Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

17 minutes ago, Drakaris said:

Novak se povezuje sa necistim silama (demonima). Joga, meditacija i stalno posecivanje Rtnja i Visokog.

 

Ljudima zvuci smesno, ali je istina. To su radnje koje sportiste fizicki podize na sledeci nivo, nakon jakog treninga i dopinga. To je tzv. nadahnuce. Novak nije nimalo glup da bi trosio svoje vreme po raznoraznim vukojebinama i to bas po onim koje su poznate po cudnim desavanjima.

ti to ozbiljno?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Drakaris said:

Novak se povezuje sa necistim silama (demonima)

Ovo su bas ozbiljne izjave.. 

39 minutes ago, alcesta said:

A je li išao već u ONU vodenicu da sačeka Savu Savanovića? Mislim, i to je srpski brend, što i njega da ne izreklamira kad već ide okolo i druži se s "nečistim silama" :whistling:

https://www.politika.rs/sr/clanak/418204/Srbija/Obnovljena-vodenica-vampira-Save

Mozda je ovo ipak trebalo pod znacima navoda. 

Sta vam je bre ljudi? 

Kakve su ovo price? 

Link to comment
Share on other sites

Pa vidiš, Milice, meni dobar deo poznanika ide ili je ranije išao na jogu, a i ja sam jedno vreme išla s meditacijom uključenom, pa reko' šta znam, možda su sve nas obuzele nečiste sile, uključujući moju majku i njen krug penzionerki :whistling:

Biće da nisam ni svesna, a i nemamo nešto običaj da idemo u crkvu, možda je sve to povezano, ko će ga znati... 

(fali mi sad ovde onaj smajli popa s kadionicom, a sigurna sam da je ranije bio :mad:)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ti si prva mene citirala, zato ti se obraćam.

Računam da je smajli dovoljan, ako nam na ovom forumu uz smajlije trebaju još i navodnici da bi se znalo ko ozbiljno priča o nečistim silama zabrinula bih se gde sam, kontam da još nije dotle došlo :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Off:
Meni ovako obnovljena vodenica deluje kao ruglo i nesto sto ne bih nikada posetio. Umesto da je obnove na nacin da joj sacuvaju autenticni izgled,oni je ucine da izgleda kao neki pomocni objekat iznikao na nekom gazdinstvu..

Link to comment
Share on other sites

Covek bi uz Mirku ili Tonija do sada imao 27 GSova. Nije mi samo jasno kako Srle nije uspeo da ga otrgne od tih pajsera. Ovo mu je garant sve od Jelene, tesko da je od Srdjana i Dijane naucio da veruje budalama. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gggggggg said:

jeste, uvek je sve najlakse svaliti na jelenu...:classic_rolleyes:

 

jel ga ona nagovorila da radi sa imasom, od tada je on poceo da dominira™

 

Ma znam da nije sve do nje, nego mi prosto neverovatno da je momak po prirodi pajser. 

Link to comment
Share on other sites

I kako ja onda ne napisem ovo sa prethodnog posta. Covek sam kaze sta radi i sto je najgore, on to reklamira kao nesto pozitivno. Neki ljudi ce pomisliti da je Novak skrenuo sa puta i da je glup, a nazalost neki ce pomisliti i da je to skroz ok i ''kul'' i poceti ovo sto i Novak, jer on ima veliki uticaj na fanove i ume svojim imenom da odradi jako dobru promociju.

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2021 at 7:16 PM, Drakaris said:

Novak se povezuje sa necistim silama (demonima). Joga, meditacija i stalno posecivanje Rtnja i Visokog.

 

Ljudima zvuci smesno, ali je istina. To su radnje koje sportiste fizicki podize na sledeci nivo, nakon jakog treninga i dopinga. To je tzv. nadahnuce. Novak nije nimalo glup da bi trosio svoje vreme po raznoraznim vukojebinama i to bas po onim koje su poznate po cudnim desavanjima.

 

1 minute ago, Drakaris said:

I kako ja onda ne napisem ovo sa prethodnog posta. Covek sam kaze sta radi i sto je najgore, on to reklamira kao nesto pozitivno. Neki ljudi ce pomisliti da je Novak skrenuo sa puta i da je glup, a nazalost neki ce pomisliti i da je to skroz ok i ''kul'' i poceti ovo sto i Novak, jer on ima veliki uticaj na fanove i ume svojim imenom da odradi jako dobru promociju.

 

Pa tvoj komentar je "na liniji" Novakovog "pametovanja". Tj. nema tu nikakavih necistih sila (demona), vec mamlazi iskoriscavaju needukovanu osobu (sigurno to nije za dzabe).

Druga je stvar "mehanizam delovanja" ovakvih "pametovanja": isti je kao i kod bilo kog drugog "vernika".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

 

 

Pa tvoj komentar je "na liniji" Novakovog "pametovanja". Tj. nema tu nikakavih necistih sila (demona), vec mamlazi iskoriscavaju needukovanu osobu (sigurno to nije za dzabe).

Druga je stvar "mehanizam delovanja" ovakvih "pametovanja": isti je kao i kod bilo kog drugog "vernika".

Odakle tolika samouverenost da tu nema necistih sila? Moze samo da proizilazi iz ateizma, sto je skroz ok i postujem to. 

 

 

Meni je tesko poverovati da Novak koji je nadaren, elokventan, teski poliglota, kulturan, proracunat i veoma pametan sto se moze uvideti u milion izjava tokom njegove 15-ogodisnje karijere da se on 4-5 dana pred turnir u Rimu uvlaci u raznorazne pecine da bi stekao bolju ''konekciju'' i da na taj nacin on ispada budala i iskoriscen od nekih ljudi. Meni sama logika govori sta je u pitanju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Odakle tolika samouverenost da tu nema necistih sila? Moze samo da proizilazi iz ateizma, sto je skroz ok i postujem to. 

 

 

Meni je tesko poverovati da Novak koji je nadaren, elokventan, teski poliglota, kulturan, proracunat i veoma pametan sto se moze uvideti u milion izjava tokom njegove 15-ogodisnje karijere da se on 4-5 dana pred turnir u Rimu uvlaci u raznorazne pecine da bi stekao bolju ''konekciju'' i da na taj nacin on ispada budala i iskoriscen od nekih ljudi. Meni sama logika govori sta je u pitanju.

 

Pa naravno da nema nikakvih "necistih sila". NIje valjda da verujes u andjele, djavole i ostale kreature?

I da, naravno, ateista sam, ne moras da mi se izvinjavas kao da si me uvredio. To za mene nije nikakava uvreda.

 

To sto on nema nizak IQ ne sprecava da veruje u gluposti upakovane u kao neki oblik "nauke" (zaboga je izjavljivao da: da niej teniser voleo bi da se bavi naukom :classic_rolleyes::twak:  ). On ni osnovnu skolu nije zavrsio redovno (s 12 godina otisao u Nemacku), a kamo li srednju. Pored toga ocigledno nije ni u kuci imao nekog ko ce da ga usmeri na put prave nauke.

Sto je jos grdje, Jelena je kao regularno zavrsila i osnovnu i srednju, pa jos i nekakav fakultet (kakav god da je), pa je i ona u ovim glupostima. :twak:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...