Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

2 minutes ago, vanjabarsa said:

ima li jos neki rekord da obara novak do kraja godine ili da sudija svira kraj ? :)

ne malerisi Vanja ovo za kraj godine jos treba da se ozvanici ko zna ste ce jos da im padne na pamet kao naprimer da ova godina nije regularna pa i nema broja jedan naprimer

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Drakaris said:

Imas na teniskoj istoriji ljude koji su sa 38. godina bili broj 1.

 

Veliki je poduhvat pred Novakom.

 

 

Morace Novak kao Bron, da pegla do 40-e

Vec vidim i njega i Rafu kako ih iznose sa terena posle meca bukvalno ali oni i dalje peglaju i osvajaju :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Na topiku 250&500 sam napisao da je ovo bio primer bas loseg sportskog duha.
Tu se slazemo.

Ali ti uvek ides korak dalje..pa onda pozivas da se kazni,apelujes da otkaze London..oznacavas mu sezonu mucnom..u redu - desio se fijasko sa Adria Tour-om (manje njegovom krivicom),pokupio je virus,diskvalifikovan je sa USO,ali samo ovo poslednje stvarni razlog za nezadovoljstvo.
Kazem,imas pravo da tako mislis,ali ja smatram da preterujes.

No,nije da nisam navikao :classic_biggrin:

@Vamos Laki

Link to comment
Share on other sites

Verovatno preterujem.

Ali eto.

Finale Rg, uso, adria tur, provlacenje kroz blato, plus ovo danas u paketu sa izjavom.

Meni je to sve overall jako mucno.

Preterujem oko dela za odustajanje u Londonu.

A za kaznu Atpa svakako mislim da je dobra ideja.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno mislim da je bolje što je stigao do finala na RG nego da ga nije igrao, finale slema je finale slema, i nije tamo izgubio od Sonega nego od kralja šljake koji nikad to finale nije izgubio. Što je to toliko strašno? To što su neki očekivali obrnut rezultat zbog cele priče o lopticama, uslovima, protivnicima itd. pa poverovali da Rafa nije favorit, ne znači da je to neka tragedija, mnogo gore je ono što se desilo na USO, a i tamo ne možemo reći da je ispao zato što se nije trudio ili spremao ili dao sve od sebe da osvoji. 

Tako da sve u svemu ova godina je sasvim OK. Treba uzeti u obzir da ga je korona sasekla u najvećem naletu i da ni blizu te forme nije bio otkako se nastavio tur, pa je ipak izgubio regularno samo dvaput, straaaašno iznenađenje u finalu RG i ovo danas. Danas je posebna priča, ali kad se uzme u obzir koliko je fizičkog i mentalnog napora uložio u drugom delu sezone, dobijao izgubljene mečeve bez svoje najbolje igre na čistu volju i šampionski mentalitet, ne vidim ništa posebno teniski da mu zamerim do danas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...