Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

4 minutes ago, Klotzen said:

 

Pa on i ne treba da se bavi politikom. Ali ako je već aktivan i komentariše politička dešavanja u SAD to je krajnje licemerno s obzirom na probleme u njegovoj zemlji. Prvo počisti ispred svoje kuće pa tek onda prigovaraj komšiji.

 

Niđe veze. Ne komentariše politička dešavanja, da li Tramp guši ljudska prava ili šta već, da li Bajden treba da pobedi, da li je Bernijeva komunjarska politika ispravna. To bi bilo komentarisanje političkih dešavanja. A komentarisanje višedecenijske borbe koja postoji u US za prava jedne manjinske grupe (što pritom ima implikacije daleko van teritorije USA) je civilizacijska stvar. 

 

Mnogo veća od jebenog Aleksandra Vučića. 

Edited by NMX
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Rasizam nije politički problem ? Policijska brutalnost nije politički problem ? Nema kršenja ljudskih prava ? Razmisli ti malo bolje. Ako to nisu politički problemi ja onda ne znam šta jeste. Mi nemamo problem rasizma iz prostog razloga što ovde i nema drugih rasa u nekom većem broju a da rasizam postoji i kod nas mogli smo videti po ovim napadima na imigrante od strane organizacija koje imaju podršku vlasti. Gde je Đoković da osudi to ? A o kršenju ljudskih prava u Srbiji ne treba valjda da dajem primere tu smo višestruko gori od SAD pa nema potrebe da tamo podržava ono o čemu reč u svojoj zemlji nije rekao.

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je redak slucaj da je Novakovo iznosenje misljenja suvislo i jos bitnije kratko, to sto obicno smatra svasta pa ispadne kroz prozor je druga stvar.

Previse stav Sinise Kovacevica smrdi na Djukin rezon i kritikovanje Novaka tokom SP '18. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki John Terry said:

 

O tome se i radi. Sve je neki borac za prava nekoga, ali samo onda gde proceni da ne moze da strada. To nije odlika hrabrih ljudi vec populista. 

 

 

Svi znamo da svako ceni svoje postupke prema verovatnoci da od njih strada.

Bilo bi lepo da smanjimo ocekivanja, nista nije idealno I ljudski karakter je na konstantnom ispitu.

Sta Sinisa ima da izgubi u svemu ovome, koliki je njegov ulog? 

Penzia brte.

Novaka ovi kerberi lako mogu da presvuku u srpskog Enes Kantera, da ga porodicno razvlace po celom terenu, od tabloida do skupstine.

(Novak kao populista, naravno, a sta drugo moze da bude. Prvo mlad covek, onda svetonazor, a zatim I direktno iskustvo sampiona narodnih masa.

Da se krstimo ovde?)

 

Sve ovo ti pricam zanemarujuci cinjenicu da Novak ne igra od juce I da je svako imao priliku da ga realno vrlo dobro upozna,

I predvidi sa velikom dozom sigurnosti kako ce se on ponasati u 99 % realnih situacija. 

Sinisa je izgleda propustio nesto u ovoj karakterizaciji.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, McLeod said:

Sinisi Kovacevicu je bolje da se drzi onoga sto je radio ceo zivot, posto je kao politicar miks Vuka Jeremica, Sase Radulovica i Branka Dragasa, znaci potpuni analfabeta.

 

Djokovic cuti o prilikama u Srbiji iz ocitih razloga i to je tacno, ali ovakva gadost tipa brines se za crnce u Americi a ne za svoj narod je klasican argument svih nacosa i hulja od devedesetih na ovamo.

