Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Mene vise brinu ljudi oko njega da se ne zaraze i zbog bliskog kontakta bude i on u izolaciji. Ne mogu Goran, Vajd, Uli & Co non stop biti u pritvoru. Ljudi imaju svoje porodice, prijatelje i kad nisu sa Novakom vode normalan zivot i vrlo lako mogu negde nesto da pokupe. 

Ali da ne mracimo previse i prizivamo nevolju, nece se nista lose desiti jer je vec toliko malera imao do sad da ih je za ovaj zivot ispucao sve :ss:

Idemo bre po zlato u Tokio!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, noćna frajla said:

Juce bas komentarisem tu gomilu oko njega, ali nije da se previse ni ustrucavao iskreno. Eno pun IG fotki iz CG ne sa jednim, dvoje troje, nego sve po pet-sest ljudi u grupi. Uff.

Intervju, uz idemo po zlato emoji4.png
 

 

 

1. Levi kapak će uskoro skroz da padne 😃.

2. Izgleda da je svestan da je glavni deo posla u ovoj sezoni završio - osvojio 3 slema.

3. Meni sve izgleda da će posle OI da propusti možda i Kanadu i Sinsi, odigra Vinston Salem pa na US open.

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2021 at 11:57 AM, NMX said:

Evo jednog ne toliko lepog teksta

 

kraj je epic shit:

 

 

2017 ne može GOAT da bude neko ko nije broj1 najduže

2019: ne može GOAT da bude neko ko nema najviše slemova

2021: ne može GOAT da bude neko koga jednostavno ne volimo

 

I zbog ovakvih nesrećnika koji pišu ovakve i slične splačine, svaki naredni trofej, makar bio fjučers u Banja Luci će mi biti draži od svakog prethodnog.

 

Jebem vam mamu licemernu svima. 

 

Kad procitam ovakav tekst udjem u neki Vojvoda Seslj mod u fazonu: Mozete samo da mu... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja to sve lepo preskačem, čim vidim takav naslov. Ne znam što ste toliki mazohisti :classic_tongue: 

 

 

2 hours ago, ciao said:

@alcesta Novak izjavio da se u CG oseca kod kuce jer je celog zivota otprilike letovao u CG , kao dete sa roditeljima i kasnije, sada je tamo sa prijateljima ...

 

Ovo moze da bude dobra reklama za Montenegro generalno

 

https://www.welovetennis.fr/atp/djokovic-au-montenegro-je-suis-comme-chez-moi

Najbolja reklama je bila svadba svojevremeno :classic_smile: sad ako neko tamo vidi ove snimke treninga po kiši pomisliće da nam je klima kao u Engleskoj :classic_biggrin:

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Ja se baš nadam da će da izgubi u drugom kolu da se ne mrčvari puno, pusti koju suzicu za kamere i onda svom snagom na USO.

Ono u Riju nije bilo za kamere i ja sam plakala sa njim..

On je GOAT i može sebi da dozvoli i OI.

 

 

Gospode, pet godina je prošlo, prosto ne verujem🙄

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...