikoj meri kao ona - koji je njegov izbor ? generalno ili igras igru ili izadjes iz igre kad si u toj situaciji; On da izadje iz igre bar za sada ocigledno nece, znaci igra igru, tu se prica zavrsava do daljnjeg.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Posle zamrzavanja ATP liste, ja sam podesio sopstvenu toleranciju na bilo šta što urade ili kažu (ili neko drugi kaže, a mediji malkice izvrnu ko je šta rekao) NĐ i JĐ na neograničeno

Nek' je i ravnozemljaš, sajentolog, šta god mu padne napamet, sve može, samo neka ne izgubi volju da strpljivo trenira.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, zoran59 said:

Dakle, ovaj je totalno prolupao.

 

Necu vise navijati. Nekima se moze nesto oprostiti, al' brate - sta je mnogo, mnogo je.

 

Đoković: Ne jedem ništa 16 sati dnevno i tako već godinu i pol dana

 

Izvor, tekst: https://www.index.hr/sport/clanak/djokovic-ne-jedem-nista-16-sati-dnevno-i-tako-vec-godinu-i-pol-dana/2182444.aspx

 

 

To mi nije razlog da neko prestane da navija za Novaka priznajem ( ja generalno mislim da se navija za Novaka jer se navija za njegov tenis btw ali ajde)

- taj nacin ishrane nije izmislio Novak, to je tipicno francusko naprimer (moje takodje takoreci oduvek) francuzi uglavnom ne doruckuju, ruca se u kantini na poslu tipicno oko 12, posle podne neka vocka ili slicno, i vecera oko 20h, ne vidim problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta je sve izjavljivao, ovo zaista nije nista strasno, to je nesto slicno kad hoces da smrsas pa izbacis veceru :classic_biggrin:

 

Ali vidim da ponovo najavljuje live sa onim likom koji prodaje neko ulje i koji menja sastav vode molitvom :classic_ninja:

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

 

To mi nije razlog da neko prestane da navija za Novaka priznajem ( ja generalno mislim da se navija za Novaka jer se navija za njegov tenis btw ali ajde)

- taj nacin ishrane nije izmislio Novak, to je tipicno francusko naprimer (moje takodje takoreci oduvek) francuzi uglavnom ne doruckuju, ruca se u kantini na poslu tipicno oko 12, posle podne neka vocka ili slicno, i vecera oko 20h, ne vidim problem.

 

Upravo to... i ja godinama tako funkcionisem, nije da striktno postujem i da nema sanse da pojedem nesto van tih 8 sati ali to mi nekako dodje default nacin ishrane, rucak oko 12, voce/smoothie oko 3-4 i onda vecera posle posla oko 6-7.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Ja bi tako izdržao nekih 12-13 sati, u okviru tih 16 sati prvog dana.

 Nisi tako daleko 😀

Sto se mene tice zavisi kad pocnem ujutro da jedem - posto sam bivsi pusac - jedini dorucak koji je dolazio u obzir su kafa i cigarete, posle sam ostavila cigarete ali ni dalje nisam doruckovala, nikakav problem vec godinama;

 

Edit :Zavisi ustvari i kada neko pocinje dan, ja ne dolazim na posao pre 9h

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...