Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, shonke said:

Evo sad sam pogledao tu reklamu. Pa... Nista specijalno. Ajd da kažemo to je više omaž Rolexa ka Federeru. I ima nekih stvari koje su tačne. Gracioznost, elegancija na i van terena? Tačno.
Da niko pre njega nije igrao tako lep tenis? Verovatno tačno.
Da će Federer kao legenda da raste? Verovatno tačno.
Što se ljudi pecaju na brojeve i taj deo reklame, pa kao da nikad niste gledali reklamu koja pecka neku suprotnu stranu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Na Jurosportu stalno idu Roleksove reklame, nemoguće ih je izbeći.

 

Do sad su bile o Rođu GOATu sa brojevima, sad ide ova gde brojevi nisu bitni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada kada Englezi krenu da vrište na servis Novaka.

 

"Berretini nema puno da izgubi protiv mene, ali zato Italija može puno protiv Engleske. Nadam se da će to biti dva sjajna meča i da će Italija pobediti samo u onom večernjem", poručio je Đoković za italijanski Skaj.

Link to comment
Share on other sites

To je ona lose-lose situacija - ako kaze da navija za Italijane publika ce ga hejtovati jer navija protiv njih, a ako kaze da navija za Engleze publika ce ga hejtovati jer se folira (ili 'folira'). Kao osvedoceni AC Milanovac siguran sam da je Nole bio iskren. I nek nastavi tako, dzabe PR, dzabe Roberto, dzabe Kavali...

 

PS malo se pribojavam sutrasnjeg meca... Jer bi zaista trebalo da bude sve ok 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja bih samo jedno dosadno i mirno finale za promenu, ali nisam te sreće :classic_sad: kako očajno igra TB ove sezone, mora probati da dobija setove pre toga kako zna i ume.

U svakom slučaju namontirala sam usisivač pa kako bude :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Sada kada Englezi krenu da vrište na servis Novaka.

 

"Berretini nema puno da izgubi protiv mene, ali zato Italija može puno protiv Engleske. Nadam se da će to biti dva sjajna meča i da će Italija pobediti samo u onom večernjem", poručio je Đoković za italijanski Skaj.

Odlican potez Novaka, sada ce se tek akumulirati hejt i dodatno ce crpeti energiju iz toga 😄 Sto rece Agro pre neki dan ( cini mi se): " prororadice u njemu Srki prosecni Srbenda" 😄

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vanjabarsa said:

devojke , kakve antistres terapije :lol_2::heart:

Win-win situacija, ništa ne mrzim kao usisavanje pa ako ne krene kako treba bar ću to skinuti s vrata :classic_biggrin: već mi je mnogo puta pomogao da počistim kuću :chemistry:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pričaćemo o ovom Wimbu narednih nedelja. I o razmerama ovog uspeha. 

 

Ja bih sada samo da podsetim da je pre ravno 3 godine, u junu 2018, sa punom 31. godinom, Novak imao 12 (DVANAEST) grend slemova.

 

3 godine kasnije: 20 (DVADESET)

 

:Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:

  • Like 14
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NMX said:

Pričaćemo o ovom Wimbu narednih nedelja. I o razmerama ovog uspeha. 

 

Ja bih sada samo da podsetim da je pre ravno 3 godine, u junu 2018, sa punom 31. godinom, Novak imao 12 (DVANAEST) grend slemova.

 

3 godine kasnije: 20 (DVADESET)

 

Nadalov W2018 choke ce se na kraju pokazati kljucan za povratak Nokse u zivot.

 

Za razliku od RG-a, ovde mogu da cestitam Novakovim navijacima na tituli :classic_biggrin: svaka cast, uzivajte...

 

ps. Nije ni taj #8 tako daleko, cisto da i titule potvrde ko je najbolji igrac na travi. :innocent:

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljne standarde postavlja ovaj covek, ne samo kada se radi o brojkama, trofejima, statistikama, vec upravo nakon dugog perioda kada su drugi postavili svoje standarde koje je on dosegao i ostavio iza.

Sportski as u pravom smislu termina!

Svaka cast i naklon za Novaka Djokovica!

 

Edited by Manoly
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Hrabro ću ovo izjaviti a vi me slobodno kamenujte.

 

OI ne sme da preskoči, sve i da ispadne u prvom kolu USO od kvalifikanta. Kalendarski slem vs. zlato na OI...jbm li ga, teška odluka ali biram OI.

 

Pritom, ne znam da li planira da igra i Kanadu i Sinsi pre USO, nek jedno preskoči i eto ga :s_d:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moje viđenje je da je u svetu tenisa kalendarski GS ipak vredniji od zlata na OI. Ali to je samo moje mišljenje.

Novaku je zlato sa OI bitno, ali posle odluke da neće biti publike...sve to ima neku drugu dimenziju.

Takođe, zdravstveno stanje bi moglo da presudi u vezi konačne odluke.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...