Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 6/17/2021 at 9:28 PM, Boxy said:

Ali like father, like son, a mali ima original Nadalov fh :lol_2:

 

Ali najjače je što  se i sam Novak smeje i imitira ga bukvalno 100% Rafin FH :roflmao:

 

23 hours ago, McLeod said:

 

Ljudi u njegovim godinama koji nisu profesionalni sportisti kidaju ligamente i kilave se na najtragikomicnije nacine. Povrede su neminovnost u tim godinama.

 

Pravo je cudo kako su Djokovica zaobisle, imajuci u vidu stil igre, i dokle ce to trajati.

 

Piramide bato

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne treba porediti broj nedelja na prvom mestu u muškoj singl konkurenciji sa brojem nedelja na prvom mestu u ženskoj singl konkurenciji.

 

Da dodam, da ne ispadne da nije PC:

ne treba porediti broj nedelja na prvom mestu u muškoj singl konkurenciji ni sa brojem nedelja na prvom mestu u muškoj dubl konkurenciji, jer to dovodi do prostog zaključka da je Majkl Brajan neprikosnoveni teniski GOAT svih vremena sa 506 nedelja provedenih na prvom mestu.

 

Broj nedelja na prvom mestu koji Noksa (za sada) ima se jedino može upoređivati sa hipotetičkim brojem nedelja na prvom mestu koje bi imali igrači preOpen ere, da je tada postojao matematički model vrednovanja postignutih rezultata.

 

Koliko pratim strane forume, ta brojka, maksimalno nategnuta, je oko 380.

 

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Jbga kad nema skoro vise sta da dostize u muskoj konkurenciji morali su da mu nabace i zenske rekorde, ako/kad bude prestigao Nadala i Federera onda ce verovatno da krenu da mu namecu Stefi Graf, Sernu i Margaret Kort po broju GS. 
Ako i to bude dostigao ne bi me cudilo da pocnu da izvlace neke rezultate iz stonog tenisa ili bagmintona. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim, ja biH voleo da "dostigne" Pančo Gonzalesa i ostala teniska mitska bića (Tilden, Lejver), ali ko od "zvaničnih" (ili relevantnih) izvora ili medija poredi rekorde u teniskoj disciplini gde se igra samo Bo3 (ili treći set taj-brejk do 10) sa teniskom disciplinom gde su najbitniji Bo5 mečevi, pravi veliki fail, možda ne trenutno, ali ostaće zapisano.

Link to comment
Share on other sites

A što uopšte obraćate pažnju na to? Ako Margaret Kort ima najviše slemova onda Federer nikad nije imao najviše slemova, niti nedelja na 1. mestu jer više imaju Serena, Graf, Navratilova itd. Ili se broji svima ili nikome. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ridji said:

Jbga kad nema skoro vise sta da dostize u muskoj konkurenciji morali su da mu nabace i zenske rekorde, ako/kad bude prestigao Nadala i Federera onda ce verovatno da krenu da mu namecu Stefi Graf, Sernu i Margaret Kort po broju GS. 
Ako i to bude dostigao ne bi me cudilo da pocnu da izvlace neke rezultate iz stonog tenisa ili bagmintona. 

 

Ne pratim neke strucne teniske medije, pratim samo instagram stranice gren slemova, kako bih pratio rezultate u toku turnira i zanimljivo mi je kad udjem u komentare fanova, kako je odjednom sve manje bitan broj GS titula ili broj nedelja kao broj 1, vec je sad bitna estetika, elegancija rada nogu, udaraca i slicne price. Po tome je onda Alen Ajverson GOAT kosarke... 😄 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ne pratim neke strucne teniske medije, pratim samo instagram stranice gren slemova, kako bih pratio rezultate u toku turnira i zanimljivo mi je kad udjem u komentare fanova, kako je odjednom sve manje bitan broj GS titula ili broj nedelja kao broj 1, vec je sad bitna estetika, elegancija rada nogu, udaraca i slicne price. Po tome je onda Alen Ajverson GOAT kosarke... 😄 

bitan je i broj fanova i koliko je ko voljen (ovo je izuzetno vazan parametar u odredjivanju ko je GOAT :classic_biggrin::lol_2: )

a ubacice se uskoro i broj "Edberga" kao i LC titula. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

bitan je i broj fanova i koliko je ko voljen (ovo je izuzetno vazan parametar u odredjivanju ko je GOAT :classic_biggrin::lol_2: )

a ubacice se uskoro i broj "Edberga" kao i LC titula. :classic_biggrin:

 

Dok će Rafa i njegovi navijači biti...

 

giphy.gif

 

A ona ode s Viktorom Laslom jbg....:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...