Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 7/15/2021 at 1:07 PM, noćna frajla said:

Mada, mada mozda i nije ranije bila cestitka. Malom Kojirou je i 5. i 4. rodjendan obelezen na Insta 15.jula, znaci to je taj dan.

Eto, izgleda da ipak ide -.-

 

 

 

Evo sad se na TW pominje i gospođa od 92 godine, iz Škotske ako se ne varam koju pozdravlja🤗❤️

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

A kako je Mekinro došao na ideju da to snimi?

 

Ima zajedničkog sponzora sa Novakom ili ?

To je bila najava polufinala i finala W za BBC. Kraća verzija je puštena pre meča protiv Šapovalova, duža pred finale. A ideju mu je očigledno dala Rolex reklama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, možda je on izuzetak, nisam gledala sponzore :classic_biggrin:

Ali imam utisak da je iskoristio priliku da maaaaalčice potkači Borga s onim napomenama o popularnosti :wicked:

A i nije da je Mekinro nešto posebno promenio ploču, koliko znam on uvek govori afirmativno o Novaku.

Edited by alcesta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S vremena na vreme odgledam highlights onog wimb 2019 finala i vidim pored related video:

 

 

Kakva su sva trojica klinci bili (plus onaj bilmez od Rodika) 💗

 

Kakav razbijački tenis je Novak igrao tada i koja evolucija njegove igre za sve ove godine, ni nalik igri iz 2007.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, CheshireCat said:

Da, to razumem, ali šta je motivacija?

 

Znaš već ono, zapadnjaci ne vole Srbe, oktud to da jedan stane u odbranu?

 

Vilander je promenio ploču zbog Lacoste.

 

Manje je bitno kako se došlo na ideju za spot (nacrtani zicer), meni interesantnije kako su se rešili da ga puste (gde ga već puštaju): prvo Roleks reklama sa jednim narativom, pa onda Mekinro s negacijom prethodnog.

Ja mislim da moraju da hvataju priključak zbog hajpa s mogućim GSom.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Ja volim Rodika i mislim da je ok lik bez obzira na onaj sukob što je imao sa Novakom....

 

16 minutes ago, stray_cat said:

Urbana legenda kaže da je Rodik 'teo da bije Noksu u svlačionici, uš'o Amanović pa se ništa nije desilo.

 

I tada je Novak prvi put doživeo da publika navija protiv njega, te da ga zvižducima isprati sa terena ...

Rekao bih da je to početak legende :classic_cool:

A da - nisam to napamet napisao ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Ja volim Rodika i mislim da je ok lik bez obzira na onaj sukob što je imao sa Novakom....

 

Rodik je u par navrata davao vrlo korektne analize Novakovih mečeva na Tennis Channel. Ne sećam se detalja i koja je tačno situacija bila,  ali bukvalne kaže "Znate da sam ja imao dosta sukoba sa njim dok sam bio aktivan, ali kad ovo komentarišem moram biti objektivan"...i onda ide niz superlativa.

 

1 hour ago, stray_cat said:

Urbana legenda kaže da je Rodik 'teo da bije Noksu u svlačionici, uš'o Amanović pa se ništa nije desilo.

 

Urbana legenda kaže da ga je Miljan uhvatio za "revere" ( ne mogu biti reveri jer je bilo u svlačionici, ali šta je već imao na sebi u tom momentu ) i digao ga metar od zemlje. Tu je valjda shvatio da je bolje da hejtuje Novaka na daljinu nego da ulazi u frku. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stray_cat said:

Urbana legenda kaže da je Rodik 'teo da bije Noksu u svlačionici, uš'o Amanović pa se ništa nije desilo.

Meni se čini da je sam Rodik to pričao, skoro sam sigurna da sam čitala negde tu njegovu verziju, mada se ne sećam je li bilo detalja oko hvatanja za kragnu i slično :classic_biggrin:

 

 

https://www.theroar.com.au/2021/07/17/quiet-please-its-time-for-the-novak-knocking-to-stop/amp/

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NMX said:

S vremena na vreme odgledam highlights onog wimb 2019 finala i vidim pored related video:

 

 

Kakva su sva trojica klinci bili (plus onaj bilmez od Rodika) 💗

 

Kakav razbijački tenis je Novak igrao tada i koja evolucija njegove igre za sve ove godine, ni nalik igri iz 2007.

Ala ih je omlatilo seljace sa Homolja, svaka mu cast 😍 Secam se ovoga kao da je bilo pre 14 godina 😀 Moguce da su ovo neki od prvih njegovih meceva koje sam gledao, prakticno on i JJ su me vratili navijackom tenisu i popunili prazninu koja mi je ostala nakon onoga sto se desavalo sa Monikom Seles. Ostalo je fanovska istorija 🤩

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste bas za nervozu ali sta je ovde mogao da uradi - izlazi sa treninga sa terena i na vratima ljudi koji tamo cekaju da ga vide izbliza :classic_dry: - ne moze da zove policiju da ih rastera. Izgleda mi na videu da je i on bio zbunjen i da je gledao da se ne mesa mnogo. Glupa situacija mada kazu da ovako u prolazu ne moze da se prenese korona. Nadajmo se. Negde mora da trenira ne moze ni da se sakriva od ljudi sve vreme

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...