Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

7 hours ago, Gistro Bančo said:

Novaku i suze analiziraju jesu li lazne ili prave. 
Kad god pomislis da je medijska scena ex-yu grozna onda iskoci Lekip sa nekom nenadjebivom budalastinom. 
 

Mislim jebote cipelare ga mediji kad razbija..cipelare ga kad gubi. Dobro je on ista napravio..ozbiljno. 

Crnjak je takodje sto ima masa lepih tekstova o Novaku medjutim naravno ovaj iz L ekip je najvise pominjan i citiran, cak i u komentarima samog Lequip i tog teksta su ispljuvali taj tekst nevidjeno. Al hebi ga taj je dobio najvise klikova i slicno pffff

Link to comment
Share on other sites

nasla sam ovo 

 

Quote

Đoković će u Beogradu provesti nekoliko dana, a još nema nagoveštaja kakvi su mu planovi do kraja sezone.

Kako saznajemo, Novak je pravo sa aerodroma otišao na trening, a kako je i očekivano fotografisao se sa desetinama ljudi. Ipak, videlo se da nije raspoložen , ali je sportski, kao i uvek, strpljivo slikao sa obožavaocima.

https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-stigao-u-beograd-us-open/2q5g1fw

 

dobro je da nije u montenegro, nesto mu bas niu prijale pripreme tamo .....:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, ciao said:

Crnjak je takodje sto ima masa lepih tekstova o Novaku medjutim naravno ovaj iz L ekip je najvise pominjan i citiran, cak i u komentarima samog Lequip i tog teksta su ispljuvali taj tekst nevidjeno. Al hebi ga taj je dobio najvise klikova i slicno pffff

Ovo je vec drugi ozbiljan brainfart urednistva.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novak je do svojih 20 GS titula stigao pobedivsi u finalu

5 puta Mareja (4 AO + 1 RG)

4 Federera (3 W + 1 US open) 

4 Nadala (2 AO + 1 W + 1 US Open) 

1 Congu AO

1 Andersona W

1 Delpotra US open

1 Tima AO

1 Medvedeva AO

1 Cicipasa RG

1 Beretinija W

 

Izgubio 11 finala 

5 Nadal (3 RG +2 US opena) 

2 Marej (W + US Open) 

2 Wavrinka (1 RG + US open)

1 Medvedev US open

1 Federer US open (davne 2007)

 

Novak ne moze biti GOAT dok ne pobedi Rafu u finalu RG :smiley7:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Boxy said:

Djokovic 5 slemova dao non Big 3 igracima, Fed 1, Nadal 1, case closed :61:

Pa kad su druga dvojica ispadala i pre finala :lol_2: 

Ono Hurkač, bagel, Raona...nešto... :classic_laugh:

38 minutes ago, Dracarys said:

Pobedio ga je Novak dva puta, plus jednom bio vrlo blizu, isto SF. Jedan ne može ni toliko

Čekaj, hoćete da kažete da Fed NIKAD nije pobedio Rafu na RG?

Intristing..:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stray_cat said:

Noksa da isplanira odma' sad šta će digra do kraja godine: moj tip je Viena-Pariz-završni.

Biću prijatno iznenađen ako odigra IW.

 

Novaku bi primarni cilj do kraja godine rebalo da bude osvajanje WTF u Torinu i YE#1. Kako ce to da izvede - sam najbolje zna (nadajmo se). Njemu je potrebno i fizicko i mentalno osvezenje, koje nije imao u ovo doba poslednjih godina. Sezona je duga, on nije vise mladjahan (kao ovi igraci s kojima sad vodi bitku), tako da ne moze vise planirati godinu kao pre 5-10 godina. S druge strane, ove godine otpada azijska turneja i taj deo obaveze prema sponzorima i navijacima, pa to donekle olaksava stvar.

Da li igrati IW ili ne? On od kraja USO do prvog meca na IW ima gotovo 4 sedmice, do Beca 6 sedmica (Raiffeisen banka muu je sponzor), do Pariza 7. Eventualno bi mogao da igra Antwerpen (do kog je 5 sedmica) kao pripremni turnir za Pariz i Torino, ali ne verujem da ce ici na 250 turnir, niti da ce ici za Rusiju. Cini mi se da je 6/7 sedmica preduga pauza. Tako da postoji sansa da se odluci da igra IW, pogotovu jer oseca obavezu prema turu (ne prema glavesinama, vec prema tenisu), ali bez prevelikih ocekivanja. Da ga tretira kao pripremni turnir, tj. turnir za odrzavanje forme. Pogotovu jer mislim da ima fin odnos s direktorom turnira Haasom. Ja generalno bas nesto volim IW, tako da bi mi bilo drago da se tu bori za jos koju titulu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će Medvedev da spusti gas i imati mentalno pražnjenje nakon konačno osvojenog slema i da neće imati dominaciju do kraja godine i prvo mesto. 2000 bodova koliko god da je blizu, ali je ipak i daleko. 

 

Ne verujem ni da će Novak da se nešto mnogo cima, biće mu bitno da samo da ima više bodova od Medvedeva, pa makar to bio i samo bod da se zaokruži 7 YE#1, od Australije mu i neće biti toliko bitno šta će biti sa prvim mestom.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Boxy said:

Djokovic 5 slemova dao non Big 3 igracima, Fed 1, Nadal 1, case closed :61:

 

Častio bi Novak i druge nego Stakhovski, Kirgios i ostali bili jači, jbg :classic_sleep:

21 hours ago, McLeod said:

Znaci za 3 godine 30 slem.

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...