Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

3 minutes ago, Boxy said:

Cek bre, pa za koga ti navijas?
Ja sam bila ubedjena da si njegov fan, umeren fan, ali njegov emoji16.png

 

Ne ne :) Ako kažem da je Đoković GOAT to ne znači da sam fan :classic_biggrin: :classic_tongue: U sportu generalno već dosta dugo vremena nema nekog igrača da baš navijam za njega/njegov klub zbog njega, nekako sam prerastao tu fazu, šta li već. Mada ne sumnjam da se sad pojavi neki car koji će me osvojiti ponašanjem prije svega a onda i umijećem da bih se istog trena pretvorio u zagriženog fana. Big 3 me svaki na svoj način oduševljava i jednostavno uživam u privilegiji gledanja takve trojice majstora.

 

Btw baš sam ovih dana razmišljao kako itekako cijenim Srbe koji ne navijaju za Đokovića (Španjolce Nadala/Švicarce Federera), nekad sam drugačije razmišljao tj. nisam ni razmišljao. To ih ne čini ništa manje patriotama in my book. Nemoj(te) se nadovezivat na ovo :classic_biggrin: :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice goat trke, mislio sam da nece biti realno. Ali ovaj RG su kao 2 slema. A protivnik krompir.

 

Sto otprilike znaci da se sve resava u narednih 6 slemova.

Nisam siguran da Novak u 36oj i Nadal u 37oj mogu da budu na ovom nivou. Ako bilo ko od njih osvoji tada slem, to ce biti vise anomalija.

 

Ako uzmemo 3 slema od tih narednih 6, mislim da ce tu biti kraj svake price.

 

Takodje, odrpanac sa Manakora ima 35 i planira da igra i dalje. Ma ne, uopste mu nije bitna goat trka 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I deda je bio u vrlo dobroj formi sa 37, onaj W nesrecni za njega a srecan za nas je odigrao na vrhunskom nivou mora se priznati, samim tim ne vidim razlog da i Rafa a pogotovo Novak koji brine o svom zdravlju neuporedivo vise od drugih ne budu u 37 oj. Zavisice samo od motivacije, a imam utisak da ne fali motivacije ni jednom od njih.

Nije mi jasno za dedu kako je toliko zeznuo svoja kolena obzirom na svoj nacin igre, nije valjda sve zbog setnje dece u parku i kupanja istih u kadi, dosla mu deca glave tj kolena ispasce

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ciao said:

I deda je bio u vrlo dobroj formi sa 37, onaj W nesrecni za njega a srecan za nas je odigrao na vrhunskom nivou mora se priznati, samim tim ne vidim razlog da i Rafa a pogotovo Novak koji brine o svom zdravlju neuporedivo vise od drugih ne budu u 37 oj. Zavisice samo od motivacije, a imam utisak da ne fali motivacije ni jednom od njih.

Nije mi jasno za dedu kako je toliko zeznuo svoja kolena obzirom na svoj nacin igre, nije valjda sve zbog setnje dece u parku i kupanja istih u kadi, dosla mu deca glave tj kolena ispasce

u smislu motivacije, taman bi bilo dobro da pomere OI za sledecu godinu 🤗  ..............

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...