 

Nikako da dostigne nivo jednog Olenika:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Da je vise ljudi koji pricaju ono sto bar pricaju Olenik i ekipa, pa bili 1000 puta trojanci, Srbija bi bila milion puta bolja zemlja za zivot od nego sto je cine raznorazni Kovacevici koji Ne Daju Kosovo, cekaju raspad EU i rado bi dali dupe i Rusima i Kinezima. Politika koju predstavlja Sinisa Kovacevic se u svojoj biti sastoji u politici SPSa, SRSa, SNSa, DSSa (ciji je i bio clan) koja unazadjuje ovu zemlju ne godinama, nego decenijama, sto ih ne sprecava da se samo pregrupisu i prelecu iz stranke u stranku, menjajuci formu, a ne sustinu i pokazujuci koji su civilizacijski talog, kad ih neko dirne u sveto Kosovo i zalaze se za civilizacijske norme koje svi treba da delimo, poput antifasizma, preziranja rasizma i postovanja kolevke demokratije, Sjedinjenih Americkih Drzava.

 

Ali to do uma prosecnog srbende nece doci nikad.

 

Izvinjavam se na off topicu.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Novak Djokovic is your champion!

 

Na eurosportu jedna velika anketa od preko devetsto hiljada glasova o najboljem igracu svih vremena i stvarno razocaravajuce da su ljudi uspjeli izglasati da je Federer bolji igrac od Nadala.Stvarno ne znam sta su ti ljudi gledali ali su barem u finalu realno odlucili.

Edited by Jerotije Pantic
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Keira said:

Napisao Jerotije, da su izglasaili Nadala da je bolji igrac od Federa a u zrebu nisu bili jedan naspram drugog za glasanje.

Ne znam šta je smešno

 

97% glasova za Djokovica.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Keira said:

Napisao Jerotije, da su izglasaili Nadala da je bolji igrac od Federa a u zrebu nisu bili jedan naspram drugog za glasanje.

Ne znam šta je smešno

U pravu si,moja greska,nisam dobro vidio semu,onda je sve u redu sa glasanjem,pocele mase normalno razmisljati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2020 at 2:31 PM, McLeod said:

Zanimljivo kako se Djokovicevi navijaci slade nekom ovakvom gluposcu, dok sve slicne stvari koje govore da je Federer bolji (kao sto jeste) pokusavaju da diskredituju koristeci CIA snajka metode.

Najveću CIA snajka metodu si upravo ti upotrebio iznevši pre neki dan da je Mačvanu lažirano godište.

 

I nije off ovo što sam napisao,indirektno je vezano za to da je tvoje pisanje onda neozbiljno razmatrati,što znači i ovde.

 

https://www.eurosport.co.uk/tennis/always-more-difficult-to-face-novak-djokovic-than-roger-federer-toni-nadal_vid1314934/video.shtml

 

Evo ga i Toni Nadal.

 

Inaće,ovo pišem kao osoba kome je Federer možda i draži od Novaka.

 

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sanjam neki turnir se igra, ne znam kakav, nije ni bitno, uglavnom u finalu je Djokovic, i ceka pobednika drugog polufinala. Nisam znao ko igra, i prebacim na tv da vidim, kad ono igraju Janko Tipsarevic i Boban Marjanovic. Egal mec, Janko servira, Marjanovic uzvraca sa perfektnim slajsom i pobedjuje Tipsarevica. 😅

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MilošVB said:

Najveću CIA snajka metodu si upravo ti upotrebio iznevši pre neki dan da je Mačvanu lažirano godište.

 

I nije off ovo što sam napisao,indirektno je vezano za to da je tvoje pisanje onda neozbiljno razmatrati,što znači i ovde.

 

https://www.eurosport.co.uk/tennis/always-more-difficult-to-face-novak-djokovic-than-roger-federer-toni-nadal_vid1314934/video.shtml

 

Evo ga i Toni Nadal.

 

Inaće,ovo pišem kao osoba kome je Federer možda i draži od Novaka.

 

Nije isto, nesto ima logike, a nesto drugo ne. Wow, Toni Nadal se koristi kao ultimativno objektivni tie breaker. Sto da recimo ne pitamo Rodika protiv koga mu je bilo lakše da igra u karijeri, Federera ili Đokovića? Meni je on objektivniji, bio je teniser, Toni Nadal nije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...