Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

A i nece valjda Delpotrovi ili Cicipasovi fanovi naprimer da se mnogo nerviraju ako on osvoji 21 slem, njima svejedno 20 ili 21 a fedfanovima bas i ne bi bilo svejedno, Rafini naravno hoce ali sto kaze @wwww njih je mnogo manje  :classic_sleep:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Pa neće mu ni Fed ni njegovi fanovi biti krivi ako se ne vakciniše i propusti Australiju, ne vidim kakvog smisla ima uvlačiti sad tu priču. Ako ga Rafa pretekne u Parizu i završi s najviše slemova, isto neće biti krivi njegovi fanovi. Biće kriv Novak Đoković i niko drugi. 

 

Naravno ne znači ako se vakciniše i igra da će i osvojiti, ali bar neće propuštati prilike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma zezamo se (bar ja) malo sale u ova tuzna vremena

 

A btw i nisam ni mislila ni napisala da su fedfanovi krivi ili bi bili krivi  ili zli nego naprotiv da ce mozda zahvaljujuci njima (iz inata) Novak da se vakcinise (i osvoji ...)

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

eno ga citira teslu :ss: koji mu je sa citatima ????

bolje da ne komentarisem ovu njegovu objavu .(" bolest dolazi zbog mislenog pada.covek treba da bude sam svoj lekar .....")

Zar se nije pisalo da ljudska psiha isto utice na stanje zdravlja? Da nije onda nam ni svakodnevni stres ne bi mogao nista.

Link to comment
Share on other sites

Sve cekam da krene neku pricu da je zemlja ravna ploca i da su golubovi spijunske letelice.

 

Rizikovace istorijsku priliku zato sto nece da zavrne rukav i uradi ono sto ce vecina covecanstva uraditi.

 

Samo cekam neki citat Nestorovica ili Miroljuba pa da se rastanemo kao ljudi. Kad tezi covek ekstremima, ne vredi.

 

Bas bih voleo da vidim nekoga da izleci tesku upalu pluca voljom i pozitivnim razmisljanjem. 

 

Bezi bre Novace 😅

Link to comment
Share on other sites

Možda si na tragu nečega. Tačno bi trebalo ovi iz njegovog tima da uzmu stvari u svoje ruke i plate Pepeu, Nestoroviću ili kog gurua već sluša u zadnje vreme da ga ubedi da je vakcina duhovno pravi put :s_w:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Mene licno najvise nerviraju ljudi kojima je sve jasno, jednostavno, sve je crno belo, samo budale imaju dileme i slicno - slusala sam danas poslali mi neki video gde dva strucnjaka Radman i Sekler diskutuju koronu - oni strucnjaci ljudi obojica pa se jedino slazu u tome otprilike da se ne slazu i da nista nije mnogo jasno - a ovde svima sve jasno, svi sve znaju , cudo jedno i naravno opsta moda "pametnih" ljudi - opljuni Novaka, to je garancija da si ti ok i pametan, idi begaj

Edited by ciao
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